Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Процессор Intel Core i5-14500 2.6GHz/24MB (BX8071514500) s1700 BOX

Код:  413460351
Оценка пользователей 4.9/5
на основе 10 отзывов
  • 5 звезд
    9 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Виктор Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Холодний, працює, тягне все що треба для дому.

    Достоинства:
    Брав щоб отримати дуже тихеньку систему.
  • Татьяна Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отличный процессор для своей цены. Холодный, энергоэффективный, тянет все современные игры и справляется с любыми повседневными задачами. В многозадачности и рабочих приложениях показывает себя отлично. Работает стабильно, температура с кулером DeepCool AK400 достигает максимум 55 градусов.

    Достоинства:
    Мощный
    Недостатки:
    Немного дороже i5 14600kf
  • Одександр К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Протестував все працює. Дуже гарна продуктивність. Температури не більше 60 градусів. Ігри задачі редактори програми все літає.

    Достоинства:
    Потужний
    Недостатки:
    Немає
  • Одександр К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Придбав данний процесор все новеньке на пломбах запаковане коробка ціла прийшло швидко дуже. Брав без всяких букв F та інших. Брав процесор під відео карту 4060 так як граю в Full hd її вистачає с головою. Башню рекомендую брати на 6 тепло трубках бо на 4 трошки не вистачає охолодження. Ще не тестував пишу перше враження. Ну надіюсь що все буде добре так як нове є нове с гарантією .

    Достоинства:
    Іntel продуктивність потужний
    Недостатки:
    Думаю що їх не буде
  • Тарас К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Основними перевагами цього процесору є інтегрована графіка, великий кеш в 24MB, енергоефективні і продуктивні ядра. Для ефективної і повноцінної реалізації можливостей розподілу задач по відповідних ядрах необхідна сучасна операційна система Windows 11 і вище. Геймерам з дискретною відеокартою невеликий сенс цікавитись цим процесором, хоч він і потужний, але існує дешевша версія схожого процесора без інтегрованої відеокарти. Процесор під навантаженням розігрівається і починає шуміти комплектний вентилятор, тому, для любителів тиші, варто відразу подумати про "башту". Рекомендую Arctic Freezer i35. Відносно недорога, тиха і ефективна. Ось посилання на "Райдужну" A-RGB версію, але є дешевші варіанти Arctic Freezer i35 без зайвих прикрас:
    ссылка
    Не бачу сенсу витрачати час на ручний "розгін", активації профілю XMP пам'яті, якщо є - вистачить щоб процесор робив все, на що здатен. Рекомендую відповідально поставитись до вибору оперативної пам'яті, щоб процесор не витрачав час в очікувані даних від/до пам'яті. Експрес спосіб знайти реально "шустру" пам'ять, то це поділити її частоту на перший таймінг CL. Гарним показником буде відношення біля 200 і вище

    Достоинства:
    Стабільний в роботі, можливість бути продуктивним, або енергоефективним, підтримує DDR4 і DDR5 пам'ять, 24MB кеш
    Недостатки:
    Малий сенс для "розгону". Щоб повноцінно задіяти усі можливості необхідна Windows 11
    • Олександр

      Скiльки W (max) у Power тестi з програмою OCCT вiн бере цiкаво?

    • Тарас К***

      Фактична потужність споживання процесора прямо залежить від можливостей материнської плати і налаштувань енергетичних лімітів і TurboBoost у UEFI/BIOS.
      Тепер до цифр:
      Енергоефективні (E) ядра описувати не бачу великого сенсу, бо не вони роблять основний вклад в енергоспоживання і, відповідно, тепловиділення.
      При відключеному TurboBoost, частота (P) ядер під навантаженням не підніметься вище базових 2.6 GHz, відповідно і потужність споживання не перевищить 65 Ват, по факту буде десь 35-40 Ват.
      При активному TurboBoost, частота ядер під навантаженням вже зможе підніматись до 5 GHz, але, скоріш за все, довго там не протримається, бо "прилетить" ліміт від перегріву, або енергоспоживання. З активним TurboBoost, під навантаженням, температура кристалу 90 градусів - звичне явище, так само як і споживання в 150 Ват. Вузьким місцем при розгоні стала теплопровідність кремнію кристала процесора. Саме через це відсутній сенс ставити "водянку". Кремній буде гарячим, а "водянка" буде холодною.

    • Олексій

      Скажіть будь ласка, стосовно відеоядра. На ньому популярні ігри на мінімалках можна запускати чи ні? Дякую.

  • Польовий М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Продуктивний та холодний по сьогоднішнім міркам процесор. Золота середина

  • Владислав Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Процессор соответствует ожиданиям. Стал в пазы на материнке легко. При тестах показал параметры соответствующие описаниям. Нагрев ниже среднего, но ту меня стоит неплохое охлажденгие в самом системнике и при сборке всех частей я использовал термопасту. Для работы с офисными приложениями, бухгалтерскими программами его боле чем достаточно.

    Достоинства:
    шустрый, холодный, наличие боксового куллера
    Недостатки:
    не выявлено
    • Сергій М***

      Дякую, повеселили )) Для офісних додатків . Цей процесор - топ середнього сегменту для будь-якої сучасної гри (звісно в парі з відеокартою рівня 4070+) або будь-якої програми для 3D-моделювання чи обробки 2-4К відео, я вже мовчу про зображення

  • Алексей В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Працює нарікань, нема.

    Достоинства:
    Холодний
    Недостатки:
    Служба доставки,7 днів вони відправляли і доставляли,замовлення це мабуть новий рівень.
    • Сергій М***

      Якщо ви попали на передсвяткові дні, то звісно що таке може бути. Зазвичай - це 2 дні.

  • тимощук Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    працює все нормально

  • Дмитрий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Процессор работает, всё нравится,. проблем нет.

    Достоинства:
    Работает, мощный, intel
    Недостатки:
    Нет версии f и без бокового кулера не нашел
    • Сергій М***

      Без вбудованого відеочіпа не було і не буде цих моделей, то вам треба 14400F або 14600KF. Щодо боксового кулера... Боксовий кулер - то для Celeron/Pentium, де низький TDP. На цей треба нормальний кулер купляти, або СВО, особливо якщо грати чи працювати з графікою/обробляти відео-фото