Монитор 23.8" LG 24MK600M-B

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Монитор 23.8" LG 24MK600M-B 83

Самые полезные отзывы

#43492498
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Сьогодні його отримав і я задоволений на 100%, ніяких засвітів, ні одного битого пікселя, монітор на 100% ідеальний, чесно кажучи я такого не очікував, бо напевно як і більшість людей тут, які підбирають собі монітор, я облазив сотні моніторів, прочитав сотні коментарів і подивився десятки фотографій від покупців і я готувався до найгіршого, саме до засвітів і битих пікселів, але все обійшлося, монітор має ідеально чисту матрицю)
Він досить легкий, мій старий LG 1953S порівняно з ним просто цегла) Екран матовий, ніжка має металеву основу і зверху покрита матовим пластиком, весь монітор матовий, немає жодного глянцевого елементу, шо не може не радувати) в комплекті є тільки різні папірки, в тому числі сертифікат про калібрування на заводі, блок живлення, підставка з 3-х частин і кабель HDMI довжиною на око близько 100-120см, грубий і якісний як на мене, сидить щільно) Порівняно з моїм старим LG, цей монітор надто яскравий, важко привикнути, на щастя різні фільтри синього світла рятують ситуацію) в налаштуваннях монітору є різні ігрові "фішки", які я повідключав, залишив тільки AMD FreeSync) на моніторі немає жодного світлового індикатора, навіть не знаю + це чи -, але факт, шо перед очима нічого не мішає) джойстик керування розміщений посередині знизу, він інтуїтивно зрозумілий але після простих кнопок теж не звичний) підставка важка і виглядає надійна, монітор як і всі інші трішки хитається але не критично і точно не перекинеться) в комплекті ще йшов DVD диск з драйверами =| от тільки є одна проблемка, в мене немає дисководу, на вулиці 21 століття))) надіюся на тому диску немає нічого корисного і всі необхідні драйвера WIn10 сама підтягнула) Монітор свіжак, виготовлений цього року) 75 герц бере спокійно, хотя Windows на старті поставив 59, але без проблем дозволив змінити на 75) монітор запакований з заводу надійно, дві грубі пластини з пінопласту покривають монітор спереду і ззаду повність, так само і з боків, монітор повністю закований зі всіх сторін і це радує) Екран приємний оку, немає ніяких кривих шрифтів і драбинок з пікселів, як і всі подібні монітори зображення темнішає під різними кутами але залишається читаємим на максимальних кутах, пікселі в око не кидаються, досить гладке зображення як для 23.8" FullHD) Також мені сподобалося енергоспоживання на рівні 17 Вт, це був один з основних пунктів при виборі монітора, здивувало тільки те, шо такий самий монітор тільки 21.5" має споживання вдвічі більше ніж цей, це дивно) Рамки навколо екрану мають приблизно 5мм, на самому екрані ніяких фальшивих рамок немає, коли екран вимкнений, передня панель монітору виглядає суцільна і це як мінімум дивиться гарно) в налаштуваннях є пункт про гучність, спочатку думав тут є динаміки і на сайті просто неточність в описі, але потім згадав, шо на задній панелі є вихід під навушники і виявилося, шо цей пункт саме регулює гучність навушників, їх підключив, все працює, музика грає)

Якщо є запитання, питайте) надіюся мій відгук був корисний і інформативний хоть комусь і можливо відповів на деякі ваші запитання саме по цій моделі)
Достоинства: Красивий, як на мене повністю оправдує свою вартість, тонкі рамки і купа іншого)
Недостатки: Ну якшо вже реально придиратися, то поки дістаєш монітор з коробки, корпус похрустує, все таки пластик простий і відчувається його дешевизна але сама збірка хороша, без зазорів)
Игорь ОсиповУже купил
Я бы все таки ватметром его потребление перероверил. На упаковке можно написать и 5 вт. У меня по этому пункту большие сомнения
Представитель компании
Добрый день, для информации. Стандартное энергопотребление 17.5W, максимальное 20.0W. Спасибо.
Игорь ОсиповУже купил
Подключил через тестер, потребеление 18-19,5 Ват в ютубе, и 15 Ват на статичной картинке. Что все равно очень даже хорошо

Все отзывы

#45529310
Монітор за два тижні користування показався хорошим. І по якості картинки і по ціні. Фільми в HD дивляться нормально. Засвети видно тільки на чорному тлі. А так в принципі забуваєш про них.
Є пару режимів настройки ( кіно, читання..), їх не часто приходиться переключати, нічого особливого.
До монітора підключено тюнер ТВ через hdmi і підключені колонки через 3.5 роз,єм. Гучність можна регулювати джойстиком монітора, наприклад, виставити максимум 80/100.
24" для Fullhd - більш не треба.
#45522041
Уже купил
Хороший монитор после много lg 19 дюймов это нечто
Достоинства: Битых пикселей нет
Недостатки: Отогнута нижняя рамка от дисплеея есть небольшой зазор ,и в углах матрица какая-то с затемнением
#45512505
Уже купил
За эти деньги можно брать как запасной , есть засветы но не критично . Битых пиксилей нет .
Достоинства: Цена
Недостатки: Есть засветы , не разберусь почему аудио не идет
#45471614
Уже купил
Монитор получил быстро, за что больше спасибо ,битых пикселей нету ,картинка отличная
Достоинства: Хорошая картинка и качество изображения
Недостатки: Низкое качество пластика
#45454653
Уже купил
33% пользователей считают этот отзыв полезным
#моєрозпакування
Достоинства: ціна, безрамочний дизайн, якість картинки, ігрові технології, 75 гц, розміри
Недостатки: невеликі засвіти, гарантія лише на 24 місяці (інші виробники дають на монітори з цього класу вже 36 місяців)
#45444041
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Достоинства: Битых пикселей и засветив нет, просто отличный монитор.
Недостатки: Нет.
#45439887
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Эпопея с выбором монитора закончилась положительно. Выбирал долго и не прогадал: картинка отличная, отсутствие засветов\битых пикселей. В довесок к хорошей скидке на монитор, Розетка подарила подписку Premium за 1 грн. Однозначно рекомендую, даже если акция на мониторы LG подойдет к концу. Он стоит того. Розетке спасибо за "плюшки" и оперативную доставку
Достоинства: Матрица, внешний вид, энергопотребление. LG есть LG
Недостатки: Не обнаружил.
#45438244
100% пользователей считают этот отзыв полезным
У меня монитор LG 24" 24MK600M-B Black, я потерял винтик с помощью которого держится монитор на ножке, где его можно приобрести ?
#45308338
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Пользуюсь данным монитором уже почти пол года, картинка отличная, битых пикселей и засветов нет
Достоинства: отличный монитор за свои деньги
Недостатки: не обнаружид
#45293124
У меня монитор 19 дюймов, и уже не влазят все ярлыки на рабочий стол, хочу себе взять больше монитор, что бы , все мои ярлыки влазили....Стоит ли брать этот?
Достоинства: Больше чем мой старый
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!