Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Термопаста Thermalright TF8 2 г

Код:  197253267
Оценка пользователей 4.64/5
на основе 81 отзыв
  • 5 звезд
    60 оценок
  • 4 звезд
    5 оценок
  • 3 звезд
    3 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    3 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • AI аналіз відгуків
    67 відгуків:  78% позитивних, 12% нейтральних, 10% негативних
    Клієнти загалом дуже позитивно оцінюють термопасту Thermalright TF8 2g, особливо відзначаючи її ефективність у зниженні температур та усуненні тротлінгу навіть на “гарячих” ноутбуках і процесорах. Порівняно з іншими популярними пастами (Arctic MX-4, GD900), більшість відгуків дають перевагу TF8 завдяки її стабільній роботі, високій теплопровідності та довготривалості. Серед мінусів користувачі найчастіше згадують про складність у нанесенні через густу консистенцію і нерівномірність розподілу, як і про необхідність замінювати пасту частіше на дуже гарячих компонентах. Декілька відгуків зазначають незначну або сумнівну різницю у порівнянні з дешевшими аналогами, або зниження ефективності після тривалого використання.
    Виберіть, щоб дізнатися більше
  • Паша Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    На асус tuf a15 FA507-UI RTX4070 показала жахливий результат , на 3-4 градуси вище ніж 1.5 річна заводська паста на відеокарті. На проці температура залишилась без змін. Перейшов на MX-6 яка набагато дешевша...

    Достоинства:
    Нема
    Недостатки:
    Всі
    • Олег Г***

      Вы ее не правильно использовали,покупаю уже третью или четвертую,для горячих камней то что надо,проверенно,лучше чем Thermal Grizzly Kryonaut,так как эта после 1.5 года не высохла,МХ нажо каждые 6 или 9 месяцев менять

    • Представник постачальника

      Нам дуже шкода, що щось пішло не так. Зі свого боку хочемо відзначити, що вся паста Thermalright, яку продає Розетка як продавець оригінальна і має галаграму, захист від підробок.
      Паста 2026 року виробництва.

      Ви можете звернутися до сервісу Розетки, де вам допоможуть розібратися з цим питанням.

  • Олександр Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороша паста, можливо є краще та дешевше, але не треба забувати що Thermalright все ж таки бренд з репутацією.

    Достоинства:
    Нижчі температури ніж у конкурентів у своєму ціновому сегменті, а якщо зі знижкою купляти, то зовсім пісня.
    Недостатки:
    Треба звикнути до консистенції, не вдалося з першого разу вдало намастити поверхню кришки. Треба або практика, або підігріти трошки
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Вадим С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Да уж думал будет лучше охлаждать ,стоко стоит , думал результат будет хороший, конечно лучше стало чем было ,но все равно , густая паста тяжело намазывается ну это для меня

    Достоинства:
    Охлаждает
    Недостатки:
    есть
    • Анатолій Б***

      Які оберьи веньиляторів? на це теж треба увагу звертатт

  • Олег Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отличная паста,покупаю уже не первый тюбик,много перепробывал,по цене-качество самая лучшая!!!Отлично отводит тепло в ноутбуках с горячими камнями на Acer Nitro 515-52 хватает на пару лет,сброс на 10-15 градусов,в тролинг не уходит,я уже об этом говорил

    Достоинства:
    Цена-качество,проверенно временем!!!
    Недостатки:
    Их нет.
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Євгеній Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Термопаста чудова. За свої кошти з можливістю реюзу (у шприці її достатньо багато) вона дає неймовірні температури. Звісно подивимось, як вона себе покаже далі, але в перші дні радію їй як дитинча. Бажано прогріти термопасту хвилину-дві перед використанням, оскільки вона достатньо густа. Після нагрівання (НЕ ПЕРЕГРІВАТИ) можна вільно наносити як забажаєте. Температури скидає знатно, показую скріншоти з War Thunder та Wuthering Waves на максимальних налаштуваннях графіки.

    Достоинства:
    Прийшла швидко, надійно запакована, з якісною лопаткою, багато в комплекті (реюзабельно).
    Недостатки:
    Не сильно піддатлива для нанесення (виправляється 2 хвилинами нагрівання на батареї)
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Микола Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже добре відводить тепло

    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Данил
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отличная термопаста, на MX-4 моя rtx 3060 ventus 2x в фурмарк грелась свыше 80 градусов и хотспот доходил почти до 100 градусов, поскольку MX-4 слишком жидкая, и она просто выдавливалась с чипа, поменял на эту, температуры упали примерно на 10 градусов, что для самого охлаждения этой видеокарты отличный результат, очень доволен

    Достоинства:
    Отлично отводит тепло
    Недостатки:
    Труднее наносится, чем та же MX-4
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Інна Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Усим задоволена, дякую

    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Влад
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Дмитро М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Якісна термопаста, має гарну теплопровідність, порівнював з Arctic MX-4, Noctua NT-H2, та ця на порядок краща, процессор охолоджується краще, ніж на двох попередніх термопастах.

    Достоинства:
    Ціна/якість,теплопровідність
    Недостатки:
    Для себе не виявив!
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Олександр М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Брав на пробу замість mx-4 для процессора Ryzen r7 5700x. Різниця мене дуже здивувала. З MX-4 - температура в навантаженні була 78-85%, з TF8 - 55-58. Це при 100% навантаженні протягом 10хвилин в стрестесті.
    Але невеличкий недолік є, з шприца видавлюється норм, але при розмазуванні намагається прилипнути до лопатки, а не до процессора. Довелось дістати напальник і ним розмазати по процу.

    Достоинства:
    Чудово працює
    Недостатки:
    Не дуже легко наносити
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Юрій Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Наносив на xeon 2696v3 повітряний кулер ноктуа..До цього іншої пасти не наносив. Корпус фул тавер добре провітрюються. Температура при звичайному серфінгу зараз 29-32. При 100% нагрузці ЦП. поки що більше 59 гр. не бачив.

    Достоинства:
    Добре передає тепло на кулер.
    Недостатки:
    Важкувато наноситься, густувата і то я грів перед нанесенням.
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Денис Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Взяв для заміни на робочій станції з двома процессорами xeon 2696v3 з андервольтом та анлоком турбобусту. Після мх4, яку наносив близько місяця назад - пісня. В рендерингу, коли проци завантажені на 100№ температура на одному проці впала на 10 градусів, на 2-му на 7, бо обдувається повітрям з першого проца. Побачим як буде ходить, але поки результат з 75 градусів до 65 мене задовольняє повністю. Нанесення - окрема тема... Але впорався. Код на блістері пройшов перевірку і це офіційна паста, не підробка.

    Достоинства:
    до -10 градусів на процах в порівнянні з МХ4
    Недостатки:
    складне нанесення
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Іван
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Те що треба, порівняно з комплектною пастою, що була нанесена виробником охолодження(маю nzxt kraken) мінус 5-8 градусів. Єдине що експеримент не дуже чистий, тому що разом з пастою я поставив рамку для проца цього ж виробника, а як відомо, в процах на сокеті 1700 є проблема с прижимом з однієї сторони. Тим не менше сама термопаста вʼязка, зрозуміло що розрахована на великі температури, якраз під мої задачі. Один намаз вийшов навіть менше 1г. Як буде з часом подивимось, поки все чудово.

    Достоинства:
    Гарні властивості, економна
    Недостатки:
    Вʼязкість
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Микола Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ще не приміряв.

  • Олег Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Более года на ноуте Aser nitro 515-52,до этого 98 градусоа,троллинг.Сейчас выше 85 градусов не поднимаеться,для горячих камней.Покупал здесь разные премиальные,этот по цена-качество Идеален!!!

    Достоинства:
    Цена-качество!!!!
    Недостатки:
    Цена.
  • Микола Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    шкодую що одразу не купив цю термопасту, а перебирав інші..
    наданий момент при тесті в аіда, температура не піднімалась вище 77градусів. в іграх було до 84.
    перед цим стабільно було 92градуси+тротлінг скакав до 35%...
    (ноут: asus vivobook pro 15 k3500pc , охолодження в якогось зроблене не розумно..)

    Достоинства:
    якість, результат після заміни
    Недостатки:
    немає
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

    • Михайло Б***

      Тоже з часом замовлю

    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Роман К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Супер

    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Степан М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    При попытке размазать её по процессору похоже на термоклей катается и не хочет размазываться но после нагрева ведет себя нормально. Перед нанесением нужно прогреть как пасту так и чип хотя бы до 40 градусов если этого не сделать вы её не размажете.

    Достоинства:
    Теплопроводность это плюс.
    Недостатки:
    Не указанно что её нужно нагревать перед нанесением.
  • LEv N***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Пока что показатели температуры очень низкие. Быстро кончилась))))

    Достоинства:
    Пока просто Ледник
    Недостатки:
    мокренькая))) но мне по кайфу
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Анатолий О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Lenovo
    Ryzen 5 6600H
    GeForce RTX 3050
    После года использывания тепература в простое 30-37, в играх World of Tanks до 60, в АRK до 70 летом в жару, на стоковой термопасте. После залития клавы пришлось полностью разобрать и заменить термопасту та что была под рукой (Использывал для КУЛЕРА для води) что было под рукой ( КПТ-8) в простое от 40 до 47 в нагрузке World of Tanks 70 скачками до 77 в ARK даже, не запускал. Примерно две неделе на ней сидел да и в игры уже не играл да бы избежать перегрева.
    Выберал между MX-4 и TF-8 решил на втором варианте остановится, первый не проверял, про нее, не чего хорошого и плохово сказать, не могу (не пользывался) так как я не когда на ноуте и ПК не менял ни разу термопасту то TF8 сначала размазал лопаткой по камню потом в конце на середину еще добавил по капельки (минимум) собрал все до кучи ив ключил его (При этом забыл вертушки подключить) в простое 30-35 запустил World of Tanks ( Бой) скакнула 80 без вертушок ( бой не доиграл ) вырубил на второй минуте ) после того как подключил как нужно тепература 28-32 в простое( World of Tanks ) 55-60 ( не наполных оборотах ) в общем я доношу ребятам которые как и я не Бе Ме ) Я не ошибся с выбором, мне зашла, да и больше других вариантов не буду подберать)
    Лайфак ( ПАСТА ГУСТАЯ ) кинте ее на батарею 15-20 мин будет мягче)

  • Олексій Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Використав для ноутбуку Lenovo Z570 з процом i5 другого покоління.
    Наніс рівномірний шар товщиною ~0,5 мм. До заміни термопасти температура в звичайному режимі роботи була 80-84 С, а із навантаженням - 92-96 С.
    Після заміни температура в режимі без навантаження - 50-54 С, з навантаженням - 64 С. На 30 градусів знизилась температура. Такий ефект спостерігаю вже п’ятий день. Не знаю скільки ще так пропрацює, але я задоволений.
    Пасту наносив на процесор, відеопроцесор та північний міст. Ще залишилось на рази три точно. 2 г достатньо. Густота пасти мене влаштовує.

    Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    -
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Логачёв С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Добра, якісна річ, рекомендую. Не проводить струм. На плоску круто, на ПК безцінно

  • Сергій О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Піддослідний rog strix 15 2020го року, i7-9750h(2.6 - 4.5 ггц), gtx 1660ti 6gb, 16gb ddr4, 1tb ssd. Хворів на перегрів і тротлінг до 20%. Після обслуговування, тобто очистка всього від пилу, заміна термопасти на проці та відеоядрі, на модулях відеопамяті і т.д., ноут ожив! В стрес тесті середній показник 80 градусів, це дуже й дуже гарний результат для цього проца, який сильно любить перегріватись. Нагрівав перед нанесенням, густа але не критично. Для ноутів-пічок рекомендую.

    Достоинства:
    Виконує свою роботу!
    Недостатки:
    Трішки густа, трішки дорога)
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

    • Олег Г***

      Для горячих камней,огонь паста!!!

    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Дмитрий В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Спустя 8 месяцев после покупки и замены пасты в ноуте, решил еще раз заменить. Результат приложу в скринах.
    За 8 месяцев камнем не стала, но свойства потеряла (

    Достоинства:
    качество
    Недостатки:
    густая (греть феном при нанесении
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук.

    • Максим

      А вентиляторы остались такими же чистыми, как тогда? Ведь просто пыль, накопившись на радиаторах, мешая потоку воздуха вполне могла дать эту разницу.

  • Олег Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Покупаю уже третий разтермопаста -огонь.Не сравнивайте с МХ-4,она преднозначенна для горячих камней и мощных ноутов,там она покажет себя на все 100,стоимость соответствует продуктивности.

    Достоинства:
    ПРОДУКТИВНОСТЬ
    Недостатки:
    Нет
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Брав для обслуговування Asus TUF F15 на i5-11400H, після заміни стокової просохшої термопасти зник тротл та знизилась температура до 82 на ЦП. Через пів року вже на ЦП почали з’являтись температури до 88, вирішив перебрати знов. Термопаста майже висохла, але ще трохи мазалась. Висновок, цією пастою такі гарячі камені треба перемазувати двічі в рік. З характеристик густини, то вона трохи більша за МХ, але мажется без проблем

  • Едгар Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не рекомендую, в мене було багато варіантів, ну цей зовсім не намастити, стерти теж важко, матеріал дуже поганий тому рівномірно намастити тонким шаром неможливо, є куча варіантів набагато дешевше і краще.

    Недостатки:
    не рекомендую
  • Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    На пк до 60 на боксовом куллере ее хватает на год спокойно видимо чем выше температура на процессоре тем быстрее она теряет свои свойства. На ноуте с 70 до 91 градусов за 6 месяцев деградирует.

    Достоинства:
    Хорошо проводит тепло от кристалла но ноуте
    Недостатки:
    Быстро теряет свои свойства только на ноутбуках и через пол года уже требует замены
  • Дмитрий В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    "Покупал для печки ноута - Асус РОГ Стрикс 17, 2021 года. Интел Core i7-10875H и Nvidia RTX 2070. Для полной замены всех термоинтерфейсов использовал TF 8 в связке с жидкой термопрокладкой Thermal Putty CX-H1300 (13.5 W/m-K). С момента покупки туда не лазил, только снимал пыль с кулера. Ноут использовался 24/7 каждый день, и по температуре смог снизить на 9°C, а в некоторых моментах даже на 15°C."

    Достоинства:
    теплопроводность
    Недостатки:
    Густая, плохо мажется
    • nik b***

      Хватило банки 10мл термопрокладки?кто то советует оставлять старую а кто то нет

  • Алексей И***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    эта термопаста идиальный вариант за свои деньги 13.8 теплопроводности потому что Thermalright TFX за нее просят больше в полтора раза а разница не велика но помните что чтобы она служила хорошо она должна быть свежая при ежедневном гемплее и горячих температур любая термопаста потребует замену через год ваш пк станет работать тише а когда он начнет поднимать шум выше 36 дыцыбел и довольно долго использовали ваш ноут или пк на протяжении долгого времени пора менять термуху

    Достоинства:
    вязкая, лутшая цена за теплопроводность,теперь температуры вашего пк будут зависеть только от мошности охлаждения вашего пк,хороший срок службы до 2 лет при высоких температур но желательно менять каждый год
    Недостатки:
    у дорогостоюших моделей редко или иногда продают залежавшийся тюбик но у этой модели это редкость
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук.

  • В'ячеслав В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Брав на мою думку найліпший варіант, щоб зменшити температуру на ульрабуці, місію виконано (вистачить на 2- 3 рази)

    Достоинства:
    Ефективність
    Недостатки:
    Ціна
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук.

  • Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже сподобалась ця термопаста

    Достоинства:
    Теплопровідність
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук.

  • Олег Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Прошло более года после моего первого отзыва. Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-52 без изменений температура выше 65-70 не поднимается, видеокарта 1060 работает без изменений, только очищаю от пыли. Ради интереса вскрыл, термопаста чуть высохла но не дубовая.MX-4 конечно уже бы высохла.

    Достоинства:
    Стабильна к высоким температурам
    Недостатки:
    нет
  • Глеб В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Тяжело наносить но работает отлично, у меня- 5 градусов

  • Роман О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Насправді дуже важко оцінити цю термопасту і її ефективність, оскільки я робив комплекс робіт який в цілому покращив термо-режим ноутбука, розповім по порядку.

    Ноутбук асеr nitro 5, вичитав шо ця термуха буде гарним варіком для таких гарячих ноутбуків як в мене, тому і взяв.

    Настав день Х коли я наважився в соляру вперше міняти термуху і чистити ноутбука з дня його купівлі, до моменту чистки мав божевільні температури уже практично у всіх іграх, перегріви були буквально постійно і грати було не приємно і розумів шо ноуту таке шкодить, тому почав міняти, десь місяць читав літературу, інформацію, всі нюанси світу шоб зробити з першого разу і точно в яблоко.
    Так от, перехрестився, все охайно витягнув, добрався до кристалів побачив картину де від минулої термухи залишився тільки дух її, пішов далі і в більш місце важко доступніше, це кулера оскільки заміна термопасти без прочистки кулеров до самого одного місця, вважайте шо нічого не зміниться. Відкрив я кулери, а там мене чекало виробниче пекло, корки тире слої пилюки десь в 0.5 міліметрів які повністю забили решітки радіатора, я туди як поліз витягував таке шо пцц, прочистив то діло, далі почав акуратно чистити самі кулери, краплею спеціального масла їх змастив зробив так шоб все було по феншую, закрутив все так як було до цього, перевірив, далі поліз до самих кристалів, наскільки можливо вичистив стару термуху і перед нанесенням нової знежирив кристали, продув спеціальною приспособою все шо міг і кристали шоб і пилинки там не було, почав маленькою горошинкою намазувати кристали, все гарно приклав, склав ноутбук так як він був до цього, перехрестився ще раз, попросив у вищих сил того шоб ноут включився і воуля!
    Результат, поступово робив навантаження, із 93-100 градусів в одній грі які були до цього показники опустились до 75- 80 градусів (це саме процесор, відюха то особо і не гріється до таких температур), все шепче, я щасливий, і напевно місяця 2 з того моменту я не бачив "систему спрацювання проти перегріву" і ось недавно ноутбук знову почав перегріваться, але раді справедливості на вулиці 35 +- градусів, а в кімнаті кондиціонера немає і стоїть духота, тому я думаю шо поки причина перегрівів в цьому.

    Після того як я провів профілактику і очистку ноутбука і особливо кулерів, то вони запрацювали буквально як нові, повітря почало авжеш гуляти по системі краще в рази, тому і цей фактор дуже гарно вплинув на оходження в цілому, а яку з цього всього частку зіграла термопаста мені не відомо, але думаю за такі гроші явно не погану.
    А і ще, для розуміння тих хто теж хоче міняти вперше і сам, проводив я цю спец операцію цілий день, з ранку як почав то десь уже ближче до вечора закінчив, все робив повільно, без приколів, впевнено, деякий час забрало пошук викруток оскільки я готувався, але в очевидь таких малюсіньких викруток для шурупчіків під кулера я ще не бачив, добре шо в родича була совєцка маленька викрутка, що правда я нею різьбу трохи зхававав і це не добре для майбутніх чисток, але добратись до корня зла мені вдалось, тому майте і це на увазі.
    Вибір за вами.

    • Роман О***

      Ще скажу додатково, я вивчав інформацію про цю чистку довго, але тепер я бачу скільки брехні і не правильних дій в інтернеті і серед людей рекомендують для користувачів гарячих ноутбуків, тому будьте обачні, в сервісних центрах даю гарантію вам так гарно роботу як ви зможете самі ні хто не зробить, там (скоріш за все) тільки замінять термуху, але як показує моя практика без чистки всієї системи результатів великих не очікуйте, якщо вам не все рівно як мені на ваш улюблений ноутбук з яким ви проводите багато часу, то виділить ще трохи часу на те шоб розібратись, це більше рекомендація до тих хто буде вперше все робити.

    • Олег Г***

      Acer Nitro 5 AN515-52 после замены температура выше 90 не поднималась,если снизить производительность процессора то выше 65-70 не было!