- Денис В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Заказув плату на початку осені 2022 року, збірка все запустилось але через деякий час почала дивно шуміти але на роботу комп'ютера це ніяк не впливало тому я не переживав, але вчора при включені завис намертво кнопка перезагрузки на корпусі не реагує прийшла вилучати на боці живлення, при повторному включенн монітори не включається, перефирія не горить, пікер теж мовчить
- Переваги:
- Два роки виконувала свою функцію
- Недоліки:
- Вийшла з ладу
- Віталій Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купив 2 роки назви, працює добре, я задоволений.
- Переваги:
- Не дорога
- Недоліки:
- За 2 роки користування не має.
- Владимир Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Оптична
- Переваги:
- Якість
- Недоліки:
- Не виявив
- Василь Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
При покупці один з сокетів М2 не бачить ssd. Втикнув в інший і так їхала більше року. Після 16 місяців користування просто перестала вмикатись. Сильно гріються чіпи в зоні батарейки біоса. Видно брак мікросхем. Кріплення М2 нікудишнє. Шмат пластику як для такого бренду, це занадто. Якщо добре не дотиснути, то SSD буде розхитуватись в сокеті.
- Переваги:
- Немає
- Кукоба М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
когда распаковал дома обнаружил что в сокете один контакт для соприкосновения был погнут я его поправил и вроде все работает но все же не приятно
- Переваги:
- ррбатает , шустрая
- Недоліки:
- не большое повреждение сокета
- Влад Х***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
быстро садится батарейка биос.
- ІгорВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
ASUS, мені здається, що за таке кріплення для ссд мало би бути соромно.. Ви ж преміум бренд, і я завжди був вашим фаном. Замість болтика ссд м2 кріпляться на якесь пластикове непорозуміння! Я розумію, що це недорога плата,і чудес від неї очікувати не варто, але має бути якась міра в економії.. Можна було встановити ціну на 2$ більшу, і встановити нормальне кріплення. Також якщо підключити sata кабелі в 1 і 2 роз'єм, може заважати встановленню відеокарти, в моєму випадку так було. А так свою роботу виконує, з і5 11400f працює нормально.
- Переваги:
- гарний біос, топовий бленд, плата функції свої виконує
- Недоліки:
- пластикове краплення для ссд
- Николай Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Спустя полгода решить поставить вторую планку оперативной памяти, но второй слот не работает.
- Владислав
Лучше сразу такие вещи проверить, но мне кажется это просто ошибка и стоило просто передернуть, такое бывает
- Олександр К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
не работает SSD NVMe 3.0 в порту M2_1 4.0
- Недоліки:
- не работает SSD NVMe 3.0 в порту M2_1 4.0
Представник брендуДоброго дня, Олександре! Нам щиро прикро, що Ви зіткнулись з труднощами при використанні нашої продукції. В описаній ситуації, рекомендуємо звʼязатись зі службою технічної підтримки, слідуючи за посиланням: посилання
Наші фахівці зроблять все можливе, аби допомогти у вирішенні проблеми.- Виктор П***
Он и не должен работать с процессорами 10 поколения, вставьте 11 поколение и заработает. Читайте мануал хотя бы
- Віталій Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
За свою ціну працює відмінно.
- Переваги:
- Якість, надійність.
- Андрей Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Працює.
На ній встановлено: і5 11400f, asus rtx2070, g.skill 32gb (2x16) 3200(із увімкнутим xmp профілем).
Свої функціі виконує, радіатори великі, сама материнка - доволі холодна.
Я не фанат розгонів, все працює в автоматичному режимі і виправдовує очікування.
Із приємних бонусів - підтримує Asus Aura. Виявляється, у відеокартки, яку купив ще 2 роки тому є RGB підсвітка, а не лише червона пульсація
В біосі - доволі стандартні налаштування та інструменти але, за бажанням, можна і в мамкиного хацкера/оверклокера погратися))- Переваги:
- Виконує свої функціі. Підтримує Asus Aura
- Недоліки:
- Відсутні.
- Владислав
Как себя ведет этот кулер от RZTK на этой материнке? у меня немного прогинает ее, вот думаю не скажется ли в будущем это на ней, отпиши по возможности
- Андрій Б***
Жодних проблем. Можливо - ви некоректно встановили башту, т.я. у мене нічого не прогинається. З моменту встановлення, за 5 місяців інтенсивного використання(відеомонтаж, графіка, ігри) - лише позитивний досвід.
- Антон Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Проработала пару месяцев и при запуске пк выскакивает ошибка, отдал в сервисный центр, сказали что проблема в ней, щас буду пытаться по гарантии её отправить чтобы починили или вернули деньги
- Переваги:
- Компактная и красивая
- Недоліки:
- Быстро вышла из строя
Представник брендуДоброго дня, Антон! Нам щиро прикро, що Ви зіткнулись з труднощами при використанні нашої продукції. У випадку, якщо зʼявляться додаткові питання, Ви можете звʼязатись зі службою підтримки, слідуючи за посиланням: посилання
Наші фахівці зроблять все можливе, аби допомогти у вирішенні проблеми.
- ЮрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купував 2 місяці тому, в парі з i3-10100F, з планами апгрейднути до i5. Ніяких проблем не було. Хороша материнка.
Представник брендуДоброго дня, Юрій! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!
- Анатолій В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Брав для i3 10100f і працює нормально,не погана проста материнка
- Недоліки:
- Незначний свист дроселів,но на відстані 0,5м вже не чути
- Лёша С***
Выбираю между i3 10100f и i5 10400f по тестам посмотрел вроде нету разницы в играх, что можете сказать насчет i3?
- Анатолій В***
Досить хороший процесор,з картою 1650 super грузиться десь - до 50% і може витягнути навіть десь приблизно 2060,рекомендую по ціні брати 10100ф
- Сергей Щ***
а смысл для i3 брать B? там в разгоне нет смысла и потенциала
- Юрий С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Из минусов - это один выход для корпусного вентилятора
- Євгеній Х***
можеш взяти хаб для того щоб підключити більше вентиляторів
- Ростик М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Данная материнская плата очень хорошо раскрывает себя если ты будешь разбираться в ее настройках. Для рядового пользователя это будет очень сложно. В принципе в сборке на фото очень даже хорошо все стало.
- Переваги:
- Запустилась сразу без казусов
- Недоліки:
- Нет все ровно
Представник бренду ASUSДоброго дня! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!
- Роман П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Також дивіться уважно опис на сайті виробника -- другий роз'єм m.2 для диску працює лише на останньому поколінню процесорів!
І відповідно PCI 4.0 теж лише на них працює- Переваги:
- Одна із небагатьох, на якій є D-Sub (VGA) дл монітора. Корисно, якщо хочете підключити через вбудовану графіку процесора.
- Недоліки:
- Цей VGA на такій ніжці, що схоже на жирафа. Аби не зламалося) Також вбудований HDMI дуже близько до краю плати, тому якщо кабель із товстим роз'ємом, може не повністю вставлятися в мат. плату
- Евгений Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пришел брак , деньги не вернули
- Виктор Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Ради этой утилиты надо брать. у вас будет крутой звук
- Переваги:
- утилита
- Недоліки:
- -
- Олександр Б***
Это сарказм, или там действительно чтото полезное?
- Андрій Ц***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отличная материнка для офисной машины.
- Переваги:
- цена, производитель
- Недоліки:
- за эти деньги нет
Представник бренду ASUSЗдравствуйте, Андрій! Спасибо за то, что выбираете нашу продукцию и делитесь впечатлениями о ней!
- Виктор Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пойдет
- Переваги:
- работает
- Недоліки:
- может сломаться
Представник бренду ASUSЗдравствуйте, Виктор!Спасибо за то, что выбираете нашу продукцию и делитесь впечатлениями о ней!
- Сергей А***
советую не включать, тогда никогда не сломается;))
- Тюпа К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Брал под i5-10400F и Kingston Fury DDR4-3200 2x8 - всё завелось без проблем, работает (с GTX 970).
- Переваги:
- цена/качество
- Недоліки:
- нет
Представник бренду ASUSДобрый день, Константин! Спасибо за то, что выбираете нашу продукцию и делитесь впечатлениями о ней!
- Дмитро
Спасибо, тоже думал какую мать взять под сборку с 970!
- Тюпа К***
Дмитро - рад что отзыв пригодился, могу добавить - 1.5 месяца работы, глюков нет, БП довольно бюджетный - Chieftec GPB-450S.
- С. Ю***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Рабочая материнка с Socket 1200, на среднем таком чипсете Intel B560... Всё заявленное присутствует и исправно работает. Претензий нет
- Переваги:
- цена/качество
- Недоліки:
- лично для меня их нет, поскольку выбирал по заявленным характеристикам
Представник бренду ASUSДоброго дня, Юрий! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!
- Тюпа К***
День добрый.
Вопрос - память 3200 работает? Тут пишут что и выше работает.
Спасибо.
P.S. Уже заказал) - Денис С***
Подскажи, а ты на i5 10400 своем 3200 поставил без танцев с бубном?
- Дмитро Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Покупал эту материнскую плату в феврале, почему в характеристиках написано m.2 - 1 когда разъёмом 2?
Материнская плата нормальная за свои деньги- Переваги:
- Отличная бюджетная материнская плата
- Недоліки:
- В характеристиках написано m.2 1 разъём, когда их 2 ( видно на фото )
- ЄвгенійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
не можливо звязатись з компанією, 23.02.2022 було оформлене замовлення і проплачене, ні товара ні коштів ні зворотнього звязку. тим більш тей товар який був проплачений половини вже не має в наявності, щей подорощав. замовлення яке було на 27 тис грн тепер по перерахунку 34 тис грн... цікаво чому розетка ніяк не звязуться...
- Владимир Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Если хотите чтобы память работала выше 2666 то включате в биосе XMP профиль
- Переваги:
- За свои деньги топ
- Недоліки:
- Нет
Представник бренду ASUSЗдравствуйте, Владимир! Спасибо за Ваш выбор и за отзыв!
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
#мояраспаковка
- Переваги:
- +
- Недоліки:
- -
Представник бренду ASUSЗдравствуйте, Андрій! Благодарим за Ваш выбор и доверие, а так же за то, что делитесь впечатлениями о нашей продукции!
- Илья Е***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купляв під камінь як 10105ф, пам'ять- дві плашки G.SKILL Aegis DDR4 2666MHz 8GB (F4-2666C19S-8GIS), все запрацювало одразу і без танців з бубном, ніяких дефектів та проблем.
- Переваги:
- Asus, зручний і зрозумілий біос, радіатор на ланцюгах живлення, підтримка pcie 4
- Недоліки:
- Не виявив
- Богдан Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Чим закручувати не понятно. Також була обгорнута тільки в стрейч, зоводської пльонки не було(може це так має бути нз)
- Переваги:
- Час покаже
- Недоліки:
- В комплеткі не поставили болтики до материнки.
- Юрий К***
Ті хто збирае компи, знають, що болтики ідуть з корпусом, і до диску, і до матері, до всього, алє це ж не ви...
- Андрей Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купил материнку с Intel Core i5-11400F и HyperX DDR4-3200 16384MB PC4-25600.
Изначально выставил биос на автомате 2600 для оперативы. Послушал советы и поставил принудительно 3200 и - понеслись глюки то с картинкой, то с играми, то вообще вырубаться комп. Поставил назад на авто - выставило 2600 и все ок. Винда 11 грузится 5 секунд, все летает. Но как то обидно было, что взял специально оперативу мощнее, а она не пашет на полную- Переваги:
- Все отлично летает
- Недоліки:
- не поддерживает DDR4-3200
- Виктор П***
Я вставил 2 плашки кингстон 2666 CL16 и погнал их до 3600 СL17. У меня все работает...
- Павло
Ви поставили у 2 та 4 слот ? Від цього сильно залежить розгон озу.
- Денис С***
Чувак, попробуй 3000 или 2800, не знаю я сам решил ее заказать, так как из B чипа она самая дешевая почти, понятное дело что за такие бабки бывает брак, если бы она стоила 5к+ и были проблемы тогда да, а так я не вижу особо проблемы поставить чистоту не 3200, а 3000, при этом ты не чего не потеряешь, это как при оверклоке проц может вести себя на 5гц как неадекват, а на 4.9 стабильно работать.
- Владимир К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хорошая материнка на новом чипсете по хорошо цене.
- Переваги:
- Новый чипсет,цена
- Недоліки:
- За такие деньги нет минусов
- Сергей З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купил в Розетке в комплекте с I3-10100F.
С древней видео картой 1Gb/DDR3/Pci-Ex16 V2.0 запустилась без проблем.- Переваги:
- Радиаторы на цепи питания, биос, 2 М2, качество исполнения.
- Недоліки:
- Пока не выявлены
Представник бренду ASUSЗдравствуйте, Сергей! Спасибо за то, что выбираете нашу продукцию и делитесь впечатлениями о ней!
- Андрей У***
А можете пожалуйста сказать на какую именно видеокарту вы поставили?
- Евгений К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отличная плата, покупал здесь комплектом, советую к покупке
- Переваги:
- Функциональность за доступную цену, радиатор на мосфетах
- Недоліки:
- Один выход по вентилятор 4pin
- Костянтин Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Не працює один зі слотів пам'яті
- Недоліки:
- Брак
Представник бренду ASUSДоброго дня, Костянтин! Нам щиро прикро, що у Вас виникли труднощі, при використанні нашої продукції. В описаній ситуації, Ви можете звернутись до сервісу, через магазин-продавця, для діагностики пристрою.
- Стас
в сервисный центр обращались?
- Владимир Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
С I3 10105f память не поднимается выше 2400 и еще с коробки не работал m2 4.0 . Oжидание не оправдала
- Переваги:
- обычная от ASUSа одно название
- Недоліки:
- С I3 10105f память не поднимается выше 2400 и еще с коробки не работал m2 4.0
Представник бренду ASUSЗдравствуйте, Владимир! Искрене сожалеем, что возникли трудности, при использовании нашей продукции. Рекомендуем связаться со службой тех поддержки, следуя по ссылке: посилання
Наши специалисты постараются помочь в решении проблемы.- Виталий Е***
верхний слот m2 4.0 работает только с процессорами 11-го поколения - об этом производитель пишет
- Игорь Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Посчастливилось мне познайомиться с горантийным сервисом розетки. Купил набор комплектующих, вставил процессор в сокет (один раз и по ключам). Собрал системник и он не запустился. Вытащил все из материнки, аккуратно упаковал мать в коробку как была и отнес в сервис. Приёмщик долго вертел и светил лампой на ту материнку. В итоге вынес заключение что я погнул ножки на сокете когда вставлял процессор и потому это мои проблемы и сам виноват. Несколько раз он менял мнение в каком именно месте там согнуто, было видно что он просто не хочет ее брать по гарантии. Фотку сокета прикреплю что бы было видно что он без диформации. Теперь если что то и буду покупать на розетке, то ничего сложнее табуретки. Минус 3к гривен на ровном месте
- Переваги:
- Не знаю
- Недоліки:
- Не работает
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .- Константин С***
А с чего ты взял что дело в плате? Может ты действительно не правильно собрал. Какой проц, и какая видео карта?
- Чумаченко Д***
Я тут только корм покупаю для своего питомаца. Была похожая ситуация , только материнку месяц продержали(
