SSD накопичувач, оптимізований за якістю та вартістю
Терабайти пам'яті стали ще доступнішими. Твердотільний накопичувач 870 QVO пропонує величезний обсяг пам'яті у поєднанні з високою продуктивністю та надійністю за прийнятною ціною. Саме час перейти на новий швидкісний SSD-накопичувач від Samsung.
Новий стандарт швидкості
Тепер все буде швидшим. Завдяки швидкості зчитування до 560 МБ/с та швидкості запису до 530 МБ/с ваш комп'ютер запрацює як новий — із швидким завантаженням системи, вимкненням, передачею даних та реагуванням на програми.
Висока надійність
Будьте певні завжди. Серія твердотільних накопичувачів 870 QVO – це ваша надійна альтернатива застарілим накопичувачам. Всебічний аналіз шаблонів використання SSD користувачами, проведений компанією Samsung, дозволив забезпечити достатньо TBW для задоволення повсякденних потреб користувачів ПК.
Тип накопичувача: | внутрішній |
Серія: | 870 QVO |
Обсяг пам'яті: | 2 TB |
Тип флеш-пам'яті: | V-NAND 4bit MLC |
Типорозмір М2: | - |
Форм-фактор: | 2.5" |
Інтерфейс підключення: | SATA III (6Gb/s) |
Швидкість читання: | 560 Mb/s |
Швидкість запису: | 530 Mb/s |
Напрацювання на відмову: | 1.5 млн. годин |
Тип постачання: | BOX |
(Складання) Потужність: | 6 Вт |
Також шукають: | SSD для ноутбука |
Габарити: | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
Вага: | 46 г |