Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Кулер DeepCool AG400 LED Black

Код:  359852934
Оценка пользователей 4.73/5
на основе 51 отзыв
  • 5 звезд
    37 оценок
  • 4 звезд
    5 оценок
  • 3 звезд
    2 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • AI аналіз відгуків
    54 відгуки:  Позитивний: 80%, нейтральний: 12%, негативний: 8%
    Кулер DeepCool AG400 LED отримав переважно позитивні відгуки від покупців. Користувачі особливо відзначають його ефективне охолодження, прийнятний рівень шуму, легкість встановлення та гарний зовнішній вигляд завдяки підсвітці. Основними мінусами називають нерегульовану LED-підсвітку та окремі ситуації з комплектацією (брак термопасти або кріплень), а також під окремим сильним навантаженням деякі скарги на шум або обмеження у відведенні високого теплового навантаження.
    Виберіть, щоб дізнатися більше
  • Сергій Є***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ідеально підходить до корпуса з прозорою боковою кришкою, але за умови, якщо є LED-стрічка. Модель, що має чорний колір не дає такого візуального ефекту. Достатньо тихий та гарно охолоджує. Кріплення дуже надійне.

  • Виктор З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший куллер для Ryzen r5 різних поколінь з теплопакетом 90 ват. На моєму, r5 1600x температури не перевищують 70 градусів при завантаженій відеокарті яка теж гріє повітря і не самому хорошому повітряному потоці в корпусі.

    Достоинства:
    Хороший куллер за таку ціну. Нормальне кріплення для райзенів!
    Недостатки:
    Непомітив
  • Виктор Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший вентилятор, поставил на R5 5500

  • Ярослав П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отличный кулер проц больше 60 градусов не подымаетсья (amd7 5700x3d)

  • Дмитро Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Впринципі все з ним гаразд, якщо б не одне "але". Пакетик з термопастою був, але був порожній. А я на неї розраховував.
    Довелось посеред збірки бігти шукати термопасту, дуже неприємно.

    Також зверніть увагу, що тут саме LED підсвітка, а не ARGB, тобто кольори не можна змінити. Однак кольори доволі приємні.

    Достоинства:
    Працює, охолоджує, тихий
    Недостатки:
    НЕ БУЛО ТЕРМОПАСТИ, нерегульована підсвітка
    • Виктор Ч***

      какой провод подключения у него? Там 1 4 пин? Или 4 + 3 пин?

  • Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    У мене системник в коридорі, тому кулер мене влаштовує на 100%, за свою ціну. Але якщо ставити комп в кімнаті, де знаходишся, то буде, занадто шумно, як на мене (хоча я з іншими не-боксовими кулерами особисто не порівнював). Тому, для компа "за стінкою" - ідеальний варіант, а для компа "під столом" - не ідеальний.

    Достоинства:
    Досить потужне охолодження за доступною ціною
    Недостатки:
    Може шуміти, не вимикається LED
  • Павло
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Покупал 2 года назад, на r5 7500f в разгоне до 5400мгг, можно играть в игрушки, потребляет чудо чадо стало с 90ват, до 125, как 7600x, в целом норм, но когда происходит компиляция шейдеров, может греться 95градусов или ниже, уже не помню, условно тест в виде ЦПУ и фпу вместе проходит, если только запустить фпу тест, моментальная перезагрузка, возможно перегрев или нестабильный разгон
    Ну в играх играть так можно, в разгоне около 70 градусов там показывает

    Достоинства:
    Качество, хороший кулер
    Недостатки:
    Я бы брал без подсветки, ибо ее убрать невозможно
  • Чернюк Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    р5 5600 в турбобусті до 4.5 ггц в іграх гріється до 60 градусів, при стресстесті в аіді максимум бачив 65.
    Тихий, гарний, температури при 3 120мм кулерах в корпусі, 1 на видув позаду та 2 попереду.

    Достоинства:
    Тихий, потужний
    Недостатки:
    Трещить при максимальних обертах (іноді)
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Шановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
      Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
      З повагою

  • Юрій К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Придбав даний кулер на заміну старого боксового. Брав для процессора Ryzen 5700x.
    Материнка: Asus TUF B450-Plus Gaming

    Не робив жодних стресс тестів лише практичне використання.
    Для порівняння брав PUBG ( процессор в даунвольтингу на мінімальне значення, бо давав більше 84 градусів на боксовому кулурі):
    - боксовий кулер від Ryzen 1600x давав 84 градуси в активних сценах
    - цей дає в тих же сценах 70+-

    Установка була дуже проста, дуже гарна інструкція, все зрозуміло.
    Про якість термопасти нічого не можу сказати, так як використовував свою МХ4.

    Ті хто пишуть що, мовляв, на ставиться на АМ4, почитайте інструкцію:) Потрібна лише стандартна пластина з комплекту материнки)

    Достоинства:
    Підходить до АМ4. Тихий. Лекго в установці.
    Недостатки:
    Поки немає
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Шановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
      Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
      З повагою

  • Бодя С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купил,визуально крутой кулер,в характеристиках написано сокет ам4,под материнку asus tuf gaming plus 2 с сокетом ам4,не подошёл.

    Достоинства:
    Большая башня,крутой дизайн.
    Недостатки:
    Не подошло крепление под сокет ам4.
    • К В***

      то потрібно було кріплення дивитися яке тобі підходить

  • Шаховець І***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Брав під 12600к. Під навантаженням взагалі не чутно. Тарахтіли фронтальні обдувки (одна, вже мега стара) спочатку думав, що це чи карта, чи кулер. Придбав два нових замість того, який майже вийшло з ладу. Головне що не перекриває слот оперативної пам'яті. be quiet pure rock перекривав.

    Достоинства:
    Тихий.
    Недостатки:
    Поки не виявлено
    • Денис Ч***

      Хочу теж брати 12600к, і цей кулер для монтажу та рендеру відео. Хотів спитати, як на цей час охолоджує? Все чудово?

    • Шаховець І***

      Так, все чудово і досі жодних нарікань ні по шуму, ні по роботі яу і по охолодженню. (Більше карта розкручує час від часу, вентилятори коли в BG3 граю)

  • Володя
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    в целом не плохой кулер, но при нагрузке начинает шуметь и дребезжать

    Достоинства:
    не плохая
    Недостатки:
    дребезжит
  • Даніель Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Пока что проверить не могу работоспособность его, но все что могу пока сказать это то, что пришло все более менее, НО коробка помятая и пакетик с термопастой разоровный. Жду пока приедет МХ-6 14-15 числа, тогда отзыв отредактирую с первыми впечатлениями.

    Достоинства:
    -
    Недостатки:
    Помятая коробка, разорваный пакетик с термопастой.
    • Даніель Т***

      R5 7600 держит, в стресс тесте по всем ядрам 75 градусов, но в некоторых играх при телепортах поднимается чуть выше, но в среднем держится около 60-65 градусов в большой части игр. После сток кулера где было 80 и более градусов просто сказка

  • Денис
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    13600k Держит с запасом, тихий

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уважением

  • Денис К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Топчик ryzen 5500 под ним очень холодный,в стресс тесте 15 минут всего максимум 57 градусов,в просто 26-27

    Достоинства:
    Удобный в установке
    Недостатки:
    Нет
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уваженеием

    • Юра

      У меня тоже стоит 5500, но почему то в простое идет 50 градусов, при нагрузке максимум 58

  • Денис Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отличная башня за свой ценник. Шум минимальный даже при запуске OCCT. Держит i5-12400f в пределах 60 градусов в современных ААА проектах.

    Достоинства:
    Цена, отвод тепла, низкий шум вентилятора при высоких нагрузках
    Недостатки:
    Не обнаружено
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уваженеием

  • Галина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Суперський кулер, досить тихий навіть на максимальних обертах, Ryzen 7 5700x охолоджує прекрасно. Єдиний, але взагалі незначний мінус, що колір підсвітки не можна змінити, хоча він і так дуже гарно виглядає.

    Достоинства:
    Якість, низький рівень шуму
    Недостатки:
    -
  • Павел Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    i5 12400f максимальная температура в тестах 43 градуса

    Достоинства:
    Тишина
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уваженеием

  • Богдан Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Тихий кулер, на ам4 став без проблем, нічого не хрустіло і т.п. термопаста в комплекті але трохи не зручно стискати з цього пакета. Лед пісвітка на висоті.

    Достоинства:
    Тихий, перехідники в комплекті, лед
    Недостатки:
    Термопасту незручно наности
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Шановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
      Спасибі за ваш відгук, ваші пропозиції будуть продовжувати покращувати нашу продукцію і робити нас все кращими і кращими
      З повагою

  • Сергій Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Вентилятор доволі тихий і під навантаженням не рокоче, підсвітки стала і не регулюється, тобто світить постійно як на фото. Збірка не викликала великих зусиль. Тестував на R5 5600, температури 53 градусів на відкритому корпусі 100% завантаження стрес в CPU-Z. В комплекті всі необхідні кріплення і термопаста.

    Достоинства:
    Ціна якщо купувати по акції. Нормальні температури. Не сильно гучний.
    Недостатки:
    Не найкраще оброблення країв, що основи, що пластин.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваш отзыв, ваши предложения будут продолжать улучшать нашу продукцию и делать нас все лучше и лучше.
      С уваженеием

    • Сергій Ф***

      Доповню свій відгук. Зручно те що можна встановити вентилятор і при подальших монтажних роботах його не знімати. Конструкція зроблена таким чином що він не заважає. Шкода що не можна регулювати підсвітку і в цій моделі вона стала. В мому випадку ввечері трохи за яскраво. Та загалом чудовий кулер як за такі гроші.

  • Виталий Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Доброго дня .Прийшов кулер взагалі без кріплень ,в коробці тільки кулер і інструкції. Підскажіть що робити в такому випадку.

    Достоинства:
    Поки не знаю
    Недостатки:
    Поки не знаю
    • Гість

      а вони там точно мають бути?

  • Денис П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Башня коштує своїх грошей!) Гарна підсвітка, легка установка, на стрес тестах не провіряв, але навіть в іграх його не чути, тихий.

    Достоинства:
    Підсвітка, тихий, легко установити.
    Недостатки:
    Не виявив.
  • Феникс Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Брал под i7-12700k
    При 100% нагрузке температура выше 80 не поднималась
    В обычной работе 50-60
    Шум можно услышать только на макс оборотах, в остальное время на фоне остальной системы его не слышно

    Достоинства:
    Тихий
  • Моисеева Ю***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Тихий, гарний колір, працює, проблем не виникло

  • Богдан Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    В наборі було багато деталей під різні сокети, паста. Ставився не важко. роботу свою виконує

    Достоинства:
    Виконує свою роботу, проста установка
  • Татьяна П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Гарна підсвітка.

    Достоинства:
    Працює тихо.
    Недостатки:
    Немає
  • Александр П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    В парі з
    ссылка
    політ нормальніий

    Достоинства:
    Хороший кулер
    Недостатки:
    -
  • Юра
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Доволен.

  • Артур Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Тихий куллер. Красивая подстветка, яркая(если вам важно это). В связке с 12400f и rtx3060 отлично показывает, проц холодный. В процессе тестов.

    Достоинства:
    Подстветка, тихий, холодный
    Недостатки:
    Пока не выявил
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Взяв такий на 13400f, тихо працює, температура в простої 28-30 градусів. В навантаженні на прикладі гри last of us - 40-45 градусів

    Достоинства:
    Тихий, добре охолоджує
    Недостатки:
    Незнайшов
    • Віктор Я***

      Щочь замало у цій грі, напевно у вас TDP залочений менше 100 ватт

    • Олександр

      Нічого в мене не залочено.

  • КтотоГдето
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший, относительно тихий кулер, Ryzen 5 5600 держит до 60. лёгкая установка, однозначно стоит своих денег, но, подсветка такая себе.
    Во-первых её нельзя отключить, во вторых она не имеет никакого конекта с Sync (Aura и т.д.), ну и светит только так как на картинке и никак иначе

    Достоинства:
    Отличный кулер
    Недостатки:
    Подсветка
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Працює з і5 13600К і для моїх потреб повністтю вистачає, тихенько працує)

    Достоинства:
    Тихий
    Недостатки:
    Не знайшов
  • Александр Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купив даний кулер. Вигладяє классно, підсвітка м'яка і насичена. Вентилятор не гучний, температури не можу сказати добре чи ні сюиває, бо зараз він охолоджує i3-6100, але купляв я його тому, що на рідному охолодженні злоґамалося кріплення, а процесор все одно планую найближчим часом міняти, тому купив напаред. Проблем з установкою не виникло зовсім. Все зрозуміло

    Достоинства:
    Тихий, гарно виглядає, доступна ціна, легко монтується
    Недостатки:
    Не виявив
  • Микита К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    За свою цену прекрасный кулер, заказал через УкрПошту, довезли аккуратно. Внутри очень хорошо упакован, к ниму идёт сам кулер, инструкция, пакетик для поставки кулера сверху процессора и маленькая упаковка термопасты(в принципе она хорошая, но заменю потом на MX4), поставил его на I7-4790, при разгоне до 4.0 ГГц градусы в простое 30, при нагрузке - 55 градусов. Советую всем для покупки.

    Достоинства:
    Цена, лёгкая установка, хорошо упакован
    Недостатки:
    Не найдено
  • Артём К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    I5 11400f
    63 градуса в тестах
    Полностью доволен

  • Роман М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    З і5 11400 справляється чудово

    Достоинства:
    Топ за свої гроші
    Недостатки:
    Не можна вимкнути підсвічування вентилятора (але це важко назвати недоліком)
    • Іванко

      Яка температура в стрес тестах з знятими лімітами потужності?)