Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Система жидкостного охлаждения be quiet! Silent Loop 2 240 мм (BW010)

Код:  292056763
Оценка пользователей 4.83/5
на основе 8 отзывов
  • 5 звезд
    5 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Роман Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудово система підійшла для ryzen 9 5900x.
    Під навантаженням температура тримається 67-68 градусів.
    Підсвітка не бісить , можна налаштувати колір корпусних вентиляторів.

    Достоинства:
    Доволі тихо працює , чудові кулери для охолодження. Виглядає естетично як для свого цінового діапазону.
  • Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    7800x3D В полной загрузке в стресстесте максимум 80 градусов

    Достоинства:
    Качественный охлад за не большие деньги
    Недостатки:
    Кто то говорил за шумную помпу, я лично не заметил такого
  • Попазов В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отличная штука! Первое - можно обслуживать, доливая охладитель. Второе - удобно устанавливать даже в маленький корпус. Проц i5 10400 (2.9 - 4.0) при полной нагрузке стресс-теста в АИДА64 показал 43 градуса температуру проца, при длительности 7 минут! В Star Citizen мог греться и до 85 и тротлить. Сейчас больше 53 не вижу! + И фпс стабилизировался и не тротлит...

    Рекомендую эту систему и по цене и по качеству и по удобству!

    Достоинства:
    Обслуживаемый, удобно устанавливать даже в маленький корпус
    Недостатки:
    пока не заметил
  • Александр С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Приятно удивлён. До этого проц I7 11700k ожлаждал dark rock pro 4, минус 7-8 градусов

    Достоинства:
    Хорошее охлаждение
    Недостатки:
    Несколько завышенная цена
    • Валериевич А***

      а было сколько?))

  • Юрій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купував для ryzen 5 7600x то можна сказати справляється норм, хоча і проц проблемний, на скріншоті температури якщо не гнати його бо його гнати проблемно при споживанні 90ват темпаратури в районі 80 градусів, Ще додам що в райзенів 7000 товстенна кришка яка погано зроблена і через неї погано передається тепло, В загальному помпу я оцінюю на 3500-4000грн а не на 5000грн які за неї віддав.
    Переплата за бренд. хоча на ринку обслуговуємих водянок конкурентів в бі-квайту нема тому купуйте РЕКОМЕНДУЮ!!!

    Достоинства:
    Охолоджує, Вентилятори норм але явно не нокта, Швидкість помпи регулюється від темпаратури як і швидкість вентиляторів, є функція гірлянди на помпі
    Недостатки:
    Помпа гуде якщо вище 70% швидкость, дорогувато як на таку якість
    • Юрій С***

      Помпу поставив на 40% тепер її не чути або тихіша за все інше
      Вентилятори на 30% бо швидше шумлять і такий режим при темпаратурі до 80градусів
      і цього вистачає в 95% часу (окрім ігор)
      На вдув ставив 4шт Arctic P12 PWM PST CO
      Думаю кастомну систему булоб краще збирати але так то норм надіюсь буде довговічна ця система і не заллє мені все )))
      ASUS 750W ROG Strix 750G - не бери шумний коли працює вентилятор
      Хотів тиху збірку зробити а вийшло таке собі (

  • Сергей З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    До этого был установлен dark rock pro 4, amd 3800x с Баженовым разгоном через биос (4,2ГГц) температура 74 в тесте. С данным девайсом 54-56

    Достоинства:
    Тихий, помпа не шумная если установить на 50%, кулера в нагрузке не слышу
    Недостатки:
    -
    • Александр Ж***

      як ти обороти помпи змінив? у неї заявлений тільки один режим 100%

    • Сергей З***

      Материнка Асус, приложение ALSuite 3(FAN EXPERT4), помпу нужно подключать не в FAN а в AIO_PUMP

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      модель Silent Loop 2 дозволяє міняти напругу в межах 9-12В.

  • Андрій Г***
    Продавец: Rozetka

    Працює з R7 5700x з невеликим розгоном до 105Вт. Доволі довго налаштовував криву помпи і кулерів, бо за замовчуванням все дуже гуділо, а толку було не багато. Навіть було бажання поставити назад Dark Rock 4, який стабільно тримав 70 градусів під повним навантаженням.
    Але через деякий час підібравши оптимальні налаштування вдалось добитися температур на 3-5 градусів нижче і при цьому тихіше за рівнем шуму ніж з Dark Rock 4.

    Якби не горбата подошва водоблоку - були б всі 5 зірочок.

    Достоинства:
    Регулюються оберти помпи, при 2000 вже її не чути, різниці в температурі не відчув
    Приємна підсвітка і вигляд в цілому
    Купа вільного місця в корпусі і до всього можна дістатись
    Недостатки:
    - Подошва водоблоку з горбом по центру
    - Без налаштувань кривої кулерів і помпи - доволі шумна
    - На процесорах з TDP до 100Вт майже не буде відчутна різниця з нормальною баштою яка в 2-3 рази дешевше
  • Данило С***
    Продавец: Rozetka

    Доброго дня, розказую історію, одного дня я вирішив обслужити свою СВО бо в інструкції написано що кожні два роки за необхідності потрібно доливати рідину із комплекту. Долив…. В результаті температури на робочому столі стали пригнати від 70 до 100 градусів, спочатку подумав що проблема в неякісно нанесеній термрпасті, але я два рази премазував її заново і контакт між СВО хороший, хотів поцікавитись, чи можу я звернутись по гарантії від виробника, для вирішення даної проблеми.

    Достоинства:
    спочатку працювала ідеально
    Недостатки:
    зламалась