Отзывы покупателей о Корпус Corsair iCUE 5000T RGB Tempered Glass без БП Black (CC-9011230-WW)

1 отзыв Код:  351649032
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Ірина
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Стала щасливою володаркою цього крутого корпусу по шаленій знижці у 50%, за що дякую всім причетним)) За ціну близько 8000 грн це, мабуть, найкращий варіант, якщо шукаєте щось якісне, естетичне та функціональне одночасно. Місця всередині багато, так що така башта як be quiet! Dark Rock Pro 5 стала із запасом, відеокарта теж ввійде практично будь-яка. У комплекті зручні стяжки для прокладки кабелів, у самому корпусі прогумовані отвори та декоративні панелі, які прикривають зайве. Підсвітка дуже ефектна та з дуже широким спектром налаштувань, тому корпус хочеться ставити на найвидніше місце) Продувається добре, пилові фільтри є у комплекті. Штатні передні кулери тихі та гарні.
  Дивно, що не було штатного заднього вентилятора, оригінальна ціна досить солідна для такої економії. Також здивувала відсутність інструкції у коробці, а та, що на сайті, занадто лаконічна і нічого не говорить про штатний контролер підсвітки (ніби його і немає). Довелося пошукати додаткові матеріали. І тримачі HDD із якогось ну дуже простого твердого пластику, у мене на старому і недорогому Чіфтеку були м'які, які могли гасити дрібні вібрації.
  5 зірок ставлю враховуючи знижку, бо за повну вартість не купила б))
  P.S. Питання до знаючих: на передній панелі 4 порти під ЮСБ 3, відповідно 2 конектори на 19 пін. Але на моїй мамці, як і на абсолютній більшості інших, тільки один порт на 19 пін. Як підключити інші 2 порти, які зараз залишились неактивними?

  Достоинства:
  Якісно зроблений, достатньо просторий всередині, добре вентилюється, стильний дизайн, гарно реалізована підсвітка по корпусу, була можливість взяти по великій знижці.
  Недостатки:
  Стартова ціна виглядає завищеною; у комплекті немає інструкції, а наявна на сайті нічого не містить про контролер підсвітки, який йде у комплекті (треба окремо шукати інформацію); у комплекті немає заднього кулера на видув, що дивно за таку ціну; кріплення для HDD могли б бути трохи якісніші.
  • Евгений

   В этот корпус еще вложить нужно тыщи 4,что б он выполнял свои функции,а именно за доп комплект из 3х кулеров ссылка
   т.к один кулер на вдув - это не серьезно,никакого продува в корпусе не будет. Поэтому даже за 8 тыс не стал его покупать,т.к реальная его цена с кулерами вышла бы 12к,плюс еще морочится с жесткими дисками,нет антивибрационных прокладок,это проблема.

  • Ірина Токарь

   Не зрозуміла чому Ви говорите про один кулер на вдув. Насправді у комплекті до цього корпусу йде три кулери з ARGB-підсвіткою розміром 120 мм кожен, які встановлені на передній панелі (тобто, на вдув).

  • Евгений Кибец

   Вернее хотел сказать,что нужно докупать еще 3 кулера минимум. Т.к на выдув должно быть не менее кулеров чем на вдув ,иначе будет отрицательное давление. Плюс корпус будет как пылесос работать. Должен быть баланс обязательно.