Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Кулер DeepCool AG200

Код:  373289337
Оценка пользователей 3.75/5
на основе 15 отзывов
  • 5 звезд
    6 оценок
  • 4 звезд
    2 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    2 оценок
  • Цій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Охолодження нормальне. Але кріплення дуже не зручне, не надійне.

    Достоинства:
    Охолодження
    Недостатки:
    Кріплення
  • Руслан Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Вже 2 роки охолоджує i5 без нарікань

    Достоинства:
    Надійний
    Недостатки:
    Тугий у збірці
  • Євген О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Шикарно

  • Вампір
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Крута дешева башта.

    Достоинства:
    Розмір
    Недостатки:
    Кріплення
  • Назар К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Добре охолоджує але дуже туге кріплення комплектна термопаста хороша

    Достоинства:
    Добре охолоджує
    Недостатки:
    Дуже туге кріплення
  • Даня К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не рекомендую. Дуже туге кріплення та не закриває весь процесор через що процесор ДУЖЕ гріється

    Достоинства:
    Не помітив
    Недостатки:
    Не охолоджеє процесор та туге кріплення
    • Фран

      Интересно, вы хоть подключали куллер в разъем CPU_FAN

  • Станіслав С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Кулер норм но тікі кріпленя на кулере ослаблял щоб став

    Достоинства:
    Тихий
    Недостатки:
    Туге кріплення
    • Фран

      Крепление и должно быть тугим чтобы куллер плотно прилагал к процессорной крышке и охлаждал его лучше

  • Буряченко В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хорошая башня

    Достоинства:
    Тихо работает
    Недостатки:
    Слишком тугое крепление
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваш отзыв, ваши предложения будут продолжать улучшать нашу продукцию и делать нас все лучше и лучше.
      С уваженеием

  • Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Слабкий кулер і занизьке кріплення, для ай 5 не підійде

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Кріплення
    • Руслан Т***

      На мій i5 3gen підійшов.
      Дуже туге кріплення, але, як тільки я зрозумів, як саме його кріпити, встав як рідний)

  • Володимир П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Справляється з охолодженням гірше ніж стоковий куллер від Ryzen 5 5600, а також після встановлення я відчуваю вібрації вентилятора під навантаженням

    • Алек

      Знайшли крещій?

  • Владимир П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    очень тугая защелка, пришлось снимать материнку чтобы защелкнуть башну к креплению

    Достоинства:
    обычная башня, тихий вентилятор
    Недостатки:
    крепление
  • Лиза Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    i3 10100f на боксе в нагрузке был 70-80 градусов, с этим 55-60

    Достоинства:
    Хорошо отводит тепло, красивый. 4пин
    Недостатки:
    Не удобное крепление, очень туго
  • Павло Б***
    Продавец: Rozetka

    Чудова башта, взяв вживаною. Але охолоджує без проблем 140 Вт фенома 2 х4. При чому порається в глухому корпусі! Це просто шедевральний продукт, гідний спадкоємець гамакса 300!
    Я описав свій досвід, мені вдалося, але! Скоріше за все - в мене наймолодша ревізія процесора, де тдп до 100 Вт доходить, але я не впевнений. Не раджу брати приклад з мене - беріть гамакс 300 на мого рівня пічки і буде Вам чудово! А мені, певно - пощастило.
    Всеодно - вежа показує чудеса! Фото додам пізніше)

    Достоинства:
    Магія поза Гоґвардсом!
    Недостатки:
    Взяв вживану, трішки погнуту, але корпус закритий, не видно
  • Игорь
    Продавец: Rozetka

    Купит на замену боксовому i3 12100f, температура в нагрузке упала на 10-13 градусов, максималка при стресс тестах 60 градусов. Стал на 1700 сокет без проблем и особых усилий)

    Достоинства:
    Хорошая недорогая башня
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уважением

  • Илья М***
    Продавец: Rozetka

    Шумноват вентелятор и посредственное качество.

    Достоинства:
    Компактний
    Недостатки:
    Купите Enermax или Id cooling.