Сокет
Формфактор
Підтримка пам'яті
Підтримка процесорів
 • 8-е и 9-е поколение Intel Core i9/Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron

Опис Материнська плата GIGABYTE B365 M AORUS ELITE

Dual NVMe PCIe Gen3 M. 2 Slots (x4,x4)
Материнські плати Gigabyte адресовані ентузіастам, які практикують застосування M. 2-технологічних рішень для розкриття всього потенціалу системи.

Індустріальний стандарт для захисту LAN-портів від статичної електрики та пробою
Для захисту від електростатики в материнських платах Gigabyte застосовуються мікросхеми, запас міцності яких в тричі вищий за типові ІС. Це допомагає надійно захистити материнську плату та її компоненти від пошкоджень, викликаних статичною електрикою. Материнські плати Gigabyte також обладнані спеціальними мікросхемами, які забезпечують захист материнської плати й ПК загалом від перенапруг і перевищення потужності в разі перебоїв з електроживленням.

Функція RGB Fusion і цифрові LED-лінійки
На материнських платах AORUS фірмова функція RGB Fusion чудово працює з цифровими світлодіодами. Засобами RGB Fusion користувач може контролювати роботу вбудованих RGB - і встановлених на ПК зовнішніх світлодіодних RGBW/Digital-лінійок. Разом із можливістю керувати кольором і застосовувати шаблони, на материнських платах AORUS функція RGB Fusion забезпечує взаємодію з цифровими світлодіодами. Під'єднуючи зовнішні цифрові світлодіодні лінійки з адресацією кожного світлодіода, користувачі можуть створювати власні шаблони, фірмові стилі та ілюмінаційні шоу.

Багатозональне світлове шоу
Завдяки великому спектру налаштувань LED-лінійок, ПК набуває індивідуального вигляду в обраному користувачем стилі. Повноцінна підтримка RGB-гами кольорів, застосунок RGB Fusion і абсолютний контроль над світловим оточенням материнської плати.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і розширений функціонал застосунку RGB Fusion 2.0 дають нагоду швидко та максимально ефективно налаштувати підсвітку будь-якого сумісного з цією технологією пристрою. Об'єднання єднуйте в одну схему підсвітки материнську плату та графічний 3D-прискорювач, периферійні пристрої та інші компоненти, надайте Вашому ігровому ПК унікального неповторного вигляду й поділіться персональними профілями з друзями. Новий режим підсвітки дає змогу застосувати доступні світлові ефекти до обраних ігрових застосунків, допомагаючи зробити розваги на ПК ще інтерактивнішими та придбати неоціненний ігровий досвід.

2-Way Crossfirex. Масштабовувана графіка
Конфігурація відеопідсистеми на базі кількох графічних плат забезпечує найкращу продуктивність, до якої прагнуть ентузіасти комп'ютерній комп'ютерних ігор, щоб домогтися максимально можливої частоти зміни кадрів без шкоди для швидкодії на високій екранній роздільній здатності.

Функція SmartFan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК буде функціонувати в найсприятливішому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ясненнями ємів для увімкнення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Інтелектуальне керування вентиляторами
Вибирайте тішу! Коли температура опуститися нижче заданого значення, функція Fan Stop видасть команду зупинити вказаний вентилятор. Засобами вбудованих датчиків відстежується поточна температура та визначається момент зупинки крильчатки конкретного вентилятора, — функціонал Fan Stop і персональні налаштування доступні користувачеві у повному обсязі.

Гібридні Fan-роз'єм об'єми
Встановіть повний контроль над системою рідинного охолодження! Функція Smart Fan 5 за лічені секунди надасть вичерпну інформацію про швидкість потоку засобами датчика, під'об'єднаного до гібридного Fan-роз'єм єму. Дива володарем власного ПК!
Усі гібридні Fan-роз'єм об'єми можуть автоматично визначати тип пристрою, що під'єднується (вентилятор або помпа), і передбачають можливість вибору режиму PWM або Voltage.

Характеристики Материнська плата GIGABYTE B365 M AORUS ELITE

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Підтримка пам'яті
Підтримка процесорів
 • 8-е и 9-е поколение Intel Core i9/Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron
Максимальна частота пам'яті
Максимальний обсяг оперативної пам'яті
 • 64 GB
Конектор живлення
 • 24 пиновый ATX
Мережевий інтерфейс
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 2

 • Дима Дехтярьов
  • Продавець: Your Team

  А сколько ватт берёт?

  Переваги:
  Цена
 • Дима Дехтярьов
  • Продавець: Your Team

  Какой SATA для жоского диска?

  Переваги:
  Цена
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення