Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Швидкість обертання шпинделя

Опис Жорсткий диск Toshiba Surveillance Hard Drive S300 6TB 7200rpm 128MB HDWT360UZSVA 3.5" SATA III

3.5-дюймовий жорсткий диск для систем відеоспостереження Toshiba S300 розроблявся і випробовувався для цілодобової надійної експлуатації в системах відеоспостереження. При його виробництві основний упор робиться на швидкість, високу ємність і збільшення часу зберігання даних. S300 підтримує до 64 камер високого дозволу, з яких ви зможете записувати і аналізувати кожен кадр. Обсяг вільного простору має принципове значення, коли потрібно безперервно знімати все, що відбувається протягом тривалого часу. Ємність 6 ТБ дозволяє реєструвати і відтворювати події в режимі реального часу з високою роздільною здатністю, підтримуючи ідентифікацію об'єктів і розпізнавання осіб.

Запис кожного кадру, аналіз найдрібніших подробиць
При аналізі відео, знятого системами відеоспостереження, не можна ризикувати ні одним кадром. Саме тому ваша система зберігання даних повинна забезпечувати бездоганну швидкодія для виявлення швидкого руху, реєстрації найдрібніших подробиць і виконання розпізнавання осіб. Жорсткий диск S300 спеціально розроблявся з урахуванням ваших жорстких вимог. Він робиться з прицілом на цілодобову надійність і високу швидкодію, щоб ви ніколи нічого не втратили.

Розроблений і перевірений на сумісність
Жорсткий диск S300 спеціально проектувався та перевірявся на підтримку до 64 камер високого дозволу, що забезпечує фантастичну гнучкість і масштабованість ваших систем відеоспостереження. Сумісність з цифровими відеореєстраторами (DVR), мережевими відеореєстраторами (NVR), відеосерверамі і системами управління відео для цілодобового забезпечення безпеки. Ваша система відеоспостереження ніколи не спить, щоб ви могли спати спокійно.

Найкраще в галузі швидкодію
Буфер об'ємом 128 МБ і висока швидкість передачі даних відповідають вимогам, які пред'являються до обробки даних відеоспостереження, формованим потоками даних з камер високого дозволу. Більш висока швидкодія в режимі реального часу досягається завдяки технології Toshiba Dynamic Cache Technology, яка оптимізує виділення кешу для циклів читання і запису з застосуванням вбудованого алгоритму кешування і управління буфером.

Вбудовані датчики кутових коливань
Звичайні жорсткі диски, не оснащені датчиками кутових коливань, що можуть негативно вплинути на швидкодію системи з декількома відсіками, приводячи до поширення вібрації. S300 забезпечує високу надійність, зводячи до мінімуму вібрацію за рахунок додаткових методів контролю і технології датчиків. Кілька датчиків виявляють найменші струси, а вбудовані датчики кутових коливань також компенсують такі коливання, усуваючи ймовірність поширення вібрації в системах з декількома відсіками.

Висока надійність
Компоненти диска S300, що відрізняються високими міцністю і швидкодією, справляються з найскладнішими умовами для забезпечення високої надійності. Якщо диск експлуатується при високій температурі, запускається оптимізована швидкість підведення головки, яка дозволяє знизити споживання електроенергії, у той же час автоматично скорочуючи шум і вібрацію. Середнє напрацювання на відмову до мільйона годин і робоча навантаження 110 ТБ в рік гарантують душевний спокій при експлуатації систем відеоспостереження.

Все для ефективної роботи на багато років
Компанію Toshiba вже більше 50 років знають у всьому світі як лідера в розробці інноваційних технологій і виробництво жорстких дисків не стало винятком. Розробляючи жорсткі диски, в компанії Toshiba прагнуть домогтися високої ємності і відмінного швидкодії, так що ви можете бути впевнені в тому, що весь великий досвід компанії у виробництві жорстких дисків буде працювати на вашу систему зберігання даних. Покупцям дисків S300 також надається розширена гарантія на три роки для абсолютного душевного спокою.

Характеристики Жорсткий диск Toshiba Surveillance Hard Drive S300 6TB 7200rpm 128MB HDWT360UZSVA 3.5" SATA III

Код виробника
  • HDWT360UZSVA
Місткість накопичувача
Країна-виробник
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Швидкість обертання шпинделя
Обсяг буфера
Технологія
Середній час очікування
  • 4.17 мс
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення