Картка Rozetka

Відгуки покупців про Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) Kemot 1200/2000W 12v (Чорний) (URZ3407B)

Код:  437892482
Оцінка користувачів 4.64/5
на основі 12 відгуків
  • 5 зiрок
    9 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця Діамант
  • Михаил Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Діамант. Номінальна потужність: 1200 Вт

    Якісний сервіс. Швидко відправили, швидко доставили. В наявності дуже докладна інструкція.
    Два тижні використання в режимі графіку відключень - політ нормальний.
    Повністю відповідає заявленим характеристикам. Холодильник та все освітлення тягне легко. Підключав навіть мікрохвильовку. Тихо та впевнено працює.

    Рекомендую

    Переваги:
    Ціна - якість
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Іллічов Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Діамант. Номінальна потужність: 500 Вт

    Прийшов швидко, працює добре. Свої функції виконує.

    Переваги:
    Захист від перенавантажень.
    Недоліки:
    Як зарядний пристрій для акумулятора не дуже.
  • Ігор Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Діамант. Номінальна потужність: 1200 Вт

    Все ок, беру вже другий такий (перший був на меншу потужність). Підключається і працює дуже просто, не пищить при перемиканнях, як 90% аналогів інших виробників. Кулери вмикаються дозовано, нічим не смердить при роботі. Перший такий апарат вже другий рік працює без жодних втручань з мого боку, хороша надійна техніка. Головне: дотримуйтесь правил підключення, відключення, експлутації і використовуйте відповідні акумулятори і буде вам щастя))

  • Олександр М***
    Відгук від покупця. Продавець: Діамант. Номінальна потужність: 500 Вт

    За месяц использования есть несколько вопросов к нему.
    Где то раз в сутки он громко щелкает , без какой либо на это причины... Не уверен что так должно быть..

    Переваги:
    Простой , понятный, работает нормально .
    Недоліки:
    Короткие провода.
    Непонятные щелчки которые будят ночью и днём.
    • Володимир

      щёлкает реле , возможно низкое напряжение в сети !

  • Олександр М***
    Відгук від покупця. Продавець: Діамант. Номінальна потужність: 500 Вт

    Приехал в полной комплектации , есть гарантийный талон , упакован хорошо. Очень прост в использовании , и установки.

    Переваги:
    Удобно что в нем есть зарядка аккумулятора , и не нужно заморачиваться , подключил и забыл. Немного шумит при зарядке акума , но не греется.
    Недоліки:
    Короткие провода для аккумулятора , и короткий провод питания. Ещё при открытии , сильно воняет китайским пластиком , но через пару часов все прошло.
  • Ігор Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Діамант. Номінальна потужність: 500 Вт

    У використанні всього пару днів, тому глобально для висновків зарано, але поки все ок. Головне дотримуватись правильного порядку підключення, інакше можуть бути проблеми (див.відео на ютубі, наприклад), нижче описав порядок підключення. Підключив до гелевого акума на 80Аг. Тестував - все ок, перемикається швидко, техніка не встигає відключитись чи якось зреагувати, хіба що лампочка може мигнути на долю секунди. При перемиканні писку не видає, як при переході на режим роботи від акума, так і при поверненні на роботу від мережі, і це круто! При відключеннях вночі не хотілось би слухати до ранку писк чи вставати щоб вимкнути кнопкою. Індикація на екрані чітка, логічна і зрозуміла. Робота пристрою автоматизована, нема чого налаштовувати - і для побутового користувача це добре. Кулери вмикаються тільки коли він заряджає акум, не смердить при видуві повітря. В простої (робота від мережі) не вмикаються кулери, тільки тріщить електрична частина "начинки" штатно. Можливо, при навантаженні на інвертор при роботі від акума кулери будуть теж вмикатись - побачимо.

    В інструкції по логіці вірно написано, як вмикати, але пропущені (не точно описані) деякі кроки, тому напишу. Порядок вмикання:
    0. Переконатись, що червоний перемикач на передній панелі в положенні "вимкнено"
    1. Підключити акум до ДБЖ (краще спершу плюсову клему, потім мінусову)
    2. Натиснути синю кнопку (потримати треба секунди 2-3 напевно), ДБЖ увімкнеться, подасть звуковий сигнал
    3. Підключити в вихідну розетку на задній панелі ДБЖ навантаження (вставте вилку якогось не сильно потужного, некритичного прилада і увімкініть його, я використав вентилятор)
    4. Вставити вилку ДБЖ до розетки міської мережі 220(230) вольт
    5. Перевести в увімкнене положення червоний перемикач на передній панелі ДБЖ
    6. Якщо все ок, все працює, жодних помилок, тоді тепер можете підключати і відключати потрібні прилади, далі ДБЖ працюватиме автоматично: при пропаданні мережі переходитиме до роботи від акума, при появі мережі починає заряджати акум і паралельно видавати з мережі на вихідні розетки напругу.

    Він має вбудований AVR (стабілізатор напруги), який буде намагатись тримати напругу по євростандарту під 230 вольт. Якщо у вас в мережі сильно менше (наприклад, менше, ніж 220), буде вирівнювати до 230, під час активізації/деактивації AVR відбуваються характерні щелчки.

    Щодо продавця: відправили за пару днів після замовлення, як і обіцяли, все ок, доїхало ціле, пристрій новий і в повній комплектації. Але по замовленню був чорний пристрій, просто мовчки прислали білий, без попередження. В мене була оплата при отриманні, оглянув, побачив це, але особисто мені було не принципово, то забрав. Інша людина могла б відмовитися і продавець би "попав" на перевозку туди-сюди на рівному місці.

  • Богдан
    Відгук від покупця. Продавець: Діамант. Номінальна потужність: 1200 Вт

    Не відповідає заявленій потужності, з реальних в нього 500Вт десь а не 1200.

    Переваги:
    Підійде тільки для освітлення, котла або насоса опалення.
    Недоліки:
    Не відповідає заявленій потужності
    • Продавець  Діамант

      Добрий вечір) Дякую за відгук про товар - сьогодні спілкувалися - ви самі розумієте що ви не то підключали і там було не 500 вт

  • Женя М***
    Відгук від покупця. Продавець: Діамант. Номінальна потужність: 1200 Вт

    Продавець зв'язався і надіслав товар швидко. Але вислав білого кольору, а не як вказано чорного

    Переваги:
    Працюе
    Недоліки:
    Не той колір
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Андрей Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Паровозик. Номінальна потужність: 1200 Вт

    Все відповідає заявленому .
    Дякую продавця за швидку доставку, так консультацію підчас вибору.
    Також були проблеми з поштою, але все швидко вирішили і доставили товар.

    Переваги:
    Гарно виглядає, має достойну вагу.
    Недоліки:
    Поки не знайшов
  • Любов Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Паровозик. Номінальна потужність: 500 Вт

    Інвентор сподобався, працює тихо, заряджає

    Переваги:
    Працює тихо
    Недоліки:
    Відсутні
  • Віталій
    Відгук від покупця. Продавець: Паровозик. Номінальна потужність: 500 Вт

    Отримав БЖД все працює, до товару немає питань. Одразу після замовлення продавець зв'язався зі мною, відповів взагалі на всі мої запитання, підказав як краще підключити до акумулятора, як заряджати, як працювати. Надав повну консультацію одним словом. Дуже рекомендую продавця!

    Переваги:
    Наявність товару
    Швидкість доставки( замість двух днів, дійшов за день)
    Професійність продавця
    Супер сервіс
    Недоліки:
    Немає
  • Король О***
    Відгук від покупця. Продавець: Паровозик. Номінальна потужність: 500 Вт

    Купив дане чудо для підключення до агм аккума ємністю 100А. Коли безперебійник маслає від аккума або заряджає його, то доволі тихий, десь майже вдвічі тихіший за звичайні інвертори

    Переваги:
    Чудо ящик