- Владислав К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Свої функції виконує добре.
- Достоинства:
- Ціна актуальна,виріб в експлуатації зарекомендував себе дуже добре..
- Недостатки:
- Немає.
- Ракочий М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
ok
- Константин С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Товар супер! Тихие куллера!
Представник постачальникаУважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
С уважением- Николай Ш***
Вообще то, это вентиляторы...
- Тарас Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не рекомендую цей товар для купівлю, гюдять як пилососи
- Достоинства:
- нема
- Недостатки:
- досити великий шум
- ЄгорОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Доволі непоганий кулер зі стриманим дизайном.
- Достоинства:
- Прогумовані місця для гвинтів/дужок, тихий.
- Недостатки:
- Не виявив.
- Анатолій Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Переваги гідравлічний підшипник за що менше буде зношуватися, навіть при високих оборотах тихий не шумить, заявлена номінальна робота 50.000годин це як мінімум 2000днів від буде робити а не стояти, забір потоків воздуху чудовий, тому надав перевагу DeepCool.
Раджу брати з розгалужувальним кабелем SYS-CPU - регулюється системою залежно від температури процесора обороти +/- виставляється крива графік роботи через BIOS, де % температури = % скорості оборотів.
Як приклад 50% швидкості кілерів від 40% температури процесора, де швидкість буде +10% завжди!!
Або через SYS-FAN - де ви вже в ручному режимі, регулюєте швидкість оборотів щоб не було шуму зовсім, що не раджу, ви не зможете кожні 2-5хв. стежити за температурами
По іншому ви не зможете підключити!
Відрізняється від комплектних боксових кулерів, хотя 1/1 і назва така ж..
Бічні сторони кулера з комплекту системи охолодження AK400, мают вирізи/прорізи.
В принципі на роботу не впливає, це з точки зору перфікционізму і візуально
Цілком ціна заслужена, раджу до покупки
Все працює як задумувалося- Достоинства:
- Гідравлічний підшипник
- Недостатки:
- Відрізняється від боксового.
Представник постачальникаШановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
З повагою
- Евгений М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Брав тут за цією ж ціною. Встановив на башту Zalman CNPX10 , виставив криву обертів через біос на ~1300об/хв сторонніх звуків нема, потік потужний, шуму мало. Повністю задоволений!
- Достоинства:
- Акційна ціна, 4pin PWM, стильний вигляд.
- Недостатки:
- Хотілося б ARGB, але ж ціна невелика тому Ок!
- ДмитроОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Кулер видає досить неприємний звук, як наче у сусідів працює пилосос
- Недостатки:
- Шумний
- Святослав Г***
Ти пробував його налаштувати? Скрутити оберти наприклад
- Сергій
Купив комплект "3 in 1" таких кулерів. Такох виють страшенно. Не рекомендую!!!
@Святослав Гоцко "Скрутити оберти" це не вірішення проблеми. Ці кулера виють навіть на 700 обертах. - Сергеєв Д***
Підтверджую. В моєму випадку як два пилососи ((
- Владимир К***Продавец: Rozetka
Шли в комплекте к DC ak620. И через полтора года работы на одном застучал подшипник. ( Именно застучал а не загудел). Заменил их на пару noctua. В целом по шуму и эффективности они сравнимы. На ощупь приятные к качеству изготовления нет нареканий. Ноктуа выигрывает 1-2 градуса. Учитывая что 1 ноктуа стоит как 3 DC. В целом кулер норм, если бы не брак.....
- Достоинства:
- Хорошее качество за свои деньги, эффективность охлаждения. Внешний вид и вибро подавляющие уголки.
- Недостатки:
- Один из двух застучал. Не ожидал такого брака. Обидно, с учётом что старый древний вентилятор от старого DC до сих пор работает с 2015 года на старом компе.
- Александр Л***
На передней панели у вас тоже вентиляторы стоят 3шт? или нет, вроде их нету, или просто не видно.
- Владимир К***
Да - на передней панели 3 родных- корпусных вертушки - тоже норм, за свои деньги.
- Илья М***Продавец: Rozetka
Погана якість і шум на середніх обертах
- Достоинства:
- Нема
- Недостатки:
- Ціна за такий товар зависока.
