Divoom Voombox Travel 3rd Generation BT Black (2000030820010)

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Divoom Voombox Travel 3rd Generation BT Black (2000030820010) 2

#36598905
Скажите, а microUSB тут есть? а то в характеристиках не написано.
#29359888
100% пользователей считают этот отзыв полезным
приємний прогумований корпус. охайний дизайн.
бас є. звук досить чистий, і просто так "хрипіти" не починає. власне як всі ті інші колонки divoom які я бачив до цього.
Достоинства: достойний звук. дуже приємний акуратний дизайн і матеріали.
Удовенко НикитаУже купил
А сколько часов на максималке играет и можно ли поставить аккумулятор мощнее?
Макс Малафєєв
для початку - колонка "міні" - акумулятор тут просто фізично не буде якимось великим. тож рекордів вона ставити не буде. на максималках ніхто такі штуки не слухає (будь яка колонка починає видавати дуже неякісний звук на максимумі), плюс від максимуму вона починає розряджатися НА БАГАТО швидше ніж на нормальній гучності. плюс від швидкого розряду на багато швидше зноситься ваш акумулятор. та і просто не часто доводиться слухати музику до упору. (я так думаю, це якісь стандартні 5годин нонстоп). але слухаю на дуже помірній гучності, для фону, плюс менше ніж по годині - то в сумі виходить що можна не заряджати 3-4-5 днів (але це якщо слухати як я - просто десь, по ситуації - то тоді здається що вона "безкінечна". а якщо гучно, нонстоп - на всю ніч не вистачить))
за акумулятор - не розбирав. але вона дрібна. здається мені що там місця взагалі немає. "дівум" славиться своїми колонками, і ніби акумулятори там теж ставлять нормальні. це на китайській колонці є сенс поміняти "китайський" акум на такий самий, але справжній акум зі справжньою ємністю. а у випадку з цією колонкою - ви просто поміняєте один нормальний акум, на інший нормальний акум.
Ддн
Эще есть проблемы с блютуз звонка.но в целом вещь очень достойная
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Акустические системы