Отзывы покупателей о Мышь Logitech G604 Wireless Gaming Mouse Lightspeed Black (910-005649) 19

Есть что рассказать о товаре?

Интересует дополнительная информация?

 • Олексій Тертичний
  • Продавец: Rozetka

  Брав не в цьому магазині. Схоже, що даблклік - це нова і серйозна хвороба Logitech. При помірному користуванні за 2 місяці роботи почав вилазити. Звісно, гарантія - це чудово, але у нової будуть ті самі хвороби, ну і час мені ніхто не компенсує...

  Достоинства:
  зручна у користуванні, програмовані кнопки
  Недостатки:
  даблклік, злетіли налаштування програмованих кнопок після оновлення ПЗ
 • Андрій
  • Продавец: Rozetka

  Мишка низької якості, дабл клік з коробки, ніжки царапаються на мягких коврика миттєво, колесико прокрутки протсо жахливе, шумить і деренчить і треситься як кусок кривого металу. Розетка блокує повернення . Купувати нераджу.

  Жахливе відношення розетки до покупців.
  Відмовляються повертати кошти за повернуту мишку в 14 денний термім в ідеалтному стані!! Мишка з браком, в неї дабл клік з коробки і вони відправили її на ремонт. Мені не потрібна за 120 долларів мишка після ремонту!!!

  При прийомі написали що є сліди використання , подряпини і бруд. Це брехня, мишка в ідеальному стані, ідеально чиста, акуратно запакована в усій комплектації, плівка не була навіть знята з глянцевої поверхні, все що на ній не так то це частково заполірувались ніжки мишки під час користування на дорогому компютерному коврику. Я не винен що у них спеціально зроблені такі ніжки які зразу ж пошкоджуються при максимально ніжному використанні. Я вже замовив іншу мишку , Logitech MX Master 3 якою користуюсь лише 4 години і внеї вже ніжки затерлись а я спеціально купив новий мягкий коврик щоб такого не сталось, це спеціальний продуманий трюк щоб люди не могли повернути бракований чи просто непідходящий продукт. Мені тепер що сидіти з двома мишками по 120 долларів і притому ще й одна з них буде вже перепаяна??? якщо розетка так зімною обійдеться я і моя сімя більше ніколи нічого тут не замовить!!!!!

  Недостатки:
  Мишка низької якості, дабл клік з коробки, ніжки царапаються на мягких коврика миттєво, колесико прокрутки протсо жахливе, шумить і деренчить і треситься як кусок кривого металу. Розетка блокує повернення
  • Эксперт Rozetka

   Доброго дня, Андрій! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
   У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .

  • Наумов Антон

   Я так понимаю что гарантийными случаями всегда занимается производитель, а не розетка )

  • Богдан Панасенко

   Поддержу насчет даблклика. Хотя он не такой как был на моей Anywhere MX после полугода использования, просто при небольшом ослаблении нажатия на левую кнопку курсор бросает перетаскиваемые файлы, потом поднимает другие) Отлично заметно по выделению на рабочем столе. Но пока это не беспокоит, попользуюсь. Если окончательно выбесит - перепаяю микрик, благо запас нормальных есть, как раз для старой мыши покупал.

 • Богдан Станкевич
  • Продавец: Rozetka

  Купил данную мышку, пока не тестировал, но уже есть осадок. Перед покупкой я не заходил на официальном портале Logitech что бы глянуть ее характеристики. На сайте Roxetka в характеристиках данного товара написано, тип подключение: проводное + беспроводное, то есть по логике как у моей старой Logitech G700s. А у Logitech G604 Wireless Gaming Mouse Lightspeed Black только беспроводной тип подключения

 • Андрій
  • Продавец: Rozetka

  Перейшов з Razer mamba elite wireless 16000 (3 роки відслужила і вмер сенсор чи процесор, сказали ремонту не підлягає). Мишкою G604 користуюсь тільки 2 години, враження поки що тільки позитивні, якщо будуть виникати нюанси то буду доповнювати відгук.
  Дуже серйозна перевага G604 над старою що вона зі сну виходить миттєво, в мамбі треба було чекати 4-5 секунд поки вона проснеться, коли дивишся відео на ютубі чи слухаєш музику і мишка заснула і тут врубається реклама то дуже бісить коли постійно требе клацати і чекати поки вона запрацює.
  Форма в нової наче зручніша , бокові кнопки шикарні, колесико цікаве але шумне у покроковому режимі але всеодно воно краще ніж у мамбі.
  Матеріали практично такі ж на дотик як у мамбі, задоволення особливого не викликають, просто нормальні якісні без шику.
  Взагалі хочу звернтуись до Logitech. Чекаю на мишку яка буде як logitech mx master 2 але з колесиком від mx master 3 і сенсором від G604. Хочеться Шикарного відчуття від матеріалів, колесика важкого металевого але щоб на магніті і не гриміло і щоб пограти можна було і працювати і щоб був акумулятор.
  Мишка як на мене після мамби зовсім не важка.
  Хотілось взяти mx master 2 або mx master 3 через якість матеріалів але на скільки я розібрався там допотопні сенсори з 125 Mz а з такими не пограєш і на 4к моніторах робота буде виглядати дуже застраріло і не плавно.

  Достоинства:
  виходить зі сну миттєво, зручна, бокові кнопки,гарна, якісна
  Недостатки:
  шумне колесико в одному з режимів але не критично, хочеться матеріалів софт тач як у mx master і акумулятор
  • Андрій

   і ще для logitech - може краще замість бокових кнопок чи коліщата бокового зробити джойстик з чотирма позиціями вверх вниз вліво і враво, було б дуже круто тримати великий пацель на ньому і куди треба його натискати

  • Андрій

   Все ж таки колесо прокрутки шумить дуже сильно в покроковому режимі , так користуватись неможливо, тільки в режимі вільного обертання але тоді чіткості нуль

  • Андрій

   важливий факт, мишка сама не будить компютер в сплячому режимі, це дуже зручно, тільки ви торкнетесь мишки і компютер просинається. Раніше в мамбі прийшлось відключити можливість виводу компютера із сну то му що вона безконтрольно будила компютер сама по собі і навіть коли стояла на док станції на зарядці.

   І ще привикаю до колеса прокрутки в вільному режимі - класна штука, дуже зручно.

 • Олег Гончарук
  • Продавец: Rozetka

  Какой блютуз адаптер подойдёт для подключения ко второму пк? Имеющийся 4.0 адаптер или не подходит или я не так настраиваю

  • Олег Гончарук

   Возможно дело в том что вин7 на втором пк стоит, но как-то сомнительно т.к блютуз адаптер в целом не видит мышь в режиме поиска блютуз (и на мышке и на пк выставлен режим), другие устройства (колонка к примеру) блютуз на пк видит.

 • Владислав Гороховский
  • Продавец: Rozetka

  У мышки есть 6 удобных кнопок под большим пальцем. На них можно повесить макросы, которые будут изменяться в зависимости от активного приложения. Но для её настройки надо пройти круги ада. Писал об этом отдельный пост. Можете погуглить «Logitech G604: как настроить мышку для Mac, чтобы она работала лучше тачпада».

  Достоинства:
  Хорошая замена тачпаду MacBook
  Недостатки:
  софт Logitech G Hub
 • Илья Кудинов
  • Продавец: Rozetka

  Мышка не плохая. Доволььно быстая и реактивная. Но я расчитывал, что одной USB антенной я объеденю клавиатуру и мышку (типа Logitech Unifying), а в итоге понадобилось каждая USB для каждого устройства. Кроме того по сравнению с Razor Mamba, в ней что-то дребезжит внутри и это не совсем комильфо для такой дорогой мышки.

  Достоинства:
  Быситрая реакция. широкие возможности программирования кнопок
  Недостатки:
  цена. что-то внутри дребезжит
  • Богдан Панасенко

   Наверно колесико люфтит, как у всех лоджиков...

 • Maxim.Ts
  • Продавец: Rozetka

  Поначалу было крайне проблематично привыкнуть к боковым клавишам, т.к. их очень много, но со временем делается все по наитию. И просто чудо, что есть еще 3 лишних клавиши, вместо стд двух. (6я клавиша больше фиктивная, не нашел ей хорошего применения).
  Сама мышь напоминает старые неубиваемые логики, которые служили очень долго.
  Надеюсь, двойной клик, как у многих нескоро произойдет, иначе придется поменять отзыв))
  Есть только один неприятный момент - новый софт от логиков. Как по мне, в старом все было куда удобнее.

  Достоинства:
  Удобная и функциональная
  Недостатки:
  Новый софт
  • Maxim.Ts

   Могу смело скинуть оценку на 3ку))
   Жаль, не знаю как.
   Двойной клик спустя полгода...

 • Микола Франчук
  • Продавец: Rozetka

  Удобно, на дополнительные клавиши повесил некоторые кнопки с клавиатуры. На плюс/минус повесил громче/тише. Теперь смотрю фильмы и использую мышь не глядя как пульт.

  Достоинства:
  Удобно
  Недостатки:
  Больно возвращаться на мышки попроще, когда вынужден
 • Agent
  • Продавец: Rozetka

  Мышка очень классная и крутая, оправдывает свою цену