Діапазон частот
  • 150 Гц - 20 кГц

Опис Акустична система SVEN SRP-450 black


Акустична система SVEN SRP-450 black

Особливості: вбудоване FM/AM/SW радіо. Поворотна телескопічна антена. Можливість проводового підключення до джерела звуку.

Компания Sven появилась в 1991 году. Это были годы, когда многие компании выбирали не самый трудный путь, связанный с продвижением на рынок продукции известных мировых производителей, что было гарантией хорошего сбыта продукции, поскольку российским производителям товара из области высоких технологий доверия совершенно справедливо на рынке не было. Такая ситуация на рынке не способствовала открытию российских производств. Марка Sven родилась именно в такой сложный период и имела успех.

Марка Sven довела слушність своєї появи на ринковій арені. Успіх компанії визнач такі фактори, як грамотний вибір заводів-виготовлювачів, організація суворого контролю якості продукції, ведення власних наукових і дослідних розробок. Властивості товару, що випускається ретельно вивчаються перед тим, як продукція виходить на ринок. Дослідницька лабораторія займається дослідженням зразків продуктів, що випускаються на їх відповідність технічним стандартам.

Фахівцями компанії постійно ведуться розробки не тільки найсучаснішої апаратури найвищої якості, що задовольняє запити самого вимогливого споживача, але і головне — розрахованої на масового покупця.

Строга політика якості і зважені ціни дали змогу компанії SVEN зайняти одне з лідируючих положень на українському і східно-європейському ринках побутової і комп'ютерної електроніки та інших товарів, що незмінно зростає з року в рік кількість покупців товарів з маркою SVEN яскраве тому підтвердження.

Характеристики Акустична система SVEN SRP-450 black

Оснащення
Формат акустики
Діапазон частот
  • 150 Гц - 20 кГц
Країна-виробник товару
Гарантія
  • 12 місяців
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення