Отзывы покупателей о Жесткий диск Seagate Expansion 14TB STEB14000400 3.5" USB 3.0 External 3

Есть что рассказать о товаре?

Интересует дополнительная информация?

 • Ярослав
  • Продавец: Rozetka

  Неймовірний об'єм за таку ціну. Швидкість обертання невелика, проте, за рахунок USB-3.0 із задачами копіювання проблем не бачу. Заповнити його швидко - малоймовірно. Якщо у когось є необхідність зберігати велику кількість фільмів у високій якості - прийнятне рішення. Шумний під час роботи, якщо його не поставити на резину. Важить не слабо. Гріється мало, але відчутно.
  На жаль, необхідність зовнішнього джерела живлення (адаптера) знижує всі позитивні враження від цього девайсу в рази: якщо працювати з ноутбуком і живленням жорсткого диску від портів, то ризик втратити інформацію - мінімальний. У даному випадку гарантій захисту інформації при вимкненні живлення (або перенапругах у мережі) ніхто не дасть, так само, як і не зможе гарантувати навіть цілісність самої електроніки диска, оскільки автономне живлення девайсу розробниками не передбачено. За наявності дома джерела безперебійного живлення ситуація покращується. Зрозуміло, що такий диск малоймовірно було б заживити від USB, але якщо б таке було можливим - був би девайс цей поза конкуренцією.
  На майбутнє: варто надавати більш детальну інформацію про систему живлення жорсткого диску.

  Достоинства:
  Об'єм, ціна
  Недостатки:
  Зовнішнє живлення
 • Сергей Полгородник
  • Продавец: Rozetka

  Большой архивный диск за смешную цену

  Достоинства:
  Ёмкость и цена
  Недостатки:
  Шумный
  • Антон А

   Действительно, смешная цена.

 • Ігор Буцик
  • Продавец: Rozetka

  Корпус з простенького пластику, але матовий і на ньому не залишається подряпин. За рахунок рифленої поверхні диск ковзає по столу, якщо класти на стіл. Я не звик ставити диски вертикально. Ціна за такий об'єм перекриває недоліки.

  Недостатки:
  Незручно класти на стіл горизонтально, ніжки тільки для вертикального положення.