• Жорсткий диск 3.5" 320Gb Western Digital (# WD3200AAJS #) - зображення 1
Жорсткий диск 3.5" 320Gb Western Digital (# WD3200AAJS #) - зображення 1
Місткість накопичувача
Інтерфейс підключення
Швидкість обертання шпинделя

Опис Жорсткий диск 3.5" 320Gb Western Digital (# WD3200AAJS #)

Western Digital Caviar Blue WD3200AAJS - це внутрішній жорсткий накопичувач, створений відповідно до знаменитих стандартів якості Western Digital, має повний спектр функцій, що сприяють підвищенню його швидкодії. Накопичувачі WD Caviar Blue мають інтерфейс SATA або PATA, об'єм кеш-пам'яті від 8 до 16 МБ і повний спектр функцій, що сприяють підвищенню швидкодії. Завдяки застосуванню фірмової технології WhisperDrive рівень шуму у цих накопичувачів знаходиться у самого порогу сприйняття людського слуху. А технологія Soft Seek оптимізує алгоритми переміщення блоку головок, що сприяє підвищенню ефективності роботи накопичувача і зниженню рівня шуму при операціях читання і запису.

Жорсткий диск призначений для зберігання і використання інформації у складі персональних комп'ютерів і є одним з найнеобхідніших елементів в комплектації. Його швидкість обміну даних, що забезпечує протоколом SATA II є дуже високим і, завдяки цьому, максимально можлива швидка і ефективна робота додатків, як відео та ігор, так і програмних продуктів, які сприяють створенню інших програм.

Характеристики Жорсткий диск 3.5" 320Gb Western Digital (# WD3200AAJS #)

Місткість накопичувача
Країна-виробник
Інтерфейс підключення
Швидкість обертання шпинделя
Обсяг буфера
Гарантія
 • 3 місяці
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 27

 • Sergeev Sergey
  • Продавець: Vendedor

  Приятно удивлён,позвонили быстро,отправка и доставка в течении двух дней,товар без нариканий,первый день установил, всё работает,как дальше буду видеть.Планирую делать заказы ещё.

  Переваги:
  Всё понравилось.
  Недоліки:
  Пока нет.
 • Евгений Безматный
  • Продавець: Vendedor

  Диск приехал нерабочий, возможен ли возврат данной продукции?

  Переваги:
  Нет
  Недоліки:
  Нерабочий
 • Юрий Скворцов
  • Продавець: Vendedor

  Как можно продавать винт, который даже не крутится при первом включении, это ж не битый кластер, он тупо не включился, и это уже востановленный винт, прикольно восстановили. Ну, 300грн - цена опыта, я купил не винт, а опыт, буду брать только у Розетки, никаких партнёров.

  Переваги:
  Нет
  Недоліки:
  Не работает
Дивитися всі відгуки →

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення