Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 SUPER 8192Mb GAMING OC (GV-N207SGAMING OC-8GD)

Код:  250793081

 • Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 SUPER 8192Mb GAMING OC (GV-N207SGAMING OC-8GD) - зображення 1
 • Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 SUPER 8192Mb GAMING OC (GV-N207SGAMING OC-8GD) - зображення 2
 • Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 SUPER 8192Mb GAMING OC (GV-N207SGAMING OC-8GD) - зображення 3
 • Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 SUPER 8192Mb GAMING OC (GV-N207SGAMING OC-8GD) - зображення 4
 • Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 SUPER 8192Mb GAMING OC (GV-N207SGAMING OC-8GD) - зображення 5
 • Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 SUPER 8192Mb GAMING OC (GV-N207SGAMING OC-8GD) - зображення 6
 • Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 SUPER 8192Mb GAMING OC (GV-N207SGAMING OC-8GD) - зображення 7
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 SUPER 8192Mb GAMING OC (GV-N207SGAMING OC-8GD) - зображення 1
Графічний чип
Обсяг пам'яті
Розрядність шини пам'яті
Тип пам'яті
Тип системи охолодження

Опис Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 SUPER 8192Mb GAMING OC (GV-N207SGAMING OC-8GD)

Система охолодження Windforce 3X
Система охолодження Windforce 3X представлена трьома 82-мм вентиляторами з унікальною конфігурацією лопатей (центральний вентилятор обертається в альтернативному напрямку) і шістьма композитними мідними тепловими трубками. Прямий контакт теплових трубок і підошви радіатора безпосередньо з ДП, а також технологія 3D Active, забезпечують ефективне відведення тепла, підвищену продуктивність і комфортний температурний режим.

Альтернативне обертання вентиляторів
Запатентована Gigabyte технологія Alternate Spinning — унікальне рішення, яке оптимальним чином розподіляє турбулентні потоки стосовно системи охолодження на базі трьох вентиляторів. Найбільша проблема подібних систем — турбулентність. У тому випадку, якщо напрямок обертання вентиляторів збігається, велика ймовірність виникнення турбулентних потоків (завихрень повітряних мас між сусідніми вентиляторами), що знижують ефективність розрахункової схеми тепловідведення. Інженери Gigabyte запропонували оригінальний варіант взаємодії трьох вентиляторів, коли центральний вентилятор обертається в альтернативному напрямку. Таким чином, вдається оптимізувати розподіл повітряних потоків між вентиляторами і значно знизити негативний ефект від турбулентності.

Унікальний дизайн лопатей вентиляторів
Об'єм повітря в заданій зоні розсікається лопатями особливої профілю з ребрами, які допомагають наростити тиск повітряного потоку.

Вентилятори 3D Active
Засобами технології 3D Active організована полупассивная схема охолодження, вентилятори залишаються вимкненими, коли ДП перебуває у стані зниженої завантаження, обслуговуючи не ресурсомісткі програми. Завдяки 3D Active шанувальники комп'ютерних ігор можуть зосередитися на ігровому процесі, оскільки шум від працюючої системи охолодження графічної плати повністю відсутня.

Теплові трубки з прямим контактом
Основу конструктиву системи охолодження становить виконаний з очищеної міді радіатор, підошва якого стикається безпосередньо з кристалом ДП. Ефективне охолодження відео ОЗУ реалізовано засобами металевої пластини значних розмірів, яка примикає до модулів пам'яті.

Композитні теплопровідні трубки
Композитні теплові трубки передбачають можливість зміни теплопровідності в області фазових переходів і забезпечують ефективну взаємодію обраної пари компонентів, які здатні організувати високопродуктивне розсіювання тепла.

Функція RGB Fusion
Завдяки розширеній колірній гамі в 16.7 млн. відтінків і численним готових профілів для світлових ефектів, засобами фірмового "движка" AORUS користувачу надана можливість вибору кращої схеми підсвічування.

Екстремальна надійність і оверклокінг
Реалізована у модулі перетворення напруги живлення графічної плати схема 8+2 фази, забезпечує комфортні умови роботи для польових транзисторів, при цьому на рівні схемотехніки реалізований захист від перегріву і балансування навантаження для кожного МОП - компонента. Основу елементної бази доповнюють сертифіковані в рамках концепції Ultra Durable дроселі та конденсатори, які демонструють відмінну продуктивність і гарантують тривалий термін служби виробу.

Захисна металева пластина
Тильна поверхню друкованої плати накрита металевою пластиною, яка надійно захищає конструктив в цілому і розпаяні на платі компоненти зокрема, від ушкоджень, наприклад, у випадку падіння виробу, а також допомагає мінімізувати навантаження на вигин і кручення.

Індикатори живлення
Вбудованими засобами оповіщення про несправності в ланцюгах живлення, інтелектуальний світлодіодний індикатор повідомить гравця, якщо з якої-небудь причини параметри живлення шини PCI-E будуть відрізнятися від штатних.

Технологія nVidia NVLink
Завдяки технології nVidia NVLink (nVidia SLI), яка дозволяє об'єднати ресурси двох графічних плат на базі ідентичних ДП GeForce RTX з допомогою перемички NVLink Bridge, ентузіасти отримують чудову можливість придбати унікальний досвід — задіяти режим 4K в іграх і оцінити переваги нових продуктів на прикладі VR-додатків. Крім того, засобами AORUS Engine фірмовий міст NVLink Bridge можна інтегрувати в схему підсвічування системи в цілому.


Додаткові характеристики:
 • Максимальна кількість дисплеїв: 4
 • Сумісність з HDCP: є
 • Версія DirectX: 12
 • Версія OpenGL: 4.5
 • Технології Multi-GPU: SLI
]]>

Характеристики Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 SUPER 8192Mb GAMING OC (GV-N207SGAMING OC-8GD)

Частота пам'яті
 • 14000 MHz
Графічний чип
Частота ядра
 • 1815 MHz
Система охолодження
 • кулер
Обсяг пам'яті
Роз'єми
Максимально підтримувана роздільна здатність
 • 7680x4320
Розрядність шини пам'яті
Мінімально необхідна потужність БЖ
 • 650 Вт
Тип пам'яті
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення