Отзывы покупателей о Процессор Intel Core i5-14600KF 4.0GHz/24MB (BX8071514600KF) s1700 BOX

9 отзывов

Код:  396297432

Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Іван Малік
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Переходив з i5-10400, різниця між поколіннями доволі відчутна. Проц реально потужний, зі всіма задачами справляється. З Arctic Liquid Freezer III 360 температура в спокої 30-35, в іграх 55-60.

 • Владимир Кудря
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Перейшов на цей камінчик з ryzen 2600 тому приріст по показникам неймовірний, при чому по всім показникам, як по продуктивності так і по температурам і споживанню, після 90 ват побачити 240 і з 68 градусів до 100 в стрестесті під баштою на 270 ват це вражає
  Тому купляйте або воду, або корпус з дуже чудовою вентиляцією

  • Сергій

   Поставте в біосі ліміт на 145 ват і буде щастя

 • Евгений Карнаух
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Потужний процессор ,дуже сподобався. взяв з охолодженням ID-Cooling Frostflow 240 XT і макс54 град в стресстесті . Дуже задоволені!

  Достоинства:
  Потужний
  Недостатки:
  Не виявив
 • Андрій Нєдов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Горячий дуже.

  Достоинства:
  Потужний
  Недостатки:
  Температури
  • Дима Мазур

   А яка у вас система охолодження? Навожу приклад у мене 12600к з кулером Arctic Freezer 34 eSports, який розрахований на 210 тдп, та 2 кулери на вдув спереду + 1 заду та 2 вгорі, навіть якщо давати нагрузку достатньо тихо працює. Якщо вимкнути 2 спереду та 2 вгорі та дати навантаженя гудить та дуже гарячий.

 • Дима Дима
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Первый ПК за более, чем 12 лет. Должен сказать, что процессор в целом радует всем, кроме жора и температур в дефолте.
  При андервольте более чем в -0.1В теряется производительность, что для меня немного неожиданно и странно. Я полагал, что проц будет уходить в синий экран до того, пока ему не будет достаточно питания. А с него и -0.2В снимается, и всё классно, просто он в Целерон превращается после этого. Да не греется, но и не работает как должен :)
  В общем предстоит ещё познать дивный мир жирных процессоров после Apple Silicon.

  Достоинства:
  Хорошая производительность
  Недостатки:
  Буква К теперь не нужна, разогнать невозможно, в стоке жрёт больше 200Вт в Сайнбенче и Прайме.
  • Олександр

   Хорошая у вас сборка вышла не смотря что с DDR4 ,плата достойная видно по питальнику .И правильно сделали что поставили рамку а то с такими температурами изгиб в сором времени проявился бы.За счет рамки еще получается хороший прижим, ровная поверхность проца и поверхность системы охлаждения. Возможно кулер у вас слабоват, в будущем поставить другой или воду и можно будет забыть о сборке пк на лет 5 как минимум.

  • Дима Дима

   Рамку купил, потому что ситуация с родным ILM уже критическая не только в плане прижима.

   Кулер пока старенький Noctua U12S с переходником под LGA1700, но едет долго вода Asus ROG Ryuo III 360.

  • Георгий Самченко

   Вижу вы на чипсет B-серии поставили, как вам стабильность работы системы и работа турбо режима — хорошо держит частоты? И интересны ещё температуры VRM-зоны МП… Думаю аналогичным путём пойти

 • Максим
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  купив, трошки менше місяця покиристувався і комп почав перезапускатись. відвіз на діагностику і сказали, що брак процесора. повіз до розетки на сервісне обслуговування (чи щось таке).
  20 днів процесор проходив провірку в якомусь авторизованому сервісному центрі (хоть я і не дуже в цьому розбираюсь, но чесно без поняття, що так довго там провіряти), потім розетка сказала, що за моїм сервісним зверненням можливе тільки повернення коштів (на новий не хотіли міняти через якісь технічні труднощі (напевно через те, що дорожчий став)).

  витрати на діагностику, розбирання, а потім ще й збирання, ціна збільшилась.
  рішив новий короче купити в іншому магазині.
  і все це діло сталось під час сесії, курсової :(
  якби просто поміняли, оцінив би на 4/5

  що по самому процу скажу? ну норм, получив то, на що очікував. був задоволений ним... поки він не почав "вмирати"

  • Олег Павловський

   І навіщо залишати відгук на процесор який тут зовсім не винуватий?

  • Максим Колодій

   Олег Павловський, щоб бачили сервіс розетки. деякі люди і за самий брак можут оцінку низьку поставити

 • Дмитро
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Робив апгрейд з i5 12400f, охолодження було міняти ліньки тому залишив Arctic Freezer i35, на подив його хоч як-небудь вистачає, в іграх температура доходить максимум до 80 градусів, звичайно не показники водяного охолодження але і до критичних температур далеко. У тестах cinebench температура доходила до 92, знову ж таки без тротлінгу, так що поки залишу старе охолодження. В цілому все влаштовує процесор нова золота середина.
  Апдейт: зробив андервольтинг, і очікувана температура при навантаженнях впала. У тесті cinebench вона в середньому становила 83, що не може не тішити. В іграх та повсякденних завданнях вона відповідно ще нижча

  Достоинства:
  Все норм
  Недостатки:
  Трохи гарячiший нiж попередник
  • ANDRE

   Рекомендую поставити ще для нього обовязково рамку для сокета Thermalright LGA1700-BCF .Знизить декілька градусів ще.Плюс захистит процесор від ізгибу в майбутньому.

  • Владислав

   ANDRE, рамка на мат платах Asus нічого не дає, тому що там сокет нормальний

  • ANDRE

   Владислав дає діло не в самому сокеті а в прижимі проца , ж по бокам дві прижимні точки , сокет то на самій платі а лотки які випускають то дві фірми перша lottes друга foxcon , так lottes .Якщо ви візьмете будь яку нову плату ви побачите відкривши лоток на прижимних точках є тонка проклейка, це як заявляють виробники мат плат вирішоло проблему з ізгибом .Але на справді в англомовному ютубі є відео з викривленим процом на оновленому лотку тому що діло в самому процу а саме його довжина , під високими температурами при сильному натиску і відбуваеться викривлення. Тому краще потратити 8 баксів на рамку чим потім 350 баксів на проц.

 • Владислав
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Оновлював систему з i7 4790K який працював 8 років та досі працює. Прирост продуктивності в робочих задачах дуже значний, 20 потоків проти 8 на старому процессорі.

  Достоинства:
  Дуже продуктивний, також добре отоплюе кімнату, в стресс тесті AIDA64 сходу йде в тротлінг, в робочих задачах 60-80°.
  Недостатки:
  Потрібне СВО або андервольт щоб температури були більш адекватними
  • Олександр Конда

   А в вас який кулер?

  • Владислав

   Кулер ссылка

  • Владислав Дрейзер

   Кому цікаво замінив кулер на Jonsbo HX6250 шо дало майже -10° в роботі, андервольт дав ще -10°. Тепер стресс тест AIDA64 (CPU+Cache) проходить з максимальною темпаратурою по ядру 85°~ Так що мій старий кулер на 5 теплотрубок просто невивозив всеодно андервольт краще робити навіть с СВО.

 • Женя Прокопчук
  Продавец: Rozetka

  Проц топ, напишу отзыв о температурах кому нужно будет. И так, башня be quiet dark rock 4 рамка от Thermalright. Корпус be quiet Pure base 500fx( 6 корпусных вертушек). Стресс тест Aida CPU - 70-73 градуса( потребление 120вват), FPU - сразу 100 градусов ( потребление 190вват) . Cs2 - 58-62 градуса ( потребление 80-95 вват, с 3060 ti выдает 300-400 фпс). Киберпанк 65-70 градусов ( потребление 90-110 ватт) rdr 2 - 50-55 градусов ( потребление 50-55вват)

  Достоинства:
  Мощный
  Недостатки:
  Температура , такой же, как и 13600кф
  • Роман

   На моем в аиде вообще троттлинг ~10%, темпа 90-100С и это на воде дипкул 520 правда CPU-package 215-235Вт. Как-то очень гарячо. Включил в биосе ограничение на 90С (стал 180Вт максимум).