Потужність

Опис Блок живлення Seasonic 650W S12III-650 Bronze (SSR-650GB3)

Блок живлення Seasonic S12III крім високої ефективності, що дозволяє зберегти електроенергію і знизити вплив на навколишнє середовище, має такі важливі функції, як стабільна та надійна схема перетворення потужності на основі однотактного прямоходового мостового конвертера.

Схема управління вентилятором охолодження Seasonic Smart and Silent Fan Control (S2FC) не тільки знижує рівень робочого шуму шляхом зменшення частоти обертів, але також допомагає знизити споживання електроенергії. Крім того, надійність цього блоку живлення забезпечується застосуванням в його конструкції якісних японських конденсаторів, що відрізняються низьким опором і широким діапазоном робочих температур.

80 PLUS Bronze
Сертифікат означає, що блок живлення з великим ККД виконує перетворення електричного струму, розсіює менше марного тепла і дозволяє знизити витрати електрики. Сертифікат 80 PLUS Bronze гарантує, що ККД блоку живлення буде становити не менше 82%, 85% і 82% при рівнях робочих навантажень 20%, 50% і 100%, відповідно. Серія блоків живлення Seasonic Bronze — це економічне рішення з відмінним співвідношенням ціна/якість.

S2FC
Інтелектуальна схема управління вентилятором дозволяє знайти оптимальний баланс між ефективністю охолодження і рівнем робочих шумів.

Характеристики Блок живлення Seasonic 650W S12III-650 Bronze (SSR-650GB3)

Потужність
Функція PFC
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення