Місткість накопичувача
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Швидкість обертання шпинделя

Опис Жорсткий диск для сервера 3.5" 1TB SAS 256MB 7200rpm Seagate (ST1000NM001A)

Накопичувачі корпоративного класу для роботи з великими масивами даних
Жорсткі диски Exos 7E8 пропонують всі можливості для роботи з великими масивами даних в центрах обробки, де потрібні виключно надійні жорсткі диски корпоративного класу. Накопичувачі Exos 7E8 — це рентабельне рішення для забезпечення надійного доступу до неструктурованих даних. Вони працюють на базі випробуваною традиційної технології магнітного запису (CMR) десятого покоління. Завдяки їм архітектори центрів обробки даних і професіонали в ІТ-сфері забезпечать цілодобову роботу зі стабільною продуктивністю, винятковою надійністю, максимальною безпекою і низькою сукупною вартістю володіння.

Надійне зберігання великих масивів даних у системах, що працюють цілодобово і без вихідних
Середній час напрацювання на відмову накопичувачів Exos 7E8 становить 2 млн годин, а межа робочої навантаження — 550 ТБ в рік. Це в 10 разів більше, ніж у звичайних жорстких дисків для комп'ютерів. Завдяки сучасній кеш-пам'яті, алгоритмам виправлення помилок «на льоту» і конструкції, розрахованої на вплив обертальних вібрацій, накопичувачі Exos 7E8 забезпечують стабільну продуктивність в системах з реплікацією і у багатодискових системах RAID.

Висока продуктивність для стандартних центрів обробки даних
На сьогоднішньому ринку це самий ефективний і економічний накопичувач для центрів обробки даних, підтримує робочі навантаження корпоративного класу. Диски легко інтегруються в системи зберігання неструктурованих даних завдяки інтерфейсу SAS 12 Гбіт/с. Крім того, ці диски підтримують інноваційні технології PowerChoice і Seagate RAID Rebuild, які дозволяють додатково знизити операційні витрати.

Виняткова надійність, захист даних та безпека корпоративного рівня
Додаткові функції безпеки: дані захищені в місці їх зберігання — на диску. Завдяки безпечній завантаженні і діагностиці, самошифрованию, відповідністю специфікації TCG Exos і стійкості до злому відповідно до стандарту FIPS/Common Criteria накопичувачі 7E8 запобігають неавторизований доступ і захищають зберігаються на них дані. Технологія Seagate Secure спрощує перепрофілювання та утилізацію накопичувачів, допомагає захистити дані на вимкненому пристрої та забезпечити дотримання корпоративних вимог щодо забезпечення безпеки даних.

Характеристики Жорсткий диск для сервера 3.5" 1TB SAS 256MB 7200rpm Seagate (ST1000NM001A)

Місткість накопичувача
Країна-виробник
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Швидкість обертання шпинделя
Обсяг буфера
Гарантія
 • 60 місяців
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Фульников Иван
  • Продавець: Rozetka

  Брал не так давно несколько таких винчестеров для серверов. в целом скоростью и стабильностью доволен.
  Проблем с перегревом не возникло за 2 месяца (с учётом того что стоит всего один не большой куллер)
  Цена хорошая, советую брать как под сервера, так и под любые другие задачи

  Переваги:
  Цена, качество, надёжность
  Недоліки:
  Габаритность и скорость (с недавних пор беру только ссдшки)
Дивитися всі відгуки →

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення