Опис Термопаста Arctic MX-4 2019 Edition

Фасовка - індивідуально запечатанній шприц, 2г.

високоефективна термопаста

Консистенція MX-4 розроблена для простоти застосування, чудовою теплопровідності і високої довговічності. Завдяки новій формулі, MX-4 гарантує виняткову розсіювання тепла з компонентів і підтримує довгострокову стабільність, забезпечуючи роботу Вашої системи навіть на межі.

MX-4 не містить металу і не є електрично провідної, що усуває будь-які ризики, пов'язані з коротким замиканням, додаючи ще більше захисту компонентів Вашого ПК.

Особливості

1. Дуже велика теплопровідність - 8,5 Вт / мК

2. MX-4 завжди переконує всіх у її якості та продуктивності.

3. Краще, ніж рідкий метал: складається з вуглецевих мікро-частинок, які призводять до надзвичайно високої теплопровідності. Це гарантує, що тепло, що генерується ЦП або GPU, ефективно розсіюється.

4. Теплове З'єднання: формула MX-4 Edition гарантує виняткову тепловіддачу від компонентів і підтримує стабільність, необхідну для досягнення межі вашої системи.

5. Висока надійність: на відміну від металевих і кремнієвих теплопровідних з'єднань, MX-4 не знижує надійність з плином часу. Після першого застосування, вам не потрібно застосовувати її знову і знову, так як термін использовани триватиме як мінімум 8 років.

6. За аналогією з продуктивністю існуючих і відомих паст mx-серій, ARCTIC MX-4 як і раніше є ідеальним вибором оверклокерів при виборі термопаст. До виходу на ринок, ARCTIC MX-4 вже отримала премію кращих продуктів від PC Games Hardware, оскільки вона переважала проти 11 інших теплових з'єднань на ринку.

Характеристики Термопаста Arctic MX-4 2019 Edition

Країна-виробник
Гарантія
  • 14 днів
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення