Отзывы покупателей о Клавиатура проводная Real-El 507 Standard USB Silver (EL123100046)

4 отзыва Код:  370622556
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Елизавета Свиридюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  хорошая клавиатура, мягкая в нажатии
  чуть был запах, но уже выветрился

  Достоинства:
  недорого
  Недостатки:
  нету
 • Анна Столярова
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Клавиатура цвета «металлик с чёрным» – лёгенькая, хлипенькая, скрипит, скользит по столу, т. к., не имеет резиновых ножек, но всё-таки цвет подходит к мышке, монитору и процессору, так что всё устраивает. Именно цвет был основным критерием при выборе. Посмотрим, сколько проработает.

  Достоинства:
  Стильный цвет серебристо-чёрный, таких сейчас днём с огнём не найдёшь.
  Недостатки:
  Слишком лёгкая, скрипит, скользит, т. к. не имеет резиновых ножек.
 • Богдан Кислов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Клавіатура супер рекомендую

 • Максим Кукс
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Під монітор зі зсрібною ніжкою хотів срібну клавіатуру. Як виявилось, вибір сріблястих клавіатур дуже малий, навіть в дорогому сегменті. Оскільки був сильно обмежений в бюджеті через збірку з нуля нового ПК дивився в дешевий офісний сегмент.

  Клавіатурою виявився приємно здивований. Кнопки з супротивом, не зовсім "повітряні", тому з міскліками проблем немає. Тактильно дуже подобається. Звук від натискання досить тихий.
  В клавіатури Logitech K120, яку використовую на роботі, натискання більш легкі і дзвінкі.

  Хороша клавіатура, да ще й по ціні вечері в кафе. Якщо прослужить роки три в моєму режимі, коли в основному працює лише мишка - взагалі ідеально буде.

  Достоинства:
  Ціна, приємно-важкі кнопки, повнорозмірна
  • Максим Кукс

   З'явилось натхнення пограти нарешті в ігри після покупки цієї клавіатури.
   Вибір пав на NFS Shift. На старому ПК в цю гру грав і пам'ятаю, що на складному рівні на клавіатурі нормально все виходило. Цього разу щось прям зовсім не рулиться. Пару днів помучився, а потім з'явилась думка, що потрібно протестувати іншу клавіатуру. Притягнув з роботи Logitech K120 і о диво - в першому ж заїзді відчулась різниця!

   В цієї клавіатури Real-El мало того, що присутній більший, ніж зазвичай лаг від натискання на клавішу до реакції на комп'ютері, ще додатково присутній лаг на відпускання клавіші (мова йде за мілісекунди), через що для ігор вона категорично не годиться.
   При офісних задачах працює нормально і затримка зовсім не відчувається, хоча тримаючи її поряд з Логітеківською в приблизно такому ж ціновому сегменті, відчувається що якістю поступається.