• Відеокарта GIGABYTE nVIDIA RTX 2060SUPER (GV-N206SWF2OC-8GD ) - зображення 1
 • Відеокарта GIGABYTE nVIDIA RTX 2060SUPER (GV-N206SWF2OC-8GD ) - зображення 2
 • Відеокарта GIGABYTE nVIDIA RTX 2060SUPER (GV-N206SWF2OC-8GD ) - зображення 3
 • Відеокарта GIGABYTE nVIDIA RTX 2060SUPER (GV-N206SWF2OC-8GD ) - зображення 4
 • Відеокарта GIGABYTE nVIDIA RTX 2060SUPER (GV-N206SWF2OC-8GD ) - зображення 5
 • Відеокарта GIGABYTE nVIDIA RTX 2060SUPER (GV-N206SWF2OC-8GD ) - зображення 6
 • Відеокарта GIGABYTE nVIDIA RTX 2060SUPER (GV-N206SWF2OC-8GD ) - зображення 7
 • Відеокарта GIGABYTE nVIDIA RTX 2060SUPER (GV-N206SWF2OC-8GD ) - зображення 8
Відеокарта GIGABYTE nVIDIA RTX 2060SUPER (GV-N206SWF2OC-8GD ) - зображення 1
Графічний чип
Обсяг пам'яті
Розрядність шини пам'яті
Тип пам'яті
Тип системи охолодження

Опис Відеокарта GIGABYTE nVIDIA RTX 2060SUPER (GV-N206SWF2OC-8GD )

NVIDIA ТЬЮРИНГА
Відеокарти GeForce RTX засновані на архітектуру графічного процесора Тьюринга і абсолютно новій платформі RTX. Це у 6 разів збільшує продуктивність у порівнянні з відеокартами попереднього покоління, і забезпечує можливість трасування променів в реальному часі і штучного інтелекту в іграх.

Система охолодження
Windforce OC пропонує універсальне рішення для охолодження усіх ключових компонентів графічної плати. Належне охолодження реалізовано не тільки для графічного процесора, але також для відеопам'яті і підсистеми живлення, таким чином, забезпечується стабільність роботи виробу в будь-якому режимі, включаючи розгін, і тривалий термін служби. Стек Windforce у складі двох 100-мм вентиляторів — це передова і інноваційна схема для охолодження, завдяки якій графічна плата виконує поставлені завдання найбільш комфортних температурних умовах.

Альтернативне обертання вентиляторів
Запатентована Gigabyte технологія Alternate Spinning — унікальне рішення, яке оптимальним чином розподіляє турбулентні потоки стосовно системи охолодження на базі двох вентиляторів. Найбільша проблема подібних систем — турбулентність. У тому випадку, якщо напрямок обертання вентиляторів збігається, велика ймовірність виникнення турбулентних потоків (завихрень повітряних мас між сусідніми вентиляторами), що знижують ефективність розрахункової схеми тепловідведення. Інженери Gigabyte запропонували оригінальний варіант взаємодії вентиляторів, коли вентилятори обертаються в альтернативному напрямку. Таким чином, вдається оптимізувати розподіл повітряних потоків між вентиляторами і значно знизити негативний ефект від турбулентності.

Унікальний дизайн лопатей вентиляторів
Об'єм повітря в заданій зоні розсікається лопатями особливої профілю з ребрами, які допомагають наростити тиск повітряного потоку.

Вентилятори 3D Active
Засобами технології 3D Active організована полупассивная схема охолодження, вентилятори залишаються вимкненими, коли ДП перебуває у стані зниженої завантаження, обслуговуючи не ресурсомісткі програми. Завдяки 3D Active шанувальники комп'ютерних ігор можуть зосередитися на ігровому процесі, оскільки шум від працюючої системи охолодження графічної плати повністю відсутня.

Теплові трубки з прямим контактом
Основу конструктиву системи охолодження становить виконаний з очищеної міді радіатор, підошва якого стикається безпосередньо з кристалом ДП. Ефективне охолодження відео ОЗУ реалізовано засобами металевої пластини значних розмірів, яка примикає до модулів пам'яті.

Композитні теплопровідні трубки
Композитні теплові трубки передбачають можливість зміни теплопровідності в області фазових переходів і забезпечують ефективну взаємодію обраної пари компонентів, які здатні організувати високопродуктивне розсіювання тепла.

Повністю автоматизований виробничий процес
Повністю автоматизований виробничий процес гарантує високу якість друкованих плат і усуває можливість виникнення гострих виступів роз'ємів для пайки, які знаходяться на поверхні друкованої плати. Продумана конструкція запобігає ваші руки від порізів або ненавмисних ушкоджень компонентів при створенні системи.

Незаперечна досконалість
Графічні плати Gigabyte вигідно відрізняє чудова якість. Оригінальна схемотехніка і високоякісна елементна база дозволяють розкрити потенціал ДП в повному обсязі і забезпечують стабільну роботу на протязі всього періоду експлуатації виробу.

Характеристики Відеокарта GIGABYTE nVIDIA RTX 2060SUPER (GV-N206SWF2OC-8GD )

Країна-виробник
Частота пам'яті
 • 14000 МГц
Графічний чип
Система охолодження
 • Windforce 2X
Пропускна здатність пам'яті
 • 448 Гбит/с
Обсяг пам'яті
Роз'єми
Максимально підтримувана роздільна здатність
 • 7680x4320
Підтримувані 3D API
 • DirectX 12, OpenGL 4.5
Розрядність шини пам'яті
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

Разом з цим товаром купують

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення