Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Кулер DeepCool Iceedge Mini FS v2.0

Код:  41949824
Оценка пользователей 4.46/5
на основе 317 отзывов
  • 5 звезд
    108 оценок
  • 4 звезд
    32 оценок
  • 3 звезд
    14 оценок
  • 2 звезд
    4 оценок
  • 1 звезд
    4 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Данило Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Працює нормально, навіть з процесорами-мутантами

  • Олександр Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Свої функції виконує. Прийшов вчасно.

    Достоинства:
    Свої функції виконує.
    Недостатки:
    Не виявив.
  • Дамир П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    кулер приехал, для АМ4 ужасно сделан способ установки кулера, плюсом смотрите внимательнее, он очень маленький, а качество не очень, сломалась верхняя панель радиатора

  • Богдан С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже тупе кріплення але pentium g3258 не грається більше 40-45 градусів

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Туже кріплення
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Сервіс так собі, при отриманні хамять, при поверненні хамять та не приймають. Правда в іншій точці все гуд. 65 ват не витягуе нормально

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

  • Ярослав К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Все топ справляється з зеоном 2680 в4

  • Антон К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Добрий день! Охолоджує краще ніх старий. Легке встановлення

    Достоинства:
    Охолодження
  • Михайло Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отлично, минус 10° в сравнении с преведущем кулером процессора, установка лëгкая(всë расписано как устанавливать, куда крутить ползунки под разные процессоры)

    Недостатки:
    Нет
  • Станислав В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    давно не робив заміну та зразу не зрозумів що універсальний на AMD та INTEL . збирав на встановленій платі в комп бо на відкритій не дкже зручно .температура впала на3-8 градусів .сподіваюсь буде працювати довго .пасту замінив бо зразу не зміг поставити .

    Достоинства:
    працює добре та тихо
    Недостатки:
    великих нема але є маленьки
  • Максим О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Топ за гроши зеона охолоджає

    Достоинства:
    Дешево
    Недостатки:
    Нема
  • Роман Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Круто

  • Малік А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    За свою ціну дуже добре впорався з охолодженням процесора

  • Микола Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Добре охолоджує бюджетні камінці

    Достоинства:
    Вартість
    Недостатки:
    Гуноватий
  • Дмитро К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже тяжко встановити

  • Алексей Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Процесор i7-3770, стояв боковий кулер. Дана башта забезпечує на 5-7 градусів кращу температуру в порівнянні з боксовим. Нічого особливого.
    Інструкція по монтажу, не дуже інформативна. Довелось самому здогадуватися, що робити в першу чергу, а що в другу, інакше можете не зібрати. Бо те що проілюстровано в інструкції не підійде кожному. Материнки, системи на них та особливості будови корпусу у всіх різні.

    Достоинства:
    Ціна, непогано охолоджує за свої гроші
    Недостатки:
    Не дуже зручно встановлювати
  • Микола Е***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Прийшов вчасно.Ледве встановив)).Думав,що зламаю плату.Але коли став-мертво.Термопаста вже нанесена..Охолоджує чудово-температура впала з 47 в спокої до 35.В системі зовсім не чути-як в спокої,так і під нагрузкою в грі.

    Достоинства:
    Ефектний вигляд.
    Недостатки:
    немає
    • Микола Е***

      Передчастно написав відгук!Сьогодні подивися температуру процесора=80 градусів!!!!!!!!!!!!!!!!..Вийняв,встановив боксовий=45-50 градусів..Цей викинув на смітник

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Шановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
      Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
      З повагою

  • Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Працює, але
    щоб встановити і нічого не зламати (сокет АМ4) потрібно викинути інструкцію, і відкрутити 4 болти, ними дожимати по черзі

    Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    Важке встановлення
  • Богдана Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Кулер приїхав бистро, дуже тихий, зрівнявши з моїм старим 1st, різниця на око. Клав з AMD Ryzen 5 1600, при нагрузці не піднімається більше 51°

    Рекомендую!

    Достоинства:
    Дешевий, Якісний, Входить сразу з термопастою
    Недостатки:
    Не знайшов
    • Константин

      Ох, поменяй. У меня три трубки и температура под нагрузкой +-35-40

  • Михайло
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    за свою ціну класний, в мене проц і5 10400F але дуже низька температура та зовсім не шумить, лише 40 DB біля корпусу, щей термопаста якісна при навантажені 50 градусів

  • Владимир Е***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    нормальный куллер , с райзен 5500 справляется

  • Білан М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Особливо нічого сказати, куллер хороший

    Достоинства:
    Хороший куллер
    Недостатки:
    Не помітив
  • Артем З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Кулер непоганий, але трохи важко було його встановити

  • Макс
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Доволі туго встає на раму. Сам прцоес зайняв хвилин 15-20, з посадкою на раму допомогло притиснути до рами кулер після зачепу першого тримача

    Достоинства:
    Підходить для 1151
    Недостатки:
    Складна установка
  • Дмитрий К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    95 ваттный процессор греется при нагрузке (на термопасте которая в комплекте) 50 градусов

  • Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Працює на АМ2+ 95Вт проці, але сам корпус наскрізь продувається окремо. Поки що все ок. Не знаю як на інших платформах, але зі встановленням прийшлось помучитись, дуже вже незручний спосіб кріплення. Зайвого шуму чи запаху не спостерігаю.

    Достоинства:
    Не шумить, охолоджує.
    Недостатки:
    Тендітний. Не зручне кріплення.
  • Олександр П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Кулер наче нормальний, прийшов швидко але кріплення на материнську плату це просто квест якийсь

    Достоинства:
    Тихий
    Недостатки:
    Кріплення
  • Андрей Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Добре охолоджує системи початкового рівня.Компактний

    Достоинства:
    Тихий, невеликий розмір
    Недостатки:
    Встановлення на соколи амд, як для мене не дуже зручний. Хотілось би живлення на 4pin замість 3pin, щоб регулювати оберти
  • Денис Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    коли розпакував, подумав "що це за китайська фігня?" але після найобережнішого встановлення у моєму житті, виявилося, що воно працює. а потім згадав скільки коштує цей куллер, і заспокоївся - свої гроші він відпрацьовує.
    головне - не зламати, поки встановлюєш.

    Достоинства:
    працює
    Недостатки:
    по всьому видно, що зламати його легше, ніж встановити на своє робоче місце
  • Аркадий М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Клас.

  • Дмитрий К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ледве натягнув цю башню на ам4 сокет, думав зламаю материнську плату, попри це свою функцію виконує. Ryzen 5 5500 в районі 55 градусів.

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Туге кріплення
  • Богдан З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший кулер

    Достоинства:
    Не шумний
    Недостатки:
    Нема
  • В'ячеслав З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Непогано і не харашо

    Недостатки:
    Сложно закріпити
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Шановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
      Спасибі за ваш відгук, ваші пропозиції будуть продовжувати покращувати нашу продукцію і робити нас все кращими і кращими
      З повагою

  • Максим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    I5 3-го поколения охлаждает в пике нагрузки на 8 градусов лучше, чем стандартный боксовый. Не сказал бы, что шумный, вибрации и биений нет. При монтаже, если туго становится, можно чуть ослабить винты крепления, но мой установился и так без проблем. Хотелось бы еще ШИМ, но чего нет - того нет.

    Достоинства:
    Цена-качество
    Недостатки:
    для своего класса пока нет
    • Валентин Г***

      i5 третьего поколения o7

  • Сербул Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    круто

    Достоинства:
    Круто
    Недостатки:
    Немає
  • Павло
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Спустя два года после покупки, открыл коробку с намерением воспользоваться данной башней. Обнаружил критическую ошибку, которая убьет ваш процессор. Ну или как минимум ожидание от охлаждения, а именно:
    Не равномерная шлифовка подошвы, которая прилагает к пятаку процессора. Перекос виден на глаз. Люфт по плоскости около 2мм. Вы издеваетесь? Это чревато тем, что половина пятака процессора подошва прижмёт, а вторая половина будет с зазором без прилегания. Повезет, если эту пустоту заполонит термопаста. Бред полнейший.

    Достоинства:
    Цена
    Недостатки:
    Неравномерная шлифовка подошвы относительно плоскости.
  • Павло П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    за свою ціну топ

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уважением