День Рождения ❤️ ROZETKA 2026

Отзывы покупателей о Блок питания Chieftec Vega M 750 Вт (PPG-750-C)

Код:  507853609
Оценка пользователей 4.44/5
на основе 10 отзывов
  • 5 звезд
    7 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
  • Матвій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Приїхав швидко, ще не ставив в збірку.

  • Андрій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Буквально топовий Бж за свої гроші. Найвища якість компонентів, всі захисти, дуже тихий кулер в порівнянні з старим бж. (а пахне яяяк...)

    Достоинства:
    Недорогий, тихий, надійний
  • Валерий Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    блоку питания день, вполне себе хороший за свою цену

    Достоинства:
    тихий, недорогой, качественный
    Недостатки:
    присутствует переодический писк
    • Николай С***

      подскажите,пож.,при включении и отключении в этом БП слышно щелчок или нет?

    • Сергій

      Да, слышно

    • Николай С***

      ок,дякую.

  • Денис
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Свою роботу виконує, немає пасивного режиму охолодження, але навіть під навантаженням не виділяється шумом (враховуючи +28 у кімнаті) і в цілому є достатньо тихим БЖ.
    В принципі, по товщині корпусу та фарбуванню - помітно що БЖ не преміальний, сподіваюсь через те, що всі гроші пішли у начінку.
    PS: БП дуже вонючий з коробки, що посилює відчуття, що купив якийсь китайський китай. Декілька годин провів на балконі під вентилятором - трішки вивітрився. Але брати таке у холодну пору року, коли вікна не відчиняються - то халепа, плануйте час йому "відстоятися".
    В моєму випадку скоріш можна було взяти 850Вт за ті ж гроші, але без модульності, бо насправді незадіяними лишаються лише 2-3 не самих товстих кабелі, які не "роблять погоди" серед інших.

    Достоинства:
    Модульний, 80+ Gold, непоганий у тестах, ATX 3.1
    Недостатки:
    Запах, дешева товста штампована решітка над кулером
  • Максим С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отличный вариант за свою стоимость.

    Недостатки:
    Токсичный запах
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    6 тижнів без нарікань. Гудіння на рівні: у тиші явно чутно працює чи ні, вдень треба прислухатися, інакше не чути. Надія, що буде тихіше за СТG-750C, не виправдалася. Але загалом все влаштовує.

    Достоинства:
    Все влаштовує
    Недостатки:
    Не варто очікувати на абсолютну безшумність
  • Костянтин Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    працює

    Достоинства:
    модульний, гарний, не шумить, без запаху китайської пластмаси "з коробки"
    Недостатки:
    не виявлено
  • Ростислав М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    На жаль, не працює. При спробі увімкнення - сухий щелчок, і на цьому все. Після встановлення назад мого старого блока живлення, до речі, теж Chieftec, на 600 Вт, система прекрасно запускається. Купував на Rozetka, одразу пішов у магазин, оформив повернення, сервіс в цьому плані спрацював добре. Буду чекати на рішення, сподіваюсь, не дуже довго.

    Достоинства:
    Chieftec
    Недостатки:
    Не працює
    • Денис Б***

      Это дежурка сдохла, типичная проблема у новых чифтеков с коробки.

  • Родіон С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Нещодавно придбав такий блок живлення, і поки що дуже задоволений покупкою.

    Достоинства:
    1. Тиха робота. Вентилятор майже не чути навіть при навантаженні. 2. Надійність. Має сертифікат 80 PLUS Gold , що свідчить про добру енергоефективність. 3. Достатня потужність для мого пк. 4. Ціна.
  • Евгений
    Продавец: Rozetka

    Вентилятор шумный, его постоянно слышно, хотя блок холодный.
    При малейшей нагрузки видеокарты, ужасное пищание, скрежет.

    Недостатки:
    Ощутимо шумный
    • Денис Б***

      Если не хотите шум, то берите БП вообще без вентиля либо с 140мм и запасом мощности в 300ватт, чтоб блок в полной нагрузке вашего ПК - был нагружен на 50%. А БП с пассивным охлаждением оч дорогие ,один стоит в лучшем случае как две таких Веги - например
      Seasonic Prime PX 500