Відеокарта GIGABYTE GeForce GTX 1080 Ti AORUS Xtreme Edition 11GB (GV-N108TAORUS X-11GD)

Графічний чип
Обсяг пам'яті
Розрядність шини пам'яті
Тип пам'яті
Тип системи охолодження

Опис Відеокарта GIGABYTE GeForce GTX 1080 Ti AORUS Xtreme Edition 11GB (GV-N108TAORUS X-11GD)

Xtreme Потужність
Відеокарти Gigabyte серії Xtreme Gaming створені, щоб задовольнити вимоги ігрових ентузіастів. Відеокарти Xtreme Gaming засновані на революційній архітектурі nVidia Pascal GPU, забезпечуючи неймовірний ігровий досвід.

Продуктивність
Реалізовано за допомогою нової архітектури nVidia Pascal, Geforce GTX 10-я серія це квантовий стрибок в ефективності продуктивності і енергоспоживання.

Технології
Технологія nVidia GameWorks підтримує останні вимоги сучасних моніторів, включаючи VR, монітори з ультрависокою роздільною здатністю, так само забезпечує плавний ігровий процес, кінематографічний досвід, можливість захоплення зображення 360 навіть у VR.

Сучасне рішення для VR
Відкрийте для себе нове покоління VR, з низьким показником затримки, навушниками останнього покоління, завдяки технології nVidia VRWorks. VR аудіо (звукові ефекти, реалістична графіка і фізика предметів, дозволяють вам відчути і почути кожен момент.

Система охолодження Windforce Stack 3X
Система охолодження Gigabyte Windforce stack 3X (патент) реалізована і складається з 3X 100 мм stack вентиляторів, з унікальним дизайном лопатей, з подвійним шарикопідшипником. Ребра радіатора мають кут нахилу, 6 композитних тепловідвідних трубок безпосередньо відводять тепло від графічного процесора. Все це забезпечує ефективну потужність розсіювання тепла для підвищення продуктивності при низьких температурах.

Stack Fan дизайн
Система охолодження складається з 3x 100мм вентиляторів, це забезпечує більший за обсягом і більш плавний повітряний потік. У порівнянні з системою з 3x 80 мм вентиляторів, нова система Windforce Stack Fan має на 10% більш ефективну систему охолодження.

Інноваційний дизайн Stack Fan
Система з 3x 100мм вентиляторів займає менше, ніж 300 мм простору. Все це дозволяє сконцентрувати і збільшити потік повітря на весь радіатор для найбільш ефективного розсіювання тепла.

Альтернативне обертання вентилятора
Середній вентилятор обертається в зворотному напрямку, таким чином оптимізується повітряний потік. Тепло розсіюється найбільш ефективно і досягається більш висока продуктивність при більш низькій температурі.

Унікальний дизайн лопатей вентилятора.
Повітряний потік ефективно відводиться від радіатора з допомогою вентиляторів, лопаті яких, мають спеціальні насічки і форму. Завдяки цим характеристикам вдається досягти високого рівня відведення тепла, при високих навантаженнях і низькій температурі. Тести показали ефективність вище на 23%.

Структура дворядних підшипників
Дворядні кулькові підшипники володіють кращими параметрами теплостійкості і більш ефективні, ніж звичайні. Отже, це забезпечує більш тривалий термін служби вентилятора.

Дизайн радіатора
Ребра радіатора під кутом. Різні по висоті і знаходяться під кутом ребра радіатора не тільки оптимізують канал проходу повітря і збільшують поверхню контакту, але і значно знижують рівень шуму і підвищує ефективність охолодження.

Композитні теплопровідні трубки
Композитні мідні трубки поєднують у собі два важливих аспекти теплопереносу і здібності забирати тепло із зони прямого контакту. Таким чином підвищується ефективність охолодження на 29%.

Велике мідне базову основу
При безпосередньому контакті з GPU і VRAM, велике мідне підстави поєднує в собі композитні теплові трубки для ефективної передачі тепла від внутрішніх ядер до радіатора, зберігаючи графічну карту прохолодною і стабільною при розгоні для підвищення продуктивності.

Вентилятори з RGB LED підсвічуванням
Відеокарти серії Xtreme Gaming оснащені полупассивными 0 дб 3D-Active вентиляторами, які були вперше зроблені і представлені компанією Gigabyte в 2007 році. Використовується напівпасивний режим роботи, вентилятори зупиняють свою роботу, якщо температура чіпа не висока, або немає достатнього навантаження. На торці відеокарти розташований індикатор роботи вентилятора.

Xtreme VR Link
Xtreme VR Link забезпечує найкраще рішення, як для пристроїв віртуальної реальності (VR) c трьома коннекторами HDMI, так і для систем з трьох 4K моніторів, яким необхідні три DP коннектора. Підключені роз'єми автоматично визначаються при перезавантаженні ПК.

Налаштовувана RGB підсвічування логотипу та індикатора роботи вентилятора
Доступно 16.8 млн колірних відтінків і різні схеми роботи підсвічування, ви можете встановити потрібний режим за допомогою програмного забезпечення Xtreme Engine.

Спеціальне покриття PCB забезпечує надійний захист

 • Пыленепроницаемое покриття захищає плату від пилу, комах, що падають гвинтиків, стружки, і стирання
 • Вологозахисні покриття захищає карту від дах, що протік рідини
 • Корозійностійке покриття захищає карту від активних роз'їдаючих розчинів, таких як, соляні розчини, вологість, і корозія

Стильна металева пластина (бэкплейт)
Чорна металева пластина надійно захищає карту і придає жорсткості.

Создано для Xtreme Overclocking 12+2 фаз питания
Если сравнить с референсным дизайном видеокарты, то можно заметить, что 12+2 фазы питания на карте, позволяют Mosfet работать при температуре ниже, и обеспечивают стабильность напряжения и питания. Защита от перегрева и защита от перегрузки каждого Mosfet могут эффективно продлить время жизни видеокарты.

Повністю автоматизований виробничий процес
Повністю автоматизований виробничий процес гарантує високу якість друкованих плат і усуває можливість виникнення гострих виступів роз'ємів для пайки, які знаходяться на поверхні друкованої плати. Продумана конструкція запобігає ваші руки від порізів або ненавмисних ушкоджень компонентів при створенні системи.

Характеристики Відеокарта GIGABYTE GeForce GTX 1080 Ti AORUS Xtreme Edition 11GB (GV-N108TAORUS X-11GD)

Частота пам'яті
 • 11010 МГц
Графічний чип
Частота ядра
 • OC Mode Базовая частота 1594 МГц В режимe разгона 1708 МГц Gaming Mode Базовая частота 1569 МГц В режиме разгона 1683 МГц
Система охолодження
 • Windforce Stack 3X
Обсяг пам'яті
Роз'єми
Максимально підтримувана роздільна здатність
 • 7680x4320
Підтримувані 3D API
 • DirectX 12, OpenGL 4.5
Розрядність шини пам'яті
Тип пам'яті
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення