Сімейство процесора
Тип роз'єму
Кількість ядер
Інтегрована графіка
Тактова частота процесора
Обсяг кеш пам'яті 3 рівня
 • L3: 16MB

Опис Процесор AMD Ryzen 5 2600 (YD2600BBAFBOX)

Особливості мікроархітектури Zen У новій архітектурі AMD Zen використовується потужний механізм виконання, а також підтримується функція одночасної багатопотоковості (SMT). Ядра Zen розроблені для ефективного використання наявних ресурсів мікроархітектури для забезпечення максимальної обчислювальної продуктивності. Нова трирівнева кеш-пам'ять із низьким затриманням і нові алгоритми попередньою вибирання неабияк зменшують кількість кеш-промахів і збільшують пропускну здатність, порівнюючи з попередньою мікроархітектурою. Продуктивність і ефективність для застосунків наступного покоління Хмарні обчислення, продуктивність промислового рівня, технології віртуальної реальності, ігри й безпека даних відкривають нові горизонти та вимагають найвищого рівня продуктивності обчислень за максимальної енергоефективності. Спочатку інженери компанії AMD розробили нову архітектуру Zen у такий спосіб, щоб вона могла відповідати та навіть перевершувати високі вимоги, що стосуються продуктивності й ефективності, що не тільки програм наступного, а й подальших поколінь. Технологія Neural Net Prediction Вбудований штучний інтелект дає змогу процесору ефективніше впоратися з роботою ваших застосунків. Технологія Smart Prefetch Алгоритми навчання, які передбачають і заздалегідь завантажують у кеш-пам'ять необхідні ПЗ дані для прискорення обчислень та мінімізації часу відгуку. Технологія Extended Frequency Range Автоматичне додаткове підвищення продуктивності для користувачів ігрових ПК із системами охолодження преміум-класу. Технологія Precision Boost Продуктивність процесора регулюється в режимі реального часу для відповідності вимогам навантаження ваших ігор і програм. Технологія Pure Power Робота процесора без зайвого тепловиділення забезпечується завдяки штучному інтелекту, вбудованим датчикам і оптимізованому дизайну мікросхеми.

Характеристики Процесор AMD Ryzen 5 2600 (YD2600BBAFBOX)

Сімейство процесора
Країна-виробник
Тип роз'єму
Кількість ядер
Інтегрована графіка
Кількість потоків
Тактова частота процесора
Тип упаковки
Обсяг кеш пам'яті 2 рівня
 • 3MB
Обсяг кеш пам'яті 3 рівня
 • L3: 16MB
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 250

 • Дмитрий Иванов
  • Продавець: WOWS

  Хороший процессор. Заказывал перед НГ 26 декабря 2020 года. Цена на него была 3999, после заказа продавец сразу поднял до 4300 грн. Работа продавца на 3-ку из-за равнодушного отношения.

 • Роман Лысенко
  • Продавець: DSW Systems

  Товар пришел очень быстро в отличии от остальных комплектующих, процессор хорошо упакован, очень порадовал кулер в комплекте

  Переваги:
  Товар пришел на следующий день после заказа
  Недоліки:
  Ещё не тестил, жду мат.плату
 • Олег Королюк
  • Продавець: Vendedor

  Не забудьте купить м2 накопитель)

  Переваги:
  Топ за свои деньги, 6 ядер 12 потоков.
  Недоліки:
  нету
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення