Powercolor PCI-Ex Radeon RX 6900 XT Red Devil 16GB GDDR6 (256bit) (2340/16000) (HDMI, 3 x DisplayPort) (AXRX 6900XT 16GBD6-3DHE/OC)

2 отзыва

Код:  277256008

Отзывы покупателей о Powercolor PCI-Ex Radeon RX 6900 XT Red Devil 16GB GDDR6 (256bit) (2340/16000) (HDMI, 3 x DisplayPort) (AXRX 6900XT 16GBD6-3DHE/OC) 2

Есть что рассказать о товаре?

Интересует дополнительная информация?

 • Максим Лисогора
  • Продавец: Rozetka

  Брав для роботи. В моїх програмах працює на рівні 3070, зате більше пам'яті. Але для більшості, для роботи, раджу Nvidia бо більшість розробників (наприклад Adobe, Chaos Group) погано процюють з картами АМД бо немає CUDA. Також, вона не мультизадачна, на відміну від Нвідіа. Наприклад, під час рендеру відеокартою, неможливо користуватись 3д редакторами. Трохи шумні кулери, але на рівні прийнятного. Це наче нормально для такого типу підшипників. Охолодження працює чудово. Працює без розгону, стокова. Багато було гемору з початком роботи. То в деяких програмах вилітала/зависала, то монітор не бачить через деякі кабелі то драйвер глючив. Після 4-ох років з Nvidia було дещо не зручно і навіть не приємно, що нова відеокарта принесла стільки клопоту. Але звик і зараз швидше задоволений продуктом ніж ні. Ціна звичайно не розумна, але проаналізувавши ситуацію, зрозумів, що до кінця року вона навряд сильно зміниться. А відеокарта нова потрібна вже давно.

  Достоинства:
  Холодна, потужна, енергоефективна
  Недостатки:
  Дорога, трохи шумна, не дуже добре працює з професійним софтом
 • Storix
  • Продавец: Rozetka

  Red Devil RX 6900 XT работает в паре с совершенно новым передовым охлаждающим решением, позволяющим поддерживать работу вашей видеокарты при низких температурах и при этом обеспечивать удивительно высокую производительность игрового процесса. Помимо новой системы охлаждения, Red Devil был обновлен с помощью RGB-освещения сбоку, кожуха и задней части карты, чтобы представить идеальный эстетический дизайн.

  Достоинства:
  *холодная