- AI аналіз відгуків54 відгуки: Позитивний: 80%, нейтральний: 12%, негативний: 8%Виберіть, щоб дізнатися більше
- Сергій Є***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Ідеально підходить до корпуса з прозорою боковою кришкою, але за умови, якщо є LED-стрічка. Модель, що має чорний колір не дає такого візуального ефекту. Достатньо тихий та гарно охолоджує. Кріплення дуже надійне.
- Виктор З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший куллер для Ryzen r5 різних поколінь з теплопакетом 90 ват. На моєму, r5 1600x температури не перевищують 70 градусів при завантаженій відеокарті яка теж гріє повітря і не самому хорошому повітряному потоці в корпусі.
- Достоинства:
- Хороший куллер за таку ціну. Нормальне кріплення для райзенів!
- Недостатки:
- Непомітив
- Виктор Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший вентилятор, поставил на R5 5500
- Ярослав П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отличный кулер проц больше 60 градусов не подымаетсья (amd7 5700x3d)
- Дмитро Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Впринципі все з ним гаразд, якщо б не одне "але". Пакетик з термопастою був, але був порожній. А я на неї розраховував.
Довелось посеред збірки бігти шукати термопасту, дуже неприємно.
Також зверніть увагу, що тут саме LED підсвітка, а не ARGB, тобто кольори не можна змінити. Однак кольори доволі приємні.- Достоинства:
- Працює, охолоджує, тихий
- Недостатки:
- НЕ БУЛО ТЕРМОПАСТИ, нерегульована підсвітка
- Виктор Ч***
какой провод подключения у него? Там 1 4 пин? Или 4 + 3 пин?
- АндрійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
У мене системник в коридорі, тому кулер мене влаштовує на 100%, за свою ціну. Але якщо ставити комп в кімнаті, де знаходишся, то буде, занадто шумно, як на мене (хоча я з іншими не-боксовими кулерами особисто не порівнював). Тому, для компа "за стінкою" - ідеальний варіант, а для компа "під столом" - не ідеальний.
- Достоинства:
- Досить потужне охолодження за доступною ціною
- Недостатки:
- Може шуміти, не вимикається LED
- ПавлоОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Покупал 2 года назад, на r5 7500f в разгоне до 5400мгг, можно играть в игрушки, потребляет чудо чадо стало с 90ват, до 125, как 7600x, в целом норм, но когда происходит компиляция шейдеров, может греться 95градусов или ниже, уже не помню, условно тест в виде ЦПУ и фпу вместе проходит, если только запустить фпу тест, моментальная перезагрузка, возможно перегрев или нестабильный разгон
Ну в играх играть так можно, в разгоне около 70 градусов там показывает- Достоинства:
- Качество, хороший кулер
- Недостатки:
- Я бы брал без подсветки, ибо ее убрать невозможно
- Чернюк Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
р5 5600 в турбобусті до 4.5 ггц в іграх гріється до 60 градусів, при стресстесті в аіді максимум бачив 65.
Тихий, гарний, температури при 3 120мм кулерах в корпусі, 1 на видув позаду та 2 попереду.- Достоинства:
- Тихий, потужний
- Недостатки:
- Трещить при максимальних обертах (іноді)
Представник постачальникаШановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
З повагою
- Юрій К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Придбав даний кулер на заміну старого боксового. Брав для процессора Ryzen 5700x.
Материнка: Asus TUF B450-Plus Gaming
Не робив жодних стресс тестів лише практичне використання.
Для порівняння брав PUBG ( процессор в даунвольтингу на мінімальне значення, бо давав більше 84 градусів на боксовому кулурі):
- боксовий кулер від Ryzen 1600x давав 84 градуси в активних сценах
- цей дає в тих же сценах 70+-
Установка була дуже проста, дуже гарна інструкція, все зрозуміло.
Про якість термопасти нічого не можу сказати, так як використовував свою МХ4.
Ті хто пишуть що, мовляв, на ставиться на АМ4, почитайте інструкцію:) Потрібна лише стандартна пластина з комплекту материнки)- Достоинства:
- Підходить до АМ4. Тихий. Лекго в установці.
- Недостатки:
- Поки немає
Представник постачальникаШановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
З повагою
- Бодя С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купил,визуально крутой кулер,в характеристиках написано сокет ам4,под материнку asus tuf gaming plus 2 с сокетом ам4,не подошёл.
- Достоинства:
- Большая башня,крутой дизайн.
- Недостатки:
- Не подошло крепление под сокет ам4.
- К В***
то потрібно було кріплення дивитися яке тобі підходить
- Шаховець І***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Брав під 12600к. Під навантаженням взагалі не чутно. Тарахтіли фронтальні обдувки (одна, вже мега стара) спочатку думав, що це чи карта, чи кулер. Придбав два нових замість того, який майже вийшло з ладу. Головне що не перекриває слот оперативної пам'яті. be quiet pure rock перекривав.
- Достоинства:
- Тихий.
- Недостатки:
- Поки не виявлено
- Денис Ч***
Хочу теж брати 12600к, і цей кулер для монтажу та рендеру відео. Хотів спитати, як на цей час охолоджує? Все чудово?
- Шаховець І***
Так, все чудово і досі жодних нарікань ні по шуму, ні по роботі яу і по охолодженню. (Більше карта розкручує час від часу, вентилятори коли в BG3 граю)
- ВолодяОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
в целом не плохой кулер, но при нагрузке начинает шуметь и дребезжать
- Достоинства:
- не плохая
- Недостатки:
- дребезжит
- Даніель Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Пока что проверить не могу работоспособность его, но все что могу пока сказать это то, что пришло все более менее, НО коробка помятая и пакетик с термопастой разоровный. Жду пока приедет МХ-6 14-15 числа, тогда отзыв отредактирую с первыми впечатлениями.
- Достоинства:
- -
- Недостатки:
- Помятая коробка, разорваный пакетик с термопастой.
- Даніель Т***
R5 7600 держит, в стресс тесте по всем ядрам 75 градусов, но в некоторых играх при телепортах поднимается чуть выше, но в среднем держится около 60-65 градусов в большой части игр. После сток кулера где было 80 и более градусов просто сказка
- ДенисОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
13600k Держит с запасом, тихий
Представник постачальникаУважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
С уважением
- Денис К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Топчик ryzen 5500 под ним очень холодный,в стресс тесте 15 минут всего максимум 57 градусов,в просто 26-27
- Достоинства:
- Удобный в установке
- Недостатки:
- Нет
Представник постачальникаУважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
С уваженеием- Юра
У меня тоже стоит 5500, но почему то в простое идет 50 градусов, при нагрузке максимум 58
- Денис Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отличная башня за свой ценник. Шум минимальный даже при запуске OCCT. Держит i5-12400f в пределах 60 градусов в современных ААА проектах.
- Достоинства:
- Цена, отвод тепла, низкий шум вентилятора при высоких нагрузках
- Недостатки:
- Не обнаружено
Представник постачальникаУважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
С уваженеием
- ГалинаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Суперський кулер, досить тихий навіть на максимальних обертах, Ryzen 7 5700x охолоджує прекрасно. Єдиний, але взагалі незначний мінус, що колір підсвітки не можна змінити, хоча він і так дуже гарно виглядає.
- Достоинства:
- Якість, низький рівень шуму
- Недостатки:
- -
- Павел Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
i5 12400f максимальная температура в тестах 43 градуса
- Достоинства:
- Тишина
Представник постачальникаУважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
С уваженеием
- Богдан Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Тихий кулер, на ам4 став без проблем, нічого не хрустіло і т.п. термопаста в комплекті але трохи не зручно стискати з цього пакета. Лед пісвітка на висоті.
- Достоинства:
- Тихий, перехідники в комплекті, лед
- Недостатки:
- Термопасту незручно наности
Представник постачальникаШановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
Спасибі за ваш відгук, ваші пропозиції будуть продовжувати покращувати нашу продукцію і робити нас все кращими і кращими
З повагою
- Сергій Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Вентилятор доволі тихий і під навантаженням не рокоче, підсвітки стала і не регулюється, тобто світить постійно як на фото. Збірка не викликала великих зусиль. Тестував на R5 5600, температури 53 градусів на відкритому корпусі 100% завантаження стрес в CPU-Z. В комплекті всі необхідні кріплення і термопаста.
- Достоинства:
- Ціна якщо купувати по акції. Нормальні температури. Не сильно гучний.
- Недостатки:
- Не найкраще оброблення країв, що основи, що пластин.
Представник постачальникаУважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
Спасибо за ваш отзыв, ваши предложения будут продолжать улучшать нашу продукцию и делать нас все лучше и лучше.
С уваженеием- Сергій Ф***
Доповню свій відгук. Зручно те що можна встановити вентилятор і при подальших монтажних роботах його не знімати. Конструкція зроблена таким чином що він не заважає. Шкода що не можна регулювати підсвітку і в цій моделі вона стала. В мому випадку ввечері трохи за яскраво. Та загалом чудовий кулер як за такі гроші.
- Виталий Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Доброго дня .Прийшов кулер взагалі без кріплень ,в коробці тільки кулер і інструкції. Підскажіть що робити в такому випадку.
- Достоинства:
- Поки не знаю
- Недостатки:
- Поки не знаю
- Гість
а вони там точно мають бути?
- Денис П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Башня коштує своїх грошей!) Гарна підсвітка, легка установка, на стрес тестах не провіряв, але навіть в іграх його не чути, тихий.
- Достоинства:
- Підсвітка, тихий, легко установити.
- Недостатки:
- Не виявив.
- Феникс Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Брал под i7-12700k
При 100% нагрузке температура выше 80 не поднималась
В обычной работе 50-60
Шум можно услышать только на макс оборотах, в остальное время на фоне остальной системы его не слышно- Достоинства:
- Тихий
- Моисеева Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Тихий, гарний колір, працює, проблем не виникло
- Богдан Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
В наборі було багато деталей під різні сокети, паста. Ставився не важко. роботу свою виконує
- Достоинства:
- Виконує свою роботу, проста установка
- Татьяна П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарна підсвітка.
- Достоинства:
- Працює тихо.
- Недостатки:
- Немає
- Александр П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
В парі з
ссылка
політ нормальніий- Достоинства:
- Хороший кулер
- Недостатки:
- -
- ЮраОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Доволен.
- Артур Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Тихий куллер. Красивая подстветка, яркая(если вам важно это). В связке с 12400f и rtx3060 отлично показывает, проц холодный. В процессе тестов.
- Достоинства:
- Подстветка, тихий, холодный
- Недостатки:
- Пока не выявил
- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Взяв такий на 13400f, тихо працює, температура в простої 28-30 градусів. В навантаженні на прикладі гри last of us - 40-45 градусів
- Достоинства:
- Тихий, добре охолоджує
- Недостатки:
- Незнайшов
- Віктор Я***
Щочь замало у цій грі, напевно у вас TDP залочений менше 100 ватт
- Олександр
Нічого в мене не залочено.
- КтотоГдетоОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший, относительно тихий кулер, Ryzen 5 5600 держит до 60. лёгкая установка, однозначно стоит своих денег, но, подсветка такая себе.
Во-первых её нельзя отключить, во вторых она не имеет никакого конекта с Sync (Aura и т.д.), ну и светит только так как на картинке и никак иначе- Достоинства:
- Отличный кулер
- Недостатки:
- Подсветка
- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Працює з і5 13600К і для моїх потреб повністтю вистачає, тихенько працує)
- Достоинства:
- Тихий
- Недостатки:
- Не знайшов
- Александр Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купив даний кулер. Вигладяє классно, підсвітка м'яка і насичена. Вентилятор не гучний, температури не можу сказати добре чи ні сюиває, бо зараз він охолоджує i3-6100, але купляв я його тому, що на рідному охолодженні злоґамалося кріплення, а процесор все одно планую найближчим часом міняти, тому купив напаред. Проблем з установкою не виникло зовсім. Все зрозуміло
- Достоинства:
- Тихий, гарно виглядає, доступна ціна, легко монтується
- Недостатки:
- Не виявив
- Микита К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
За свою цену прекрасный кулер, заказал через УкрПошту, довезли аккуратно. Внутри очень хорошо упакован, к ниму идёт сам кулер, инструкция, пакетик для поставки кулера сверху процессора и маленькая упаковка термопасты(в принципе она хорошая, но заменю потом на MX4), поставил его на I7-4790, при разгоне до 4.0 ГГц градусы в простое 30, при нагрузке - 55 градусов. Советую всем для покупки.
- Достоинства:
- Цена, лёгкая установка, хорошо упакован
- Недостатки:
- Не найдено
- Артём К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
I5 11400f
63 градуса в тестах
Полностью доволен - Роман М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
З і5 11400 справляється чудово
- Достоинства:
- Топ за свої гроші
- Недостатки:
- Не можна вимкнути підсвічування вентилятора (але це важко назвати недоліком)
- Іванко
Яка температура в стрес тестах з знятими лімітами потужності?)

