Монитор 24" Samsung S24D300HS

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Монитор 24" Samsung S24D300HS 312

#31899894
А етот монитор подойдет для ps4 pro?
Степан
Вход HDMI есть, пойдет.
Представитель компании
Mонитор подойдет, но не сможет воспроизвести все возможности Вашей игровой консоли.
#31415854
Уже купил
Доброго дня. Чи були у когось проблеми з підключення монітора до ноутбука через HDMI? Пробував через різні робочі кабелі - ноутбук все одно не бачить монітор. Можливо є якісь технічні особливості підключення ? Відпишіть,будь ласка
Представитель компании
Перш за все, вимкніть ноутбук і монітор від мережі електроживлення.
Підключіть ноутбук до монітора відповідним кабелем.
Підключіть монітор і ноутбук до мережі електроживлення.
Увімкніть спочатку монітор, а потім ноутбук.

Після цього повинно з'явиться зображення на моніторі, якщо ж цього не сталося, значить потрібно вручну налаштувати режим передачі зображення на монітор.
Для цього на клавіатурі ноутбука подивіться на ряд клавіш F1 - F12, на одній з цих клавіш буде знаходитися зображення, характерне для відображення монітора. Натискаючи її, ви будете перемикати режими підключення монітора до ноутбука (перемикання клавіш ряду F1 - F12 можливо тільки з одночасним натисканням кнопки Fn), всього є три режими:
Виведення відео на ноутбук;
Виведення відео на ноутбук і монітор одночасно;
Виведення відео на монітор.

 Також варто згадати, про операційні системи, які можуть бути встановлені на ноутбуці. Якщо у вас встановлена ​​операційна система windows xp, тоді налаштування підключення монітора і характеристики відображення зображення можна знайти, натиснувши на робочому столі правою кнопкою мишки і вибрати пункт меню "властивості". Якщо у Вас встановлена ​​операційна система windows 7, вам потрібно вибрати пункт меню "персоналізація" і зайти в розділ "екран".
#31402710
Вопрос к представителю компании. Подойдёт ли данный монитор для игры на пс4 слим? Есть ли вход для подключения наушников или колонок? Возможно ли одновременное подключение пк и пс4, чтобы не дергать кабеля?
Представитель компании
Монитор можно подключить к ПС4 по HDMI. Разъема под колонки или наушники нет.
#31143158
Користуюся даним монітором вже другий рік й жодного разу він мене не підвів. Картинка якісна, чітка, без вицвітань пікселів. Використовую в офісній роботі, дуже зручний для перегляду текстів, документів, зображень, інтернет-серфінгу. Кілька разів використовував HDMI вихід для підключення ігрового ноутбука, зображення виявилося набагато якіснішим "жирнішим" ніж на ноуті. Радує меню настройок монітора, дозволяє обрати оптимальний режим зображення, що значно полегшує життя при довгому перегляд документації. Серед переваг: чудова картинка за відносно невеликі гроші і це не дивно, адже Samsung зараз є топом з виробництва якісних мультимедійних пристроїв, гарний дизайн, а особливо рельєфна задня стінка додає колоритності робочому столу в офісі. За два роки роботи недоліків не виявлено. Легкий в налаштуванні, драйвери у вільному доступі на сайті виробника. Гарний пристрій, рекомендую для придбання.
Достоинства: Якість зображення, ціна, універсальність
Недостатки: Відсутні
#31118646
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Монитор сам посебе класній большой и яркий ...
Достоинства: Большой , цена , качество .
Недостатки: Нету вообще
#30326216
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Достоинства: Для игр то, что нужно
Недостатки: Не обнаружил
#30325848
Уже купил
Покупайте, хорошая вещь.
Достоинства: Большой монитор, удобный для офисной работы, с HDMI входом за небольшие деньги.
Недостатки: Система изменения угла наклона неудобная.
#30322704
Пдойдёт ли данный монитор для игры на консоли в частности для FPS шутеров?
Представитель компании
Для FPS шутеров подойдет модель LC24FG73FQIXCI https://hard.rozetka.com.ua/ua/samsung_lc24fg73fqixci/p20306041/. Частота 144 Гц. Время отклика 1 мс. AMD FreeSync - технология, которая позволяет автоматически адаптировать частоту обновления экрана под частоту кадров видеокарты. Устраняет подергивание и искажение изображения для более сглаженной игры.
#30227840
Подходит ли он для игр?
Представитель компании
Да, он подойдет для игр, так как имеет время отклика в 2 мс, максимальное количество цветов в -16,7 миллиона и яркость - 250 кд/м2
#30039032
Уже купил
Користуюся вже півроку. Класний монітор за прекрасну ціну. Єдиний нюанс - власникам нових відеокарт потрібно заздалегідь придбати HDMI кабель бо в комплектації іде тільки VGA.
Достоинства: Ціна, діагональ
Недостатки: Комлектація
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Мониторы