- Маргарита М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудесное охлаждение, идеально справляется со своей работой. Слегка шумит, но уровень шума вполне приемлемый, особенно если учесть эффективность работы.
При установке пришлось поиграться, разобрать, чтобы видеть что и как ты вкручиваешь, но это лишь 2 минуты работы, не более.- Достоинства:
- Эффективность, внешний вид
- Недостатки:
- Не обнаружено
- Володимир Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Відмінний кулер за свої гроші. Брав до і5 13600kf. З його охолодженням впорався з легкістю. У стес тестах добре себе показав (без андервольтів проца). Налагодив оберти в біосі і забув. В майбутньому хочу спробувати розігнати проц і подивитися на шо спроможний буде кулер.
- Достоинства:
- Всі
- Недостатки:
- Досить важкий, але норм
- Керімов Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Згідно тестів інтернет видань, це один з найкращих кулерів. На вигляд масивний.
- Достоинства:
- Привабливий.
- Недостатки:
- Не виявив.
Представник постачальникаШановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
З повагою
- Куцеренко Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Пользуюсь им уже как 4 месяца охлаждает мой 5 5600 только так в тяжёлых не нагревается выше 60-65 градусов
- Достоинства:
- Супер пупер
- Недостатки:
- Вы думаете в нем есть минуса? скажу так нет их нету вообще он идеален
- РоманОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Біла версія виглядає просто чудово, встановлювати легко, навіть не треба виймати мамку с корпуса. Витягує 13600кф без проблем.
У знайомого дарк рок 4 про, різниця кілька градусів, а ціна набагато більше.- Достоинства:
- - білий колір дуже подобається
- досить добре охолоджує як за свою ціну
- тихо працює до 1200 об, в простої безшумний взагалі (600-800 об)
- видно одну rgb озу, для кого важливо - Недостатки:
- - Досить гучний під нагрузкою, але це вже залежить від тпд проца та того як ви налаштуєте обороти
- це скоріше суб'єктивно, але мені аржб не вистачає
- Юрій
Что за корпус ?
- Роман
Bequit 500dx
- Григорий Г***
как он одевается на на сокет 1700? тоже интересует проц 13600kf. Нужно докупать специальный крепёж?
- Куцеренко Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Красивый, хорошо охлаждает, компактный,и вообще топ
- Достоинства:
- Много
- Недостатки:
- Пока нету
- Максим М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарний, потужний, трохи гучноватий, але дуууже крутий. Встанолюється дуже легко (порівняно з гаммакс 300), але не одразу розумієш як саме його тре встановлювати на АМ4 сокет під Райзен, там усілякі переходніки, приколи, айй ну його, з інструкції є тільки англомовне відео, але яка різниця на якій мові, якщо на відео там все гарно показано.
- Достоинства:
- Вигляд, охолодження, простота встановлення
- Недостатки:
- Трохи чутно, нема інструкції
- Роман
В комплекті була волога серветка для видалення термопасти?
- РусланОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
1700 сокет підтримує, схоже що в опис його випадково не додали
- Достоинства:
- Найкраща біла башня на 1700 сокет
