Потужність
Особливі властивості
Охолодження
 • Активное, вентилятор 140 мм (система пассивного охлаждения при нагрузке менее 300 Вт)
 • Підтримка 80 PLUS Platinum

Опис Corsair HX850i 850W (CP-9020073-EU) Б/У (5/5) - CS06027Y1

Стан як у нової (за винятком: у товару присутній не повний комплект проводів). Повна функціональність.

Високопродуктивний джерело живлення HXi Series HX850i для форм-фактора ATX — сертифікований джерело живлення на 850 Вт 80 Plus Platinum.

Висока потужність і приголомшлива ефективність наших самих тихих джерел живлення.
Джерела живлення HXi Series забезпечують жорстку регулювання напруги, практично безшумну роботу і пропонують повністю модульну кабельну систему. Завдяки використанню тільки японських конденсаторів з робочою температурою 105 °C ці джерела є відмінним вибором для високопродуктивних ПК, в яких надійність мають вирішальне значення. Сертифікація 80 PLUS Platinum гарантує реальне скорочення споживання електроенергії і викиду тепла, а технологія нульової швидкості обертання вентилятора забезпечує практично безшумну роботу.

Завдяки підтримці Corsair Link Digital можна відстежувати параметри електроживлення, переключатися з одноканального на багатоканальний режим і управляти швидкістю вентилятора безпосередньо з комп'ютера. А повністю модульна кабельна система низького профілю забезпечує простоту збірки, модернізації та чудовий зовнішній вигляд.

Тиха, ефективна робота
Наявність сертифікації 80 PLUS Platinum і режиму нульової швидкості обертання вентилятора означає, що при низьких і середніх навантаженнях вентилятор взагалі не обертається. А коли HXi працює під високим навантаженням, терморегульований вентилятор розвиває необхідну в даний момент швидкість обертання.

Але це ще не все. Цей блок живлення працює тихіше більшості інших блоків живлення із зупиненим вентилятором. У HXi використовуються спеціальні конденсатори та інші компоненти зі зниженим рівнем гудіння котушок та електронного шуму.

Corsair Link Digital для розширеного моніторингу і контролю
допомогою кабелю Підключіть до роз'єму USB на материнській платі і завантажте програму Corsair Link Dashboard для Windows, щоб здійснювати моніторинг продуктивності, переключатися з одноканального на багатоканальний режим і управляти швидкістю вентилятора безпосередньо з комп'ютера.

Проста установка
Повністю модульна кабельна система низького профілю забезпечує просту установку і чудовий зовнішній вигляд. Перемикач самодіагностики вентилятора дозволяє швидко здійснити контроль готовності до підключення кабелів до материнської плати.

Характеристики Corsair HX850i 850W (CP-9020073-EU) Б/У (5/5) - CS06027Y1

Код товару
 • CP-9020073-EU
Потужність
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Особливі властивості
Охолодження
 • Активное, вентилятор 140 мм (система пассивного охлаждения при нагрузке менее 300 Вт)
Тип роз'єму підключення живлення процесора
 • 1x4+4pin
Кількість SATA роз'ємів
Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
 • 4x(6+8pin)
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Владимир Пшеничный
  • Продавець: Red2Shop
  • Мощность: 1000 Вт

  Добрый день. Подскажите пожалуйста какая комплектация? И срок гарантии? Сразу пишу мне под ферму на 6 х 1660 super.

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення