Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Кулер ID-COOLING SE-213V2

Код:  43071912
Оценка пользователей 4.41/5
на основе 141 отзыв
  • 5 звезд
    38 оценок
  • 4 звезд
    18 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    4 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Сергій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже добре виконує свої функції

  • Сергій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Працює добре

  • Сергій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Недоліки не виявив

  • Віталій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ryzen 5 3600 4.2ghz з андервольтом до 1.075v, гріється в тесті occt макс 65, в іграх приблизно 55

    Достоинства:
    Стильний, без підсвітки 4pin, 120 вертушка ну і ціна
    Недостатки:
    немає за таку ціну
  • Алексей С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший вариант за свою цену.

  • Артем П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Добре охолоджує процесор, дуже тихий

    Достоинства:
    Добре охолоджує процесор, дуже тихий
    Недостатки:
    Немає
  • Руслан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороша башня. Стала чудово. Якщо непоспішати і бути уважним то встановлюється елементарно

  • Владислав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    башня хорошая, с процессором в нагрузке справляется с головой(50-60) градусов, не шумит это главный плюс, правда на некоторые мат платы может туго садится

    Достоинства:
    тихий, цена, качество
    Недостатки:
    тугое крепление
  • Юрий Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Охолоджує добре, Ryzen 1600x у стрес тесті не більше 52 градусів, але кулер занадто гучний навідь на 800 об., боксовий був тихішим.

  • Олег Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Придбав на заміну оверклокерському Залману з 2011 року. Той був в два рази важчим, майже кілограм міді і алюмінію, але мав вертушку 80мм, що досить заважала своєю роботою. Встановивши цей кулер, я першим ділом подивився температури, і вони були такими самими як у кілограмового кулера тільки вертушку майже не чути, лише потоки повітря і все. Працює на мінімальних обертах і видуває холодне повітря. Якість обробки площі прилягання до процесора просто ідеальна. В комплекті аж 2 тюбики термопасти дуже схожі на GD900, але роки показали що це прекрасна паста і я наніс її, а не свою GD900 або Arctic MX-2, яка ну дуже липка і зняти охолодження разом з процесором просто елементарно. В подарунок погнуті ніжки на АМД ідуть. Температури цієї пасти такі самі як і моїх двох інших. Тому за пасту окреме дякую. Виглядає гарно, зроблено якісно. Не знаю як 130вт, проц у мене з TDP 65вт, і кулер взагалі не напрягається з ним. Єдине що пахне він трохи. Але за день-два вивітриться) дякую за доставку)

    Достоинства:
    Тиха робота, якість обробки площі прилягання, прекрасно став на 1155 і тримається як влитий
    Недостатки:
    На даний момент відсутні
  • Евгений
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хорошая, качественная система охлождения. Использую на сокете 2011 3 через переходник который идет в комплекте с мат. платой

    Достоинства:
    120мм 4 пин кулер
    Недостатки:
    Не обнаружил
  • Денис
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Куллер - пушка, але встановлення дуже туге.

    Достоинства:
    Добре охолоджує
    Недостатки:
    Кріплення та туге встановлення
  • Назар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Нормальный дуйчик , i7 6700 в играх 50 градусов , а было на сток кулере 70-75.

    Достоинства:
    Дует прилично
    Недостатки:
    Если бы не дул то были бы , а так дует
  • Юрій Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Вже місяць користуюсь. Повністю виконує функції охолодження.
    Можна брати

    Достоинства:
    Доступний і ефективний
    Недостатки:
    Не виявив
  • Лев
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    За свои деньги отличный выбор!
    Брал для i5-2500k, в нагрузках температура 45-48°с, не шумит, что для меня главное.

  • Віталій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший кульок
    Сток кулер ryzen 3 3100 3.9гц було 75с° і 2300 обертів
    Після заміни на цей кулер 62с° і 1300 обертів

    Достоинства:
    Тихий
    Недостатки:
    Тяжко встановити на ам4
  • Слава Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Добрий кулер. На процесорі з TDP 95W зі свіжою термопастою 8,5 Вт/(м*К) при завантаженні 95% температура тримається на рівні 34-36 градусів.

    Достоинства:
    Тихий, добре відводить тепло.
    Недостатки:
    Складний монтаж з ризиком зашкодити мат платі на sAM-3 .
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Працює тихо, температуру тримає в нормі.

    Достоинства:
    Тихий
    Недостатки:
    Поки немає
  • Юрій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ті хто ставлять на АМ4 не тре знімати мать, просто відіжміть рівномірно пластикове кріплення на маті. І все.

    Достоинства:
    Тихий, краще за штатний бокс
  • Владислав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Надо перекручивать крепления для ам сокета наоборот, иначе или язычек с верхней стороны,где у меня радиаторы мат.платы, либо если перевернуть правильно, то вентель будет дуть не в ту сторону

  • Виталий К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Для сокет 1150 была проблема закрепить второй крепеж. Не доставало где-то 1.5см. Пришлось снимать пластину ,и выгнуть в другу сторону. И тогда все стало идеально. Вентилятор издает свист.

    Достоинства:
    Нет.
    Недостатки:
    Очень шумный, крепление.
  • Дмитрий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Классная башня. Установка проста. В комплекте термопаста.
    Приехала быстро.
    У меня I5-2400, раньше грелся в играх до 77-80 градусов, сейчас 50-55 максимум.
    Да, проц не совсем новый, но взял башню так сказать на следующие апгрейды, с запасом :)

    Достоинства:
    Цена, установка, не шумит
    Недостатки:
    Не обнаружено
  • Виталий Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший кулер. Понизил температуры на 10-15 градусов по сравнению со стоковым кулером. AM4, R5 5600.
    Перед установкой посмотрите на ютубе пару видео про нюансы установки пружинных башенных кулеров. Тогда у вас установка займет меньше времени, нервов, также вы ничего не поломаете))
    Выбрал этот кулер так как он весит немного, визуально нормально выглядит.

    Достоинства:
    Недорогой, визуально нормально выглядит, весит немного
    Недостатки:
    -
    • Кирило О***

      Віталій, яка у вас температура в простої, та в навантаженні стала після встановлення ID COOLING?

  • Нікіта П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Прийшов швидко, отримав навіть більше ніж очікував, правда на АМ3 стає складно, довелося підігнути трохи, а так все окей

    Достоинства:
    Ціна, вид, комплектація
    Недостатки:
    Труднощі зі встановленням на АМ3 сокет
  • Сергій З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Кулер за свою ціну дуже файний, температури процесора в нормі. В рази краще аніж з боксовим кулером Підійшов до FM2 сокета, як і писало в описі.

    Достоинства:
    Ціна. Температури процесора
    Недостатки:
    Не критично, але можливо будуть в декого проблеми з кріпленням, якщо дуже складно подивіться на ютубі гайди буде в рази легче прикріпити до сокета.
  • Дмитрий Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хорошая башня, тихая, производительная, не дорогая.температура процессора 60 градусов в играх -15 градусов в нагрузке по сравнению боксовым охлаждением Ryzen 5 1600x

    Достоинства:
    Всё выше перечисленное
    Недостатки:
    Вроде нет, но крепления показались хлипкими
    • Дмитрий Д***

      P.s. Никаких проблем как многие тут пишут с установкой не возникло

  • Олексій П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Раньше писал что трубки не медные. Да, похоже это какое то внешнее напыление, когда снял наклейку видны медные трубки. Охлаждает отлично. Очень тихий.
    На старом процессоре AMD Phenom II X4 965 (TDP 125 ватт) было 50° градусов в простое и 84° в нагрузке(15 мин. Aida64 стресс тест). При этом боксовый кулер диаметром 7 см раскручивался более 5000 оборотов. Казалось что самолёт взлетает. (Кулер уже пылью немного забился, и паста подсохла но шумным он был с первого дня).
    После установки кулера 30° в простое и 50° градусов после 20 минут стресс теста. Обороты выше 1000 не подымались. Тротлинг пропал.
    Теперь слышно как работает кулер блока питания.
    В общем я очень доволен покупкой и Вам рекомендую.
    Чтобы установить на АМ3 сокет нужно площадку почти полностью раскрутить.

    Достоинства:
    Тихий, хорошо охлаждает, термопаста в комплекте.
    Недостатки:
    Не обнаружил.
  • Назар П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

       

    Достоинства:
    Тихий
    Недостатки:
    Немає
  • Олексій П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Картинка на обложке не соответствует действительности. Трубки не медные.

    • Игорь

      То что они светлые, не говорит о том, что они не медные. Может быть напыление сверху, или смешанный сплав.

    • Андрей Б***

      Трубки медные никелированные. Вам не угодишь!

    • Вова К***

      Це афігені трубки! Мідь в нікелю, то що доктор прописав)

  • Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Качественный, вопросов к производителю нет.

    Достоинства:
    Стал на своё место без проблем. Все как заявлено в характеристиках.
    Недостатки:
    Нет
    • Владислав

      Поставь на 180°, у тебя из корпуса куллер на выдув, а этот пытается тянуть на вдув в радиатор пооцессора

  • Вадим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Многие жалуюются на крепления. Устанавливая уже второй кулер смог понять, как это легко сделать. Подробнее в видео

    #мояраспаковка

    Достоинства:
    Тихий и недорогой
    Недостатки:
    Крепление радиатора к платформе
    • Вова М***

      а где второй кулер купить?

  • Вадим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    #мояраспаковка

    Достоинства:
    Тихий, недорогой
    Недостатки:
    Крепление радиатора к платформе
  • Назар П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Немає кріплення під материнку AM4

    Достоинства:
    Немає
    Недостатки:
    Нема кріплення
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня. ссылкавиробник вказує, що кулер має кріплення для сокета ам4.

  • Річард-Романо М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Куллер чудовий але інструкція не щрощуміло по установці (я раніше пк не збирав) можливо іншим буде усе зрозуміло. І пішлось мені тйи на офіційний сайт по відеоінструкцію, там все зрощумів, і встановив, усе працює ідеально рекомендую!

    Достоинства:
    Працює ідеально, дуже тихо.
    Недостатки:
    Складнощі при встановленні
  • Роман П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Запитання: безкоштовна доставка тільки з підпискою Premium?

    • Володимир

      Залежить від методу доставки. Гляньте в розділі "Усе про товар", там всі умови розписані.

  • Миша f***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    кулер крепится на кольца