ADATA Ultimate SU800 2TB 2.5" SATA III 3D NAND TLC (ASU800SS-2TT-C)

Код:  82196589

 • ADATA Ultimate SU800 2TB 2.5" SATA III 3D NAND TLC (ASU800SS-2TT-C) - зображення 1
 • ADATA Ultimate SU800 2TB 2.5" SATA III 3D NAND TLC (ASU800SS-2TT-C) - зображення 2
 • ADATA Ultimate SU800 2TB 2.5" SATA III 3D NAND TLC (ASU800SS-2TT-C) - зображення 3
 • ADATA Ultimate SU800 2TB 2.5" SATA III 3D NAND TLC (ASU800SS-2TT-C) - зображення 4
 • ADATA Ultimate SU800 2TB 2.5" SATA III 3D NAND TLC (ASU800SS-2TT-C) - зображення 5
 • Усе омріяне у кредит
ADATA Ultimate SU800 2TB 2.5" SATA III 3D NAND TLC (ASU800SS-2TT-C) - зображення 1
Обсяг/Об'єм
Форм-фактор
Інтерфейс підключення
 • Форм-фактор 2.5"

Опис ADATA Ultimate SU800 2TB 2.5" SATA III 3D NAND TLC (ASU800SS-2TT-C)

SSD-накопичувач 3D — максимальна продуктивність
Твердотільний накопичувач SU800 виправдовує свою назву Ultimate ("максимальний") завдяки флешпам'яті 3D NAND, яка забезпечує вищу щільність, ефективність і надійність зберігання інформації, ніж традиційна пам'ять 2D NAND. Крім того, накопичувач підтримує інтелектуальну технологію SLC-кешування й кеш-буфер DRAM для прискорення процесів зчитування/записування. Завдяки механізму корекції помилок LDPC ECC і таким технологіям, як високий показник TBW (сумарне число записуваних байтів) і DEVSLP (режим сну пристрою) накопичувач Ultimate SU800 миттєво підвищує стабільність роботи, термін експлуатації та продуктивність ноутбука або настільного ПК. Крім того, для легшого керування й переміщення даних користувачі можуть завантажити безоплатне програмне забезпечення SSD Toolbox і Migration Utility, яке розробила компанія ADATA.

Флешпам'ять нового покоління 3D NAND
Завдяки використанню новітньої флешпам'яті 3D NAND накопичувач Ultimate SU800 забезпечує більший обсяг для зберігання даних, вищу ефективність і надійність, а також краще співвідношення витрат і продуктивності, ніж будь-коли раніше. Швидкість зчитування/записування накопичувача Ultimate SU800 досягає 560 МБ/с, він може прискорювати роботу ПК до 520 МБ/с.

Широкий діапазон продуктивності та високий показник TBW
Завдяки універсальності флешпам'яті 3D NAND накопичувач Ultimate SU800 випускається з різним обсягом. Можна вибрати накопичувач залежно від своїх цілей — чи то завантажувальний диск ОС, чи диск для записування великих обсягів інформації. Усі моделі накопичувачів Ultimate SU800 обладнані технологією високого показника TBW (сумарне число записуваних байтів), яка визначає, скільки разів можна перезаписати весь обсяг SSD-накопичувача впродовж його терміну експлуатації. Показник TBW у накопичувача Ultimate SU800 вищий, ніж у порівнянних моделей, що гарантує триваліший термін експлуатації SSD.

Інтелектуальна технологія SLC-кешування й кеш-буфер DRAM
Інтелектуальний алгоритм SLC-кешування дає змогу використовуваній флешпам'яті NAND ефективно працювати в SLC-режимі з істотним підвищенням швидкостей зчитування/записування даних. Крім того, завдяки підтримці кеш-буфера DRAM характеристики зчитування/записування можуть бути удвічі вищими, як порівняти з твердотільними накопичувачами, що не мають кешу DRAM, тобто вони не здатні використовувати системну пам'ять як буфер SSD для виконання завдань на високих швидкостях.

Новітній механізм корекції помилок LDPC ECC
Завдяки використанню коду корекції помилок з контролем парності з низькою щільністю накопичувач Ultimate SU800 набагато знижує кількість помилок під час передавання інформації й рівною мірою підвищує її цілісність. Отже, накопичувач захищає ваші цінні дані від ушкоджень на більш високому рівні, ніж SSD-накопичувачі без механізму ECC або навіть SSD-накопичувачі, у яких використовується базовий механізм корекції помилок BCH.

Механізм RAID і формування даних для максимального захисту
Завдяки підтримці ефективного механізму RAID і системи формування даних накопичувач Ultimate SU800 гарантує цілісність інформації та має триваліший термін експлуатації, що забезпечує довготривалу стабільність його роботи й окупність витрачених коштів.

Перевага над жорсткими дисками завдяки істотному підвищенню продуктивності
Завдяки високоякісним матеріалам і передовим технологіям накопичувач Ultimate SU800 має переваги перед традиційними жорсткими дисками за багатьма параметрами, зокрема, за часом завантаження й установлення, а також за загальним обсягом зчитування/записування на набагато вищих швидкостях.

Низький рівень споживання енергії збільшує час роботи акумулятора
Накопичувач Ultimate SU800 підтримує технологію енергоощадження DEVSLP (режим сну пристрою), яка забезпечує раціональніше використання електроенергії. Це призводить до зниження витрат на електроенергію і збільшує час роботи акумулятора. Порівнюючи з традиційними жорсткими дисками, накопичувач Ultimate SU800 споживає всього 8% заряду в режимі очікування й на 80% менше заряду акумулятора під час звичайної експлуатації. Для тих, хто часто подорожує або їздить у відрядження, накопичувач Ultimate SU800 стане чудовим помічником, адже завдяки своїй мобільності й енергоощадженню він дуже ощадно витрачає заряд акумулятора ноутбука.

Власне програмне забезпечення — SSD Toolbox і Migration Utility
Кожен покупець накопичувача Ultimate SU800 може завантажити безоплатне програмне забезпечення SSD Toolbox і Migration Utility, яке розробила компанія ADATA. Пакет SSD Toolbox допомагає користувачам контролювати роботу накопичувача Ultimate SU800 і керувати ним на основі інформації про стан диска, рівень зношення та термін експлуатації. Програми для переміщення даних особливо корисні користувачам, які переносять дані з диска HDD на диск SSD, оскільки вони призначені для простого та швидкого резервного копіювання й переміщення вмісту всього диска, включно з операційною системою.

Характеристики ADATA Ultimate SU800 2TB 2.5" SATA III 3D NAND TLC (ASU800SS-2TT-C)

Обсяг/Об'єм
Країна-виробник
Швидкість читання
 • До 560 МБ/сек
Швидкість запису
 • До 520 МБ/сек
Час напрацювання на відмову
 • 2 000 000 годин
Стійкість до ударних навантажень
 • 1500 G/0.5 мс
Форм-фактор
Інтерфейс підключення
Тип накопичувача
Тип елементів пам'яті
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з ADATA Ultimate SU800 2TB 2.5" SATA III 3D NAND TLC (ASU800SS-2TT-C)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення