Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Мышь Logitech Lift Vertical Ergonomic Wireless/Bluetooth White (910-006475)

Код:  339774700
Оценка пользователей 4.11/5
на основе 74 отзыва
  • 5 звезд
    40 оценок
  • 4 звезд
    5 оценок
  • 3 звезд
    8 оценок
  • 2 звезд
    11 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Андрій П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Хороша мишка. Зручна

    Достоинства:
    Безшумний клік кнопок і скрол колеса.
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Андрій П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Загалом не рекомендую, як ергономіка ок, все інше мінус, ну і ще тихий клік теж +, клава теж ж цієї серії теж лагає... Мишку взяв Razer поки краща

    Достоинства:
    Ергономічна
    Недостатки:
    Дуже слабий сенсор 125гц, через це на екрані 144гц видно фрізи та зависання! часто втрачає конект, ставив блище передаваччик не допомагає, додаток ніби зручний - але теж не всі баги закриває,
  • Евгения К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Очень удобная мышка по эргономике, но по качеству - такое себе. Постоянно подлагивает курсор, особенно при горизонтальном перемещении - бесит ужасно. Кто нибудь победил эту проблему?
    Перевключение кнопки питания помогает не на долго.

    Достоинства:
    Удобно
    Недостатки:
    Лаги в движении курсора
  • Юнус Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Купив таку білу. Через 3 місяці почались проблеми з ненатисканням клавіші. Здав по гарантії, повернули кошти. Купив таку саму чорну, через 1.5 року те саме. Знову здав по гарантії, знову повернули кошти. Питання до компанії, вам не дешевше поставити нормальні перемикачі замість того що ви ставите, ніж постійно повертати гроші за товар?
    Дивився тут в відгуках не я один такий. Ще дивився дорожчу мишу, теж вертикальну логі, і та сама проблема з кнопками по відгуках.
    Панове, ну це ж не серйозно. Так, миша зручна, так гарантійні зобов'язання виконуються (якщо проблема встигне виявитись саме у гарантійний термін), ну але більше купувати вашу продукцію у мене особливого бажання немає, якщо чесно, після такого досвіду використання.

    Достоинства:
    Зручна миша і приємна на дотик миша. Компанія дотримується гарантійних зобов'язань.
    Недостатки:
    2/2 куплених мишей були з проблемами. Чутливість така собі.
    • Тарас

      На жаль, це чомусь проблема в дорожчих моделях мишок цього виробника. В мене була проблема з Vertical Lift (через 4 місяці), а потім Pebble 2 (через 1,5 року). В моделях з базовою ціною до 1000 грн такої масової проблеми міскліку немає - в офісі є понад 20 шт і всі працюють роками без проблем.

  • Вікторія Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Я дуже сильно задоволена цією мишею і не впевнена, що колись повернусь до звичайної форми. Перестав німіти зап'ясток відколи придбала цю мишу.
    Але з недоліків можу назвати те, що на додаткові маленькі кнопки некоректно назначаються спеціальні дії (стосується графічних редакторів серії Адоб). Не усі "шорткати" (швидкий виклик інструментів) з цих граф. редакторів спрацьовують, хоча в фірмовому додатку їх можна персоналізовано налаштувати.

    Достоинства:
    Форма, ергономіка, приємний матеріал
    Недостатки:
    Персоналізовані налаштування клавіш
  • Юрій Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Пишу відгук після півтора року використання. Я перейшов на цю мишку через більш ергономічне розташування руки. На початку треба було звикнути до такого розміщеня, після декількох днів звикання я не відчував різниці між звичайною та цією мишою. Але переваги стали відчутні через 3-4 місяці використання (перестав терпнути мізиниць).
    Дана модель показала себе не з найкращої сторони. Ліва кнопка не завжди спрацьовує, при чому це важко показати. Коли ти навмисне хочеш показати цю проблему - то все працює добре, але коли працюєш то клік може не спрацьовувати навіть декілька разів підряд. Інша проблема - це не рівномірний рух курсора (навіть в браузері). Коли рухаєш мишу то курсор може "зависнути" в якомусь місці а потім різко переміститись в нове. І знову ж таки, це не має якоїсь системи, на одній і тій же сторінці може працювати нормально, а через текілька секунд буде зависати. В проводовій миші за $5 такого ніколи не було.

    Достоинства:
    Ергономіка, програмовані додаткові кнопки.
    Недостатки:
    Глючить ліва кнопка, зависання руху курсора.
    • Вікторія Л***

      В мене такі залипання курсора ставались лише, коли сильно розрядилась батарейка. Коли замінила на нову, то залипання зникли. Можливо у вас схожий випадок.

    • Ксенія М***

      Зіткнулась з такою самою проблемою. Навіть при новій батареі. Наче ергономіка супер, але через те, що ліва кнопка погано натискається, доводиться прикладати зусилля і через це рука все одно болить.

    • Юрій Х***

      Проблеми з зависанням курсору пропали після перепідключення радіоприймач миші з здньої сторони системного блоку на передню панель (ближде до миші). Зхоже на те, що сигналу важко пройти через стальний корпус ПК. Якщо у вас немає USB порту на передній панелі системного блоку, то можете використати USB подовжувач, щоб витягти приймач із-за корпусу.

  • Леонід Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Зручна у використанні

  • Алексей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Очень удобная везде, кроме может быть спортивных шутеров.
    Экономная - одной батарейки хватает почти на год.
    Можно подключать как через отдельный передатчик, так и через обычный bluetooth, и переключаться между тремя устройствами.
    Есть переключение между двумя режимами чувствительности кнопкой на корпусе (не нужет отдельный софт).

    Иногда левая кнопка начинает работать через раз. Через пару дней сама чинится.

    Достоинства:
    Эргономика, bluetooth.
    Недостатки:
    Глючит левая кнопка. Нет официального софта под linux (может и к лучшему).
  • Максим К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    На любителя, так и не смог привыкнуть

    Достоинства:
    Выглядит круто
  • Тетяна О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Безпосередньо сама модель миші - дуже зручна в використанні. Звикла до форми за півдня. Але: я її купила в квітні і вже в жовтні почали западати клавіші.

    Достоинства:
    Зручна в використанні
    Недостатки:
    Через півроку перестали працювати клавіші
  • Євген К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Купив на заміну дротовій Trust Bayo II, яка мене вразила тим, наскільки тихі у неї кнопки. Основні кнопки тут і дійсно тихі, як і колесо. Але бокові кнопки клацають гучніше старих механічних клавіатур, що повністю перекреслює заяви виробника про "непомітні кліки". Колесо, хоч і насправді безшумне, неймовірно туге і при його натисканні часто виконує небажану прокрутку.

    Для мене дивно, що вп'ятеро дешевші миші інших компаній мають кращу якість збірки і реалізацію заявлених якостей, ніж ця.

    Достоинства:
    Основні кнопки і колесо дуже тихі, дуже низька затримка введення по блютузу, підключилася до лінукса без проблем
    Недостатки:
    Неймовірно гучні бокові кнопки, колесо (середня кнопка) ДУЖЕ туге при натисканні
  • Ірина Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Пропрацювала 13 місяців і в неї стало 2 праві клавіші

    Достоинства:
    24 міс. Гарантії і зручність
    Недостатки:
    Недовговічність
  • Артем К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Проработала пол года и начала западать кнопка(

    Достоинства:
    Удобная
    Недостатки:
    Поработала пол года
  • Ярослав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Якісний бренд. Зручно користуватися.

    Достоинства:
    Форма миші ідеально підійшла до долоні
    Недостатки:
    Немає
  • Віталій В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Виробник надто зекономив на кнопках, це не перший мій логітек, і у всіх мишей менше ніж за рік здихає ліва кнопка, яка мала би працювати хоча би років з 5. Якість кнопок як на мишах за 300грн. Реально хотілося би купити мишку на 3+ років, але шансів нуль))
    Логітек, агов!!?? ставте хоч щось більш якісніше! Півроку і в смітник. Що за 300 грн що за 3000 - одна якість. І така біда на майже усіх сучасних "топових" мишах.

    Достоинства:
    Зручна, тунельний синдром пройшов і не повертався, все б нічого але..
    Недостатки:
    Менше ніж за рік використання почали з'являтися часті даблкліки, недокліки та глюки лівої кнопки.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня! Шкода, що у вас трапилась така ситуація. Прохання звернутися до сервісного центру за номером телефону 0 800 30-09-11 або за посиланням ссылкаСпеціалісти сервісного центру обов’язково допоможуть вам вирішити питання.

    • Тарас

      У мене провідна мишка від Logitech, яка була куплена у 2009 році і якою користуються досі без ніяких проблем. Шкода, що з теперішніми моделями таке рідко знайдеш.

    • Олександр Є***

      Повністю з вами згоден. В мене так на одній мишці Logi («плаского» дизайну) перестала працювати ліва кнопка через 11 місяців активного користування - встиг повернути по гарантії - вернули кошти зі словами що ремонту не підлягає. Але так вийшло що в мене була ще одна мишка Logi, такої ж моделі, куплена ще раніше, але лежала без діла та гарантія пройшла, потім почав нею користуватися, і в ній через кілька місяців - та ж сама проблема. Вирішив самостійно спробувати вирішити - кілька крапель змазки wd40 на мембрану під ліву кнопку вирішили поломку, мишка працює вже кілька місяців як нова, браку в роботі лівої кнопки більше немає.

  • Иван М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Спочатку сумнівався - читаючи відгуки. Виявилася крута миша!

    Достоинства:
    Logitech
    Недостатки:
    Немає
  • ДМИТРО Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Взял чтоб удобно было руке. Но не зашло. Не удобно. Подарил племяннику. Ему понравилась. Долго крутил мышь и искал какой все же для руки оптимальный наклон мыши. Получилось, что нужна не вертикальная почти под 90° как у этой, а для меня удобней оказался угол около 45°. Но таких мышей нет. Хорошая механика. Удобные кнопки. Мышью восхищен. Очень качественная сборка, хорошие материалы. Отсутствие таких негативных явлений как pre travel и post travel. Зато купленная перед этим Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Pale Grey (910-006560) зашла на ура и удобна на все 100%. Logitech, сделайте мышь с наклоном 45°.

    Достоинства:
    Красивая. Внутри уже есть батарейка. Мелочь но приятно.
    Недостатки:
    Производители все скромнее делают упаковки. На подарок не смотрится. Сама мышь красивая.
    • Володимир Г***

      Мінімалістичне пакування для ґаджетів - якраз не недолік, а перевага. Це зроблено для того, щоб гаджет всередині викликав більший вау-ефект при розпаковці, на контрасті із нейтральною коробкою. Це у всіх так - епл, гугл, логітеч і т.д.
      а щодо подарунку - то зазвичай у таких випадках замовляють подарункову упаковку і бант) виглядає максимально святково)

  • Александр М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Продавець Rozetka та сліди використання на ніжках і на кнопках
    В лоті написано що нова

    Достоинства:
    Гарна фірма і гарний виріб(гарна ціна)
    Недостатки:
    Напевно refurbished(гарна ціна)
  • Олександр К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    В целом все прекрасно в этой мышке, я не могу больше сесть за обычную, прямо чувствую, как некомфортно тянут предплечные мышцы, и не пойму, как я годами так жил )) Но, блин, чем страшно разочаровывает Логитек, который ведь дорогущий бренд. Мышка стала подглючивать - периодически курсор замирает, и не двигается несколько секунд, дергаю мышкой, клацаю, через пару секунд она оживает. Менял батарейку, переподключал, мышка в бережном обращении и так далее... Но Логитек такой Логитек за такую-то цену, и так уже далеко не с первой их дорогой мышкой, а альтернатив по сути нет, все остальное еще хуже (( Меня лично не сильно это устраивает, в работе просто несколько раз в день замираю на пару секунд )) Но в целом неприятно. По гарантии не обращался, так как это не докажешь, как в отзыве ниже, а физически другой мышки у меня нет, чтобы несколько недель работать без нее.

    Достоинства:
    Эргономика, тишина, качество
    Недостатки:
    Глюк (
  • Надія Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Розовый

    Не рекомендую.

    Спочатку про хороше. Користувалася мишкою на постійній основі для роботи та ігор, на комплектній батарейці вижила 5 місяців, що доволі не погано.
    Форма миші дійсно одна з найзручніших для маленької руки, дуже тихі та приємні основні кнопки, є зручна програма для налаштування. І на цьому все хороше закінчується.
    Дуже дивно що Logi вказують що "практично відсутній звук клацань", бо бокові клавіші тугі та гучні, також ну дуже важко натискати колесо, довелося перепризначити цю кнопку на бокову.
    Колесо тут специфічне: є розумна прокрутка і зручно скролити, наприклад документи, але для когось може бути проблемою, бо інколи саме прогорнути в певне місце важко. З часом колесо починає люфтити.

    Основна проблема: приблизно місяці через 4 почалися проблеми з лівою кнопкою миші, пропускаються натискання, якщо треба щось виділити може посередині відтиснутись, дуже дратує. Перечитала купу відгуків і зрозуміла що проблема у багатьох. На жаль, працювати практично не можливо.

    Ще додам, якщо обираєте модель у світлому кольорі, гумові накладки будуть затиратися і темнішати з часом.

    Мишка на пів року за таку ціну - це сумно.
    Краще вже взяти Ugreen за 500 грн... різницю й не помітиш.

    Достоинства:
    Зручна форма, тихі основні клавіші, софт.
    Недостатки:
    ЛКМ
    • Олександр

      Аналогічна проблема, в сервісі відмовили)

  • Дмитро М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Поначалу я был крайне доволен мышкой, но не могу её рекомендовать и вот почему: ссылкаОказывается у данной породы мышей есть порок, который заключается в том, что через некоторое время (в моём случае полгода) мышка иногда пропускает нажатия по левой клавише, делает она это неравномерно, бывает раз в минут 10, бывает раз в минуты 2-3, из-за чего приходится со всей силы давить на клавишу либо судорожно клацать несколько раз, чтобы мышка пришла в себя.С мышей я обходился бережно, не ронял, не ударял и дальше рабочего стала она не путешествовала.

    Когда я отнёс мышь по гарантии, то её подержали 2 недели в сервисном центре и вернули обратно без изменений, так как дефект не нашли, на будущее посоветовали записать видео, что неудобно, поскольку проблема возникает и пропадает. И поначалу дня 2-3 проблемы не наблюдались, но потом они вернулись вновь.

    Мне не понравилось ни поддержка, ведь я всё подробно и доступно описало, а по итогу ничего не поправили, ни надёжность мышки, потому что полгода это даже не её гарантийный срок.

    В принципе пользоваться можно, но это несерьёзно, мышь своих денег не стоит, а жаль. Могу её посоветовать только тем людям, кто страдает от болей в кисти, может им эта мышь действительно поможет.

    Достоинства:
    свитч между 3-мя устройствами, руке поначалу непривычно, но потом комфортно, беспроводная, стильная
    Недостатки:
    Надёжнось. Люди думают, что вы краб.
    • Олександр К***

      Присоединяюсь к отзыву, к сожалению...

  • Станіслав Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Незвична, але в цілому зручна форма, яка потребує часу щоб звикнути.
    В цілому - підходить для звичайного повсякдненного користування (в браузері, офісних програмах) - тут все ок. Бачив скарги на колесо прокрутки, проте у мене з цим проблем не було.
    АЛЕ:
    Функціональні кнопки під великим пальцем потребують зумиль для натискання (я собі поставив функцію копіювати/вставити, але мені легше протиснути ctrl+c/ctrl+v). Я працюю з анімацією, та деякі специфічні рухи (Затиснути ЛКМ та протягнути) також потребують м'язового зусилля: рука втомлюється.
    Й останній мінус, що ставить переді мною взагалі питання щодо користування продукції логітек, періодично лагає ліва кнопка (основна) - є пропуски кліків, в обох варіантах підключення: як по USB приймачу, так і по блютузу ноутбука. Почалося на п'ятий місяць користування. Відправив в сервіс по гарантії, а там - проблему не виявлено.

    Достоинства:
    Для себе - не знайшов
    Недостатки:
    Бокові клавіши потребують зусиль для натискання. Періодично лагає ЛКМ
    • Олександр

      Проблема кнопки решается через ее замену. Logitech, у вас и сервис такой же по качеству как кнопки? Ну реально, покупаешь мышь за тысячи и через год иди выбирать новую. Может это такая стратегия повышения объема продаж?
      У меня была такая же ситуация с левой кнопкой на модели M720. Пошел на радиорынок, купил новую кнопку (фирменных/качественных там не было), поэтому взял что было - но нейм за 10 грн. Уже 2 года работает. Logitech, поделитесь с сервисом инструкцией как пофиксить кнопку при помощи 10 грн. и паяльника. ну или кладите в коробку к мышам запасную кнопку. Судя по отзывам, эта проблема у многих проявляется

    • ДМИТРО Б***

      Проблема даже не в замене кнопки, а в рихтовке ее пружинящей платины. Они в микриках все одинаковы. Микрик легко вскрывается так как устроен из основания и крышки. Достаете из купленного микрика пружинящую платину и заменяете в мыши или ровняете ту что была.

  • Сергій Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Завжди користувався звичайними мишками, з часом почав боліти зап'ясток. Це перша вертикальна мишка. Звикати довго не прийшлось, мишка зручно сіла в руці. Зап'ясток розвантажився, біль зник.
    Але стукіт колеса прокрутки може знівелювати всі естетичні і ергономічні плюси. Клацає голосніше ніж кнопки.

    Достоинства:
    Зручна і ергономічна
    Недостатки:
    Люфт колеса прокрутки
    • Саша М***

      Така ж сама історія з люфтом колесу. Буду відправляти в сервіс,але очікувань мало,що виправлять. Стикався з їхнім сервісом,не допомогли

  • Валентин Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    В цілому мишка сподобалась, трохи незвична форма (хоча я вже кілька років користуюсь вертикальними мишками), але за день звик. Нереально тихі кнопки - їх не буде чути навіть пізно вночі у повній тиші, правда ті кнопки, що 2 додаткові збоку - вони звичайні. Преміум матеріали, дуже приємна на дотик мишка. Без проблем працює MacBook (Pro M4) як через Bluetooth так і через usb і перехідник, різниця майже не відчувається (але я тільки на столі пробував, думаю на відстані буде відчутно). Із цікавих фішок - через LogiOptions можна налаштувати так щоб додаткові кнопки себе по різному вели у різних програмах, може бути дуже корисно

    Достоинства:
    Дуже тихі кнопки і скрол, нормально працює просто через Bluetooth, дуже приємні матеріали
    Недостатки:
    Трохи тупить прокрутка на Mac, але на Windows все добре
  • Игорь У***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Дуже зручний і ергономічний пристрій

    Достоинства:
    Працює по Bluetooth. Ергономіка
    Недостатки:
    Висока вартість
  • Саша М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Мишка гарна, зручна, тиха. Звикати довелося не довго. Але в Logitech останнім часом якісь проблеми з люфтом коліщатка,вони в Україну спеціально такі мишки відправляють?

  • Александр С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Супер, мені подобається) значно краще працювати

    Достоинства:
    Ергономіка
  • Анастасия
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    К мышке со временем привыкаешь и она в целом удобнее обычных, но удивляет в таком дорогом устройстве значительный люфт колеса прокрутки (такой же, как на видео в комментариях), что нивелирует тихие кнопки, потому что вас не слышно только если вы пользуетесь лишь двумя основными кнопками. Если же вы воспользуетесь скроллером - из-за этого люфта "стук" (не знаю как еще описать этот звук) будет слышно громче, чем кнопки самой бюджетной мышки. Второй момент - опять же, как и в отзывах, серийный номер на самой мышке и на коробке отличается на один символ в конце. Третий момент - лично у меня она подтормаживает при работе чисто от блютуса (никаких других устройств подключено не было), поэтому плавное движение получается только при использовании адаптера. Но тут вас ждет другой сюрприз - если вы фанат марки Logitech (вероятно, уже в прошлом!) и счастливый владелец недешевой клавиатуры K850 или любой другой с адаптером Unifying, то вас будет ждать сюрприз! Адаптер Bolt от этой мышки несовместим с вашей клавиатурой, а адаптер Unifying несовместим с этой мышкой! Поэтому будьте добры воткнуть оба адаптера в свой ноутбук, ведь у вас там как раз наверняка полно лишних usb-портов, которые просто нечем занять, кроме как адаптерами для периферии. Особо иронично при этом выглядит название адаптера Unifying, который вот так вот "унифицирован" с другими устройствами этой же фирмы!

    Достоинства:
    Удобная и необычная конструкция
    Недостатки:
    Люфт скроллера из коробки, глючная работа от блютуса, несовместимость с адаптером Unifying от других устройств этого же бренда
    • Саша М***

      Вже на другій мишці присутній люфт коліщатка. В сервісі Logitech відповіли,що проблеми не виявили))

  • Наталія Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Розовый

    Хороша мишка, з якісних матеріалів, які приємні для тіла. Клацає беззвучно та дуже приємно. Звикнути можна до неї швидко.

    Достоинства:
    хороша якісна мишка
    Недостатки:
    немає
  • Віталій Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Така собі мишка, насправді. Спочатку ніби все ок. Якісь зборки, як працює, застосунок рідний - все без нарікань (хоча, більш прості китайскі Делюкси, яких у мене три штуки - так само не гірше в цьому плані, хіба що матеріал Лоджітека типу трохи більш приємний на дотик). Але пройшло трохи часу, пару місяців ДУЖЕ ОБЕРЕЖНОГО використання - і колесо миші вже туди-сюди теліпається, при скролінгу, кожен раз клацає, на вісі. Береш у повітрі трусиш нею - колесо туди-сюди бовтається з клацанням, що бісить нереально, псує весь комфорт роботи з нею. Сам сенсор працює, але колесо на вісі вже ходуном ходить, з дуже неприємним звуком. У мене старі Делюкси, вертикалки, які падали, на які наступали, їм по 5 років - і близько такого немає, монолітні, збиті. І вартість в 5р менша. Єдина надія що здам в ремонт та може щось зроблять, можливо це у мене такий слабкий екземпляр

    Достоинства:
    Якісні матеріали, приємна на дотик, гарний софт
    Недостатки:
    Через пару місяців колесо миші просто починає бовтатися на вісі, з дуже неприємними звуками. При тому, що ця мишка в мене більше як запасна, майже не працював з нею. Розчарування, особливо за цю ціну
  • Павел К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Ожидал что девайс должен быть хороший и удобный
    Но совершенно неожиданно было что НАСТОЛЬКО комфортная мышка

    Невероятно удобно лежит в руке

  • Влад
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Кайфовий товар, спочатку вагався
    Але зараз не жалкую

    Достоинства:
    Перестала сильно боліти кисть
    Зручно і надшвидко переключається між пристроями
    Зручне місце для ховання чіпу і зручна магнітна кришка для відкриття
    Недостатки:
    Трохи громіздка, тому не дуже зручно з нею ходити в кафешки
    Декілька разів підвисала, але нічого критичного
    • Алекс

      Якщо ви брали по акції підкажіть чи співпадає у вас повністю серійний номер на самій миші (видно в налаштуваннях LogiOptions та під батарейкою) з номером на коробці (або гарантійному листі)

  • Алекс
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Сама миша досить непогана. Так, є усі моменти що тут кажуть. Бокові клавіші жорсткуваті. Але то некритично. Більш погано, що у моєму екземплярі при скролі колесом назад є досить значний люфт з неприємним звуком. На відео (дивитись зі звуком) то я не натискаю на колесо, а просто ворушу його догори униз. Дуже погано, що у миші такого бренду і ціни така погана збірка

    Достоинства:
    Багато налаштувань. Зручна в користуванні
    Недостатки:
    Люфт колеса прокрутки з неприємним звуком
    • Саша М***

      Такий же люфт та скрип скролу був в іншій мишці Logitech,яку я придбав. В сервісі сказали,що це нормально)))))

    • Віталій Л***

      Так само і у мене - люфт колеса ТАКИЙ, і це через два місяці, що неможливо працювати з нею нормально. За ці гроші по факту шлак, бо все інше перекреслюється цим люфтом

  • Катерина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Класна миша, за тиждень повністю звикаєш. Набір прийшов повністю, з ковриком синього кольору.

    Достоинства:
    Зручне положення руки, майже безшумні клавіші (права, ліва)
    Недостатки:
    Гучні бокові клавіші (але не критично взагалі)
    • Алекс

      Якщо ви брали по акції підкажіть чи співпадає у вас повністю серійний номер на самій миші (видно в налаштуваннях LogiOptions та під батарейкою) з номером на коробці (або гарантійному листі)

  • Олексій Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    треба правильне,зручне розташування що би оцінити переваги

    Достоинства:
    зручна.якісна. тихенька.
    Недостатки:
    ціна . треба правильне,зручне розташування що би оцінити переваги
    • Алекс

      Підкажіть чи співпадає у вас повністю серійний номер на самій миші (видно в налаштуваннях LogiOptions та під батарейкою) з номером на коробці (або гарантійному листі)

  • Олег Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графитовый

    Крута миша , дуже зручна , довго тримає на батарейці, працює з усіма девайсами і можна переключатися

    Достоинства:
    зручність, довго тримає, мультидевайсність
    Недостатки:
    не побачив