Отзывы покупателей о Монитор 23.6" MSI Optix G245CV -- FHD VA 1500R / 100Hz / 1 ms (MRPT) / sRGB 110% / AMD FreeSync / Adaptive Sync

6 отзывов Код:  420736578
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Артем
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Получается что в описании не правильно указан размер монитора, на официальном сайте они вовсе другие

 • Юра Рудий
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Доброго дня , замовлення опрацювали швиденько відправили ще Дякувати що Нова почта доставила швидко раніше ніж передбачалося , Монітор все прекрасно працює , також в монітора є свої особливості і функції які розблоковують можливості в програмах та іграх ось на приклад в програми є обмеження на частоту кадрів 60фпс для того щоб зняти його потрібен монітор 120грц але цей монітор розблуковує такі можливості при 100грц потім з кольорами все добре ( засвітів немає) також монітор можна використовувати як телевізор все що потрібно це колоночкі і спеціальне обладнання та тюнер , упаковка дуже сподобалася але в упаковці було дещо дуже не приємне я не знаю хто це зробив але не приємно чек на якому написано де я купляв монітора хто я і гарантія був по жмаканий так будто його корова по жувала і місцями даже букви по стералися спробував випрямити і гарненько скласти як получилося є також (фото ) в остальному все прекрасно монітор підходить до всього і для геймінгу і для блогу і для перегляду фільму тільки якщо ви диветеся фільм не самі типу ви не сидите по середині монітору то з боку трішки картинка псується через те що дісплей вигнутий але все класно готовий замовити ще один монітор коли знадобиться на все Дякую Гарного дня!

  Достоинства:
  Швидкість опрацювання замовлення!
  Низька ціна!
  Якість!
  Можливості монітору!
  Недостатки:
  Чек був зі жмаканий
 • Назар
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Топ за свої гроші, купив тиждень тому, проблем не виявив. Єдине не встиг розібратися, як нахиляти екран, але не думаю, що це буде проблемою)
  Під’єднав до ноута через HDMI. Ноут - Acer Nitro 5. То картинка майже нічим не відрізняється. При тому маєте розуміти що в ноута 15,6 ips full HD(1080) 60гц, а в монітора 24 дюйма і тп. Тому як на мене класна штука.
  Плюс запускав на ньому Танки, Хогвардс, КС, Сонс оф Де Форест, Доту та МК11. Показує себе краще навіть ніж екран на ноуті. Єдине в танках деталізації не вистачає, а в інших іграх топчик.
  Дивився фільми, мультфільми. Кути огляду топ, колірна передача теж хороша.
  Також додам різницю хочаб початкового екрану між ноутом та монітором
  Якщо є питання пишіть…

  Достоинства:
  Ціна та якість. Дісплей порт)
  Недостатки:
  Поки не має
  • Петр Венгрин

   Назар можете описать плавность в играх быстрая или мыльцо присутствует и есть ли сильный гостинг !!! - размытия деталей в темных сценах.Так же вопрос здесь кстати стоит матрица 6 бит + FRC есть ли сильные ореолы или нет как иногда попадаются не качественные 6ти битные матрицы ? Спасибо за ранее.

  • Олександр Положай

   При чому монітор до деталізації у танках? Скачай HD клієнт, а не SD викрути графоній на ультра і любуйся заклепками на броні і нарізами у стволі. Перед тим як щось писати, можливо розібратися треба у деталях?

 • Олена Авдєєва
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Все підійшло. Чітке зображення

  Достоинства:
  Чітке зображення
  Недостатки:
  Немає
 • Тарас Бенькалович
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Два тижні, топ за такі гроші. Доїхав чудово, зігнутий в норму, якість окей.

  Недостатки:
  Кнопки трохи не зручно розташовані.
  • Петр Венгрин

   Тарас можете описать плавность в играх быстрая или мыльцо присутствует и есть ли сильный гостинг - размытия деталей в темных сценах.Так же вопрос здесь кстати стоит матрица 6 бит FRC есть ли сильные ореолы или нет как иногда попадаются не качественные 6ти битные матрицы ? Спасибо за ранее.

 • Борис Шабатура
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Монитор превзошел все ожидания! Качество корпуса на высоте. Картинка топ. Лучший моник за такие деньги. мой конкретно 10.2023 производства. Пересел с IPS Samsung 75Hz модели 2022 года и улетел в космос! :)

  Достоинства:
  улетаешь в космос с этим моником
  Недостатки:
  вот нету совсем
  • Віталій

   Можете зробити будь які фото як виглядає картинка

  • Петр Венгрин

   А можете описать плавность в играх быстрая или мыльцо присутствует и есть ли сильный гостинг - размытия деталей в темных сценах.Так же вопрос здесь кстати стоит матрица 6 бит FRC есть ли сильные ореолы или нет как иногда попадаются не качественные 6ти битные матрицы ? Спасибо за ранее.