Отзывы покупателей о Кулер RZTK PcCooler GI-U4 SRGB (GI-UX4B) 49

Общий рейтинг

4,4
49 отзывов

Фотографии и видео покупателей

Оставьте свой отзыв об этом товаре

Все отзывы 49

 • Олександр Омельченко
  • Продавец: Rozetka

  Недорога башня, хороша якість. Ставив на Socket 1200 без особливих зусиль.

  Достоинства:
  вивозить нормальні температури.
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Олександ! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені придбанням кулера нашого бренду та оцінили його переваги. Бажаємо тривалої експлуатації та мирного неба!

 • Богдан Яцечко
  • Продавец: Rozetka

  С установкой вышла ересь полнейшая. Два часа ставил эту красоту на Asus PRIME B660-Plus D4 и под конец я уже не был уверен что я сломаю в первую очередь - пальцы или мать. Повезло, ни то ни другое.

  Не знаю, брак ли это, но вся проблема в форм-факторе защелок на радиаторе и глубины посадки самой поверхности. Защелки выполнены настолько криво, что после жесткой посадки на крепеж пластик крепежа под натяжением уже начал деформироваться - защелки явно расположены выше чем задумывалось, если задумывалось вообще. Следом за деформацией крепежа последовала проблема с посадкой поверхности. Поверхность крайне излишне прилегала к сокету и из-за того что ножки очень мягкие и крепеж уже деформирован из-за защелок - вся эта конструкция стала только с применением еще большей силы. Я более чем уверен, что попытка снять это для замены хладомази не увенчается успехом, ибо повторно эта красота больше не станет никогда. Придется брать что-то получше.

  Цена хорошая, но за эту цену стоит быть готовым получать дополнительный сексуальный опыт, который получил я.

  Достоинства:
  Цена
  Недостатки:
  Убогий крепеж
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Богдане! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Нам дуже прикро, що у Вас виникли проблеми з експлуатацією кулера нашого бренду. Ми обов'язково врахуємо Ваше звернення для покращення якості продукту. Бажаємо гарних вражень!

  • Алексей Опацкий

   Ну хоть как-то есть крепёж на 1700) и на том спасибо

 • Марк Безніско
  • Продавец: Rozetka

  Добре упакований, комплектація здивувала наявністю термопасти. Установка зрозуміла, але прийшлось докласти зусиль. Елементи радіатора мають гострі краї! Добре охолоджує, рідна термопаста виявилась якісною. Враховуючи ціну, жодних претензій.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Марк! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені придбанням кулера нашого бренду та оцінили його переваги. Бажаємо тривалої експлуатації та мирного неба!

 • Максим Чуприна
  • Продавец: Rozetka

  Дуже надіюсь що полекшете встановлення кулера.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Максиме! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Думка кожного клієнта важлива для нас, ми врахуємо Ваше зауваження для покращення якості продукту. Бажаємо тривалої експлуатації та приємних вражень!

 • Ренат Сіледчик
  • Продавец: Rozetka

  Писав місяць з чимось назад про то що він поганий і т.д. тепер дивіться достатки і не достатки

  Достоинства:
  Тихий, добре охолоджує, процесор гріється в іграх не вище 45-65 градусів, Красивий, 4 мідні трубки.
  Недостатки:
  Легкий а значить метал дешевий, важко ставиться на процесор, дуже легко гнеться метал, кріплення.
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Ренате! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги кулера нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та мирного неба!

 • Бабуняк Йосеф
  • Продавец: Rozetka

  Ціна - якість на рівні. Хороша комплектація, трохи повозився з установкою, але результати охолодження приємно порадували і змусили забути про двадцятихвилинне встановлення:) Охолоджує стабільно та якісно, шуму майже не видає, підсвітка приємна, не заважає навіть вночі (ефект ліхтаря не дає:) Вдала модель, як на мене.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Йосефе! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили якість та функціонал кулеру нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Александр Анденко
  • Продавец: Rozetka

  Кулер отличный, устанавливал на кольцо переходник под амд, установился нормально, охлаждает 1650v2 отлично, в простое 20-25 градусов, в нагрузке около 50-60, с родной пастой.
  За такую цену отличный кулер по итогу.

  Достоинства:
  4 трубки, кулер 120, 4 пин, цена, совестимость с разными платформами.
  Недостатки:
  Неотключаемая подсветка))
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Олександр! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги та функціонал кулера нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та мирного неба!

 • Максим Чуприна
  • Продавец: Rozetka

  Кулер справді хороший
  Раніше було
  цп:60°
  Встрєна графіка 102°
  А тепер
  При таких же нагрузках
  Цп:35°
  Графіка:50-55°

  Розчарувала підсвітка
  Ну я думав краще буде.
  А воно просто світить.

  Для дитини 15 років це чудо що ше не поврідив материнську плату чи комплектуючі.
  Я ледь ледь через силу наліпив йього як треба.

  Достоинства:
  Дуже сильно охолоджує.
  Результат здивував.
  Дуже ярке підсвічування.
  4 термо трубки.
  Недостатки:
  Встановлення башні до бридкості тяжке.
  Не радіатор а кусочки метала
  • Виталий Кравченко

   Для того щоб регулювати підсвічування треба спеціальний роз'єм RGB на материнській платі і програма для регулювання (залежить від виробника материнської плати), але в характеристиках написано SRGB, тому не впевнений. А важкість встановлення це особливість таких кулерів.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Максиме! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Зауважимо, основні характеристики та розмірну сітку Ви завжди можете побачити в основних фото до продукту, а також в технічних характеристиках.
   Всі кулери такого типу характеризуються важкістю встановлення, Вам просто необхідно докласти трішки більше зусиль і все повинно вдатися. Сподіваємося, Ви все ж зможете оцінити переваги кулера нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Іван Сарканич
  • Продавец: Rozetka

  Доповнення до минулого

  Достоинства:
  Ціна, температура шикарна 45-50°
  Недостатки:
  З певним шансом можна зламати або куллер або комплектуючі через силу з якою його потрібно встановлювати
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Іване! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалої та легкої експлуатації!

 • Іван Сарканич
  • Продавец: Rozetka

  Не встановлюється в сокет 1200 на asus tuf gaming b460m plus wifi. В комплекті нема кріплення на задню сторону або кріплення що в комплеті коротке

  Достоинства:
  Не виявив
  Недостатки:
  Опис не відповідає дійсності. Комплектація не повна для встановлення на пк
  • Іван Сарканич

   Все таки вдалося встановити з колосальним зусмллям. Якщо встановлюєте вперше краще пошукати щось простіше. Можна зламати щось випадково при встановленні з такою силою

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Іване! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Вам вдалося встановити кулер.
   Зауважимо, якщо всі технічні характеристики збігаються, просто необхідно докласти трішки більше зусиль і все має вдасться. Бажаємо гарних вражень та мирного неба над головою!

 • Герман
  • Продавец: Rozetka

  Я совсем не ожидал за такую цену большой эффективности, думал градусов 5-7 убавит и уже хорошо. Но она справляется идеально и я не вижу вообще никакого смысла покупать дороже.
  При самой высокой нагрузке на Ryzen 5 3600, башня не позволяет ему греться выше 50 градусов, а в среднем держит 32-36 (весна), летом будет хуже, но даже близко не критично. В простое сейчас меньше 30 градусов.

  Башня совершенно не издаёт шума, корпусные куллеры и видеокарта значительно громче.

  Минусы: нужно иметь нечеловеческую силу, чтобы закрепить её. Я довольно сильный парень, имею за плечами много лет тренировок, но чтобы закрепить на АМ4 сокет башню, мне пришлось вложить чуть ли ни все силы.
  Я сначала подумал, что башня не подходит к моей материнской плате или тут брак. Или может я криворукий. Но почитал и говорили, что мол тяжело закрепить.
  Ну и я пошёл вабанк, получилось закрепить, хотя боялся сломать и башню, и материнку, и даже процессор думал треснет (хотя это невозможно в таких условиях).
  Это одновременно плюс, из-за надёжности контакта с процессором, это компенсирует плохо намазанную термопасту. Но минус всё таки в том, что хлюпенький геймер или девушка вряд ли смогут самостоятельно закрепить её.
  Я бы это отнёс к особенности, чем совсем минус.

  А вот подсветка для меня стала минусом. Мне было всё равно на неё, я покупал из-за показателей. Но она довольно яркая, что в тёмной комнате освещает полкомнаты и в окно ещё выходит свет. Весь мой корпус освещён красным светом, но свет башни его перебивает.
  Очень бы хотелось возможность отключить подсветку или убивать яркость.

  К покупке однозначно рекомендую, тут даже не в ценнике дело, а в пользе.

  Достоинства:
  Очень эффективная, бесшумная, с запасом хватит
  Недостатки:
  Крайне тяжело закрепить на АМ4, слишком яркий свет
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Герман! Нам приємно, що Ви з нами та обираєте товари бренду RZTK. Вдячні за розгорнутий коментар.
   Ми щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги та функціонал кулера нашого бренду.
   Думка кожного клієнта важлива для нас, ми обов'язково врахуємо Ваші зауваження для покращення якості продукту. Бажаємо тривалої експлуатації та мирного неба над головою!

 • Ренат Сіледчик
  • Продавец: Rozetka

  Недавно написал комментарий, что не хочет зализать на сокет ам3 и что это обман, но я ошибся и это не обман, он очень тихий, я хочу взять ещё кулера от этой фирмы, потому что из-за кулеров Argus E2 elite у меня комп шумит. Короче говоря, рекомендую всем, даже крепления под сокет 1700 есть и самому кулер надивать не нужно.

  Достоинства:
  Очень тихий, проц нагревается не больше чем на 50-68 градусов, когда компьютер включаешь горит красным а потом rgb
  Недостатки:
  тяжело залезает на сокет ам3, нет креплений под сокет ам3 и ам4
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Ренате! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Вам вдалося самостійно вирішити проблему зі встановленням та Ви оцінили переваги цієї моделі кулера. Бажаємо тривалої експлуатації та мирного неба над головою!

 • Дмитро
  • Продавец: Rozetka

  #МійRZTK_відео
  Кулер класу "взяв у руки маєш річ", тепловіддіача на рівні. Вигляд має стильний з роботою справляється. Трохи шумнуватий, але за рахунок конструкції суміщає в собі і витяжну вентиляцію з корпусу, тож все ок

  Достоинства:
  простота кріплення, як і у всих AMD, зовнішній вигляд
  Недостатки:
  не безшумний
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Дмитро! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги кулера нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

  • Ренат Сіледчик

   он вообще тихий

 • Евгений Денисов
  • Продавец: Rozetka

  хорошая башня за свои деньги. Не шумная, хорошо охлаждает. На сокет 1200 стала без проблем

  • Представник бренду

   Доброго дня, Євгеній! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію продукції RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

 • Микитюк Виталий
  • Продавец: Rozetka

  Данный куллер стал прекрасной заменой для процессора i7 7700K.Работает тихо.Подсветка не напрягает глаза.Рекомендую к покупке как отличное бюджетное решение для игровых сборок начального уровня.Спасибо Розетка UA за качественный товар
  #МойRZTK_видео

  Достоинства:
  внешний вид и цена
  Недостатки:
  -
 • Алекс А.
  • Продавец: Rozetka

  #МойRZTK_видео спасибо за быстро выполненный заказ! недорогой, простой в установке и отличный куллер для r5 3600, не шумный, светится :) установка на ам4 сразу с коробки на комплектное крепление за "ушки" на материнской плате - просто, быстро и удобно. в стресс тесте aida64+fpu 73 градуса максимум при 2 вертушках в корпусе (вдув и выдув) и пасте МХ-2. комплектую термопасту не использовал, ничего не могу сказать о ней. за эту цену крайне рекомендую!

  Достоинства:
  цена, производительность
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас ! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги кулера нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • ярослав
  • Продавец: Rozetka

  За свою цену очень неплох.

  Достоинства:
  кулер поставляется сразу в собранном состоянии, удобное и простое монтажное крепление, есть поддержка 1700 сокета.
  Недостатки:
  подсветка не регулируемая
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Ярославе! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги кулера нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Арина Осипова
  • Продавец: Rozetka

  В стресс тесте температура не выше 70-ти, практически без шума, если сравнивать с предыдущим моим, то очень хороший показатель + интересный эффект ФРГБ подсветки.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Аріно! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені придбанням кулера нашого бренду. Бажаємо тривалої та легкої експлуатації!

 • Юрій Кобзаренко
  • Продавец: Rozetka

  #МойRZTK_видео

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Юрію! Дякуємо за вибір бренду RZTK та зняте Вами відео. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Ілля
  • Продавец: Rozetka

  #МойRZTK_видео

  Решил заменить штатный кулер от Ryzen 2600x. Сам кулер от Розетки неплохой, учитывая цену. Охлаждает хорошо. Сделал 2 теста в Аиде, на штатном (71*) и на кулере RZTK (56*). Корпус закрытый. Разница в 15 градусов + еще охлаждает лучше другие компоненты. Из-за этого процессор стал держать лучше частоту под нагрузками. Я доволен.
  Единственный минус столкнулся с проблемой установки, так как не доставало к креплению (AM4) на сантиметр (пришлось руками немножко разгибать), но поставил его.

  Достоинства:
  Цена, хорошо охлаждает, относительно тихо работает
  Недостатки:
  Тяжело ставится на сокет АМ4
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Ілля! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги кулера нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Егор Колесников
  • Продавец: Rozetka

  Хорошее охлаждение, работает на ура, почти без шума. Доволен.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Єгоре! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Вам припав до вподоби товар нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Андрій Костюк
  • Продавец: Rozetka

  На материнскую плату с B660 chipset под LGA 1700 cpu socket встал идеально и без бубна. Тепловая пластина перекрыла весь корпус процессора. Пружинная направляющая немного туговата. Тихий.

  Достоинства:
  Тихий, большой, не дорогой
  Недостатки:
  Пока не увидел
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Андрію! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили якість та функціонал кулера нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та приємних вражень!

 • Андрей Черепаха
  • Продавец: Rozetka

  #МойRZTK_видео

  Достоинства:
  Очень Красивый, Хорошо Охлаждает
  Недостатки:
  Тяжело Ставить на am4 сокет
  • Представник бренду

   Доброго дня, Андрію! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо тривалої експлуатації та тільки приємних вражень!

 • Игорь
  • Продавец: Rozetka

  #МойRZTK_фото
  Кулер доставили быстро. Хорошо крепится. Работает бесшумно.

  Достоинства:
  Цена
  Недостатки:
  Нет
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Ігоре! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги кулера нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та яскравого настрою!

 • Игорь
  • Продавец: Rozetka

  #МойRZTK_видео
  Кулер хорошего качества. Есть подсветка. Быстро охлаждает. Не шумный.

  Достоинства:
  Цена
  Недостатки:
  Нет
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Ігоре! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Також вдячні за зняте відео. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Андрей Черепаха
  • Продавец: Rozetka

  Все понравилось башня очень хорошо охлаждает, но для меня лично было тяжело ставить её на свою материнскую плату на сокете am4.

  Достоинства:
  Очень Красивый, Хорошо Охлаждает
  Недостатки:
  Тяжело Ставить на am4 сокет
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Андрію! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви оцінили дизайн та функціонал кулеру нашого бренду. Ми обов'язково врахуємо Ваше зауваження для покращення якості продукту. Бажаємо тривалої експлуатації та тільки гарних вражень!

 • Павел Александров
  • Продавец: Rozetka

  Отлично стал с FM2+, охлаждает хорошо. Качественно выполнен. За такую цену очень хороший вариант.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Павло! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалої експлуатації та тільки приємних вражень!

 • Даниил Селезнев
  • Продавец: Rozetka

  Кулер в целом хорош за свои деньги. Температуру держит, светится равномерно без перебоев,шума от него минимум, нормальная термопаста в комплекте.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Данило! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги та функціонал цієї моделі. Бажаємо тривалої експлуатації та яскравого настрою!

 • Тимур Филиппов
  • Продавец: Rozetka

  Солидный кулер за доступные деньги. Светится несколькими цветами, без возможности управления, подсветка не отключается. Охлаждает стабильно, не шумит, поставил быстро без плясок.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Тимуре! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили функціонал цієї моделі. Бажаємо тривалої експлуатації та яскравого настрою!

 • Кирилл Петренко
  • Продавец: Rozetka

  1 - на мать с сокетом 1700 он тупо ставитса не захотел(шпильки вылетали с тексталита из-за просчета разработчика) пришлось промучатса пол часа и приколхозить его на обычные саморезы по дереву через резиновые прокладки.
  2 - при полной загрузке цп я его не проверял, при 10-20% загрузки цп вентелятор еще работает терпимо но при загрузке 40-50% цп он уже воет как дурной. пришлось заказать отдельный 120 вентелятор и заменить(и только тогда паявилать долгожданная тишина).
  3 - для тех хто не собераетса делать из системника новогоднюю ёлку не рекомендую, у меня системный блок закрытый но всеравно ночью в комнате как днем.

  Достоинства:
  цена
  Недостатки:
  1 - плохая совместимость, 2 - шум, 3 - свет
  • Андрей Мазур

   Не проще было оформить возврат и взять что-то более подходящее, нежели рисковать повредить колхозом материнскую плату? Вы должно быть шутите.. )

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Кирило! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Як Ви можете побачити на сторінці товару, кулер RZTK PcCooler GI-U4 SRGB (GI-UX4B) не сумісний з подвійними отворами для кріплення на материнській платі (Socket LGA1700 на чіпсеті Z690). Також в описі товару вказано, що кулер має кругову SRGB-підсвітку. Стосовно шуму вентилятора рекомендуємо Вам звернутися до найближчого сервісного центру для консультації та вирішення даного питання. Сподіваємося, Ви все ж зможете оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо тривалої експлуатації та гарного настрою!

  • Александр Андрияш

   Тот случай, когда при дорогой материнке и процессоре, человек покупает кулер за "2 копейки"... Скупой платит дважды

 • Тимур Носов
  • Продавец: Rozetka

  К AM3 подошел, охлаждает нормально, не шумный, при установке нужно приложить немного усилий

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Тимуре! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги цієї моделі. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Лев Князев
  • Продавец: Rozetka

  Хорошее соотношение цена качество. Подсветка равномерная, шум минимальный, охлаждение стабильное.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Лев! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Марк Казаков
  • Продавец: Rozetka

  Хорошее охлаждение за умеренную стоимость. Интересно выглядит подсветка. В комплектации все предусмотрено вплоть до термопасты. Поставил без проблем, достаточно быстро, на FM1 стал, работает тихо.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Марк! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалої експлуатації та приємних вражень!

 • Арсений Сухов
  • Продавец: Rozetka

  Взял на замену старенькой шумной башне. Конечно в сравнении по шуму небо и земля, этот вообще не генерирует шум, работает максимально тихо. После теста в простое температура проца примерно 29 - 32 градуса, в нагрузке максимум который я отследил 48 градусов. Очень хороший показатель, как по мне. Ставил минут 30 примерно, и то, это не сам процесс установки взял а еще чистка деталей)) Подсветка статичная, и это как по мне единственное, что можно было бы доработать. Термопаста в комплекте порадовала, мелочь, а приятно.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Арсенію! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви оцінили переваги та функціонал кулеру нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та гарного настрою!

 • Ренат Сіледчик
  • Продавец: Rozetka

  По комментах бачу що кулер хороший і тепер не хвилююся що він не підійде на sAM3 sAM3 FM1 FM2 FM2 и так далі дякую людям знизу що написали особено (чи як там) людині що написала що він підійшов під сокет АМ3

  Достоинства:
  Пока що не знаю
  Недостатки:
  Як бачив всі писали про кріплення
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Ренате! Дякуємо за інтерес до бренду RZTK та Ваш відгук. Як Ви можете побачити в технічних характеристиках, кулер RZTK PcCooler GI-U4 SRGB сумісний з сокет AM3. Бажаємо гарного настрою та вдалих покупок!

 • Григорий Александров
  • Продавец: Rozetka

  На материнку кулер стал без проблем, никуда не упирается, монтируется нормально. Вентилятор не снимал при установке. В работе тихий, охлаждает хорошо. Термопаста в комплекте приятное дополнение.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Олександр! Нам приємно, що Ви з нами та обираєте товари бренду RZTK. Щиро раді, що Вам прийшов до вподоби кулер нашого бренду та Ви оцінили його якість. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!