Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Вентилятор DeepCool FK120 Black

Код:  359852877
Оценка пользователей 4/5
на основе 10 отзывов
  • 5 звезд
    6 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    2 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Владислав К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Свої функції виконує добре.

    Достоинства:
    Ціна актуальна,виріб в експлуатації зарекомендував себе дуже добре..
    Недостатки:
    Немає.
  • Ракочий М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    ok

  • Константин С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Товар супер! Тихие куллера!

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уважением

    • Николай Ш***

      Вообще то, это вентиляторы...

  • Тарас Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не рекомендую цей товар для купівлю, гюдять як пилососи

    Достоинства:
    нема
    Недостатки:
    досити великий шум
  • Єгор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Доволі непоганий кулер зі стриманим дизайном.

    Достоинства:
    Прогумовані місця для гвинтів/дужок, тихий.
    Недостатки:
    Не виявив.
  • Анатолій Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Переваги гідравлічний підшипник за що менше буде зношуватися, навіть при високих оборотах тихий не шумить, заявлена номінальна робота 50.000годин це як мінімум 2000днів від буде робити а не стояти, забір потоків воздуху чудовий, тому надав перевагу DeepCool.
    Раджу брати з розгалужувальним кабелем SYS-CPU - регулюється системою залежно від температури процесора обороти +/- виставляється крива графік роботи через BIOS, де % температури = % скорості оборотів.
    Як приклад 50% швидкості кілерів від 40% температури процесора, де швидкість буде +10% завжди!!
    Або через SYS-FAN - де ви вже в ручному режимі, регулюєте швидкість оборотів щоб не було шуму зовсім, що не раджу, ви не зможете кожні 2-5хв. стежити за температурами
    По іншому ви не зможете підключити!
    Відрізняється від комплектних боксових кулерів, хотя 1/1 і назва така ж..
    Бічні сторони кулера з комплекту системи охолодження AK400, мают вирізи/прорізи.
    В принципі на роботу не впливає, це з точки зору перфікционізму і візуально
    Цілком ціна заслужена, раджу до покупки
    Все працює як задумувалося

    Достоинства:
    Гідравлічний підшипник
    Недостатки:
    Відрізняється від боксового.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Шановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
      Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
      З повагою

  • Евгений М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Брав тут за цією ж ціною. Встановив на башту Zalman CNPX10 , виставив криву обертів через біос на ~1300об/хв сторонніх звуків нема, потік потужний, шуму мало. Повністю задоволений!

    Достоинства:
    Акційна ціна, 4pin PWM, стильний вигляд.
    Недостатки:
    Хотілося б ARGB, але ж ціна невелика тому Ок!
  • Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Кулер видає досить неприємний звук, як наче у сусідів працює пилосос

    Недостатки:
    Шумний
    • Святослав Г***

      Ти пробував його налаштувати? Скрутити оберти наприклад

    • Сергій

      Купив комплект "3 in 1" таких кулерів. Такох виють страшенно. Не рекомендую!!!
      @Святослав Гоцко "Скрутити оберти" це не вірішення проблеми. Ці кулера виють навіть на 700 обертах.

    • Сергеєв Д***

      Підтверджую. В моєму випадку як два пилососи ((

  • Владимир К***
    Продавец: Rozetka

    Шли в комплекте к DC ak620. И через полтора года работы на одном застучал подшипник. ( Именно застучал а не загудел). Заменил их на пару noctua. В целом по шуму и эффективности они сравнимы. На ощупь приятные к качеству изготовления нет нареканий. Ноктуа выигрывает 1-2 градуса. Учитывая что 1 ноктуа стоит как 3 DC. В целом кулер норм, если бы не брак.....

    Достоинства:
    Хорошее качество за свои деньги, эффективность охлаждения. Внешний вид и вибро подавляющие уголки.
    Недостатки:
    Один из двух застучал. Не ожидал такого брака. Обидно, с учётом что старый древний вентилятор от старого DC до сих пор работает с 2015 года на старом компе.
    • Александр Л***

      На передней панели у вас тоже вентиляторы стоят 3шт? или нет, вроде их нету, или просто не видно.

    • Владимир К***

      Да - на передней панели 3 родных- корпусных вертушки - тоже норм, за свои деньги.

  • Илья М***
    Продавец: Rozetka

    Погана якість і шум на середніх обертах

    Достоинства:
    Нема
    Недостатки:
    Ціна за такий товар зависока.