Опис Клавіатура Razer Cynosa Lite Chroma (RZ03-02741500-R3R1) [56073]

Razer Cynosa Lite — це потужна клавіатура для початківців геймерів, які прагнуть отримати миттєве перевагу. Ігрова клавіатура Razer Cynosa Lite оснащена клавішами ігрового рівня з можливістю запису макросів «на льоту» і ув'язненими в міцну конструкцію, що забезпечує захист від протікання рідин. Проявіть творчий підхід з 16,8 мільйонів кольорів та встановіть підсвічування за допомогою можливостей Razer Chroma™.

Мембранні клавіші ігрового рівня

Створені для ігор, спеціальні мембранні клавіші Razer Cynosa Lite завжди забезпечують максимальну продуктивність в грі. При кожному натисканні ви отримаєте повний хід клавіші і відчуєте тактильний зворотний зв'язок, так що ви можете бути впевнені в натисканні зі смертельною точністю навіть в самий розпал битви.

Підтримка Razer Chroma

Базові можливості Razer Chroma™ клавіатури Razer Cynosa Lite дозволяють вибрати для підсвічування будь-який з 16,8 мільйонів кольорів. Клавіатура володіє однією загальною зоною підсвічування, для якої доступні як вибір з шаблонних ефектів, так і використання ваших власних ефектів, створених в Chroma Studio.

Характеристики Клавіатура Razer Cynosa Lite Chroma (RZ03-02741500-R3R1) [56073]

Вага
  • 893 гр
Гарантія
  • 3 місяці
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Увага! Усі клавіатури мають російські літери!

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.