На б550м не такий великий вибір мп на данний момент, обрав цю бо великі радіатори на врм і ще підштовхнула акція від асус (отримав в подарунок ключ до Doom TDA), зєкономив 2к грн м'яко кажучи.
Стандартна комплектація з якою я взяв лише мп та задню панельку, встановив без проблем, ніяку кнопку флешбіоса не передавив, вона у мене вільно сидить в своему отворі. Р5 5600 одразу завівся, підкинув ссд з віндою і все завелося, ніяких додатковиз зусиль чи танців, трози відрегулював криву охолодженя цп і все. Армори, аури і інше - не встановлював.
Єдиний мінус який я бачу це відсутність usb type c роз'єму на самій материнці, щоб можна було підключити порт з пепедньої панелі корпусу, вирішується придбанням окремо перехідника 9 чи 20ти пінового на тайптсі.
Як отримали ключ га гру? Бо я купував але ключа немає
Ключ видає Асус. Потрібно було зареєструватися на сайтті Асусу і заповнити анкету, надати серійні номера ПМ та фото чи скріншот чеку з розетки. Після перевірки - присилила ваучер на 100% звижку.
Я надав лінки на акційну сторінку Розетки і пряму, але мабуть модератор їх не пропустить, тож гугліть, вона досі гуглиться. Що правда акція була по 30.06.25, але наскільки пам'ятаю заповнення анкет досі активне.
Забрав поставив запустилась з 5 5600 зразу комплектація повна все добре тільки на коробці не було ні пломби ні плівки
Все чудово, запустив з коробки на Ryzen 7 5700x
Працює все ок а яке охолодження?
Собрал пк и были проблемы с Bios не хотел оприделать то видеокарту то процессор, и при запуске Windows автоматически скачивала программу по управлению подсветки которая ломала мне видеодрайвер, благо её установку можно выключить в Bios.
Купил материнскую плату установил всё как надо, но после 3 минут игры в CS2 ПК погас и больше не включается только виртушки крутится и спикер молчит
Якби МП вмерла то і вертушкі не крутились би. Індикатори на материнці може на щось натякають? Озу пробували виймати, вставляти в інші слоти? Спочатку одну плашку потім іншу?
Доброго дня, Влад! Дякуємо за Ваш відгук! Нам щиро прикро, що Ви зіткнулись з труднощами при використанні нашої продукції. В описаній ситуації, рекомендуємо звернутись до сервісу, через магазин – продавця, для діагностики материнської плати.
Мат платой доволен, единственое что не поноавилось что с подсветка работает либо всегда либо надо выключить
У мене особисто підсвітка (діоди на краю плати) гаснуть в продовж 10 хвилин як вимкнув пк. Конденсатори певно розряджаються і все.
Была до это мси плата на х чипсете
Решил для новой сборки взять б чипсет. Материнка понравилась по фазам питания и компонентам военного образца. Также по наличии 2х М2, ну и конечно укрепленному пси експрес порту для видяхи
Работает хорошо, проблем пока нет
Забыл добавить что 5700х завелся с коробки
Попалась ревизия почти с последним биосом
Ты проверял работает у тебя одновременно две M2 памяти с дисками SSD HDD на SATA'е?
Биос сбрасывается после обновления, имейте ввиду
Материнка стала на процессор Ryzen 7 7600x без обновления биоса
Хороший радиатор
Хороший материал
Материнка хорошая за свой бюджет
Материнська плата am4 але процесор am5, ви помилились з 5600х або щось не договорюєте
Гарна на вигляд,новий чіпсет,pci express 4.0холодна
Брав ще в 2022р. спеціально для роботи з процесором AMD Ryzen 7 PRO 5750G із вбудованим графічним ядром. Пару років відпрацювала так, а потім докупив зовнішню відеокарту. Особливих проблем не спостерігав. В минулому році на цій же платі збирав комп для дружини, на AMD Ryzen 7 5700G. Теж із графічним ядром і теж проблем немає. Перед цим купив Gigabyte B550M DS3H - почала 2-3 рази на день перезапускати комп. Замінив на цю - все як рукою зняло.
Материнская плата шикарная - всё работает в точности, как заявлено, и никаких серьёзных проблем не возникло. Единственный минус это отсутствие охлаждения на слоте PCIe 4.0, из-за чего M.2 SSD нагревается сильнее, чем хотелось бы.
Прошло три месяца, работает стабильно. Проц.5700X3D
Очень советую перейти на UEFI и схему разделов GPT
Это даст возможность включить в биосе Resizable BAR
Что даст буст производительности системы. Погугли
Работает под Вин10 и 11
К сожалению, Windows 10 стоит еще со времен фикуса и бюджетной (asus m5a78l m) в которой отсутствует CSM модуль , и там на (SSD) очень полно важной информации, настроек и программ, поэтому для меня, поддержка Legacy, это удобно, человеку очень нравится, когда все везде удобно. В дальнейшем, перейду с MBR на GPT, (конвертация не интересует) на данный момент, вот когда приобрету SSD, сделаю Backup, вот тогда, и поэкспериментирую. Если не получится успешно конвертировать, тогда поставлю Windows 11, естественно на GPT, и буду заниматься процедурой переустановки/переноса информации на новую систему. А пока, что, и на этой схеме - загрузочной (20сек.), меня все устраивает. В больших объемах, и особенно к разделам дисков нет нужды и интереса, от слова совсем.
Удобная хорошо работает советую для бюджетной - сборки
Спустя 2 года к сожалению полетела(
Сама мать хорошая, но почему то решила перестать работать с процом 5600g, а с другими работает только в одноканальном подключении оперативной памяти. Сдам по гарантии, посмотрим что скажут
Доброго дня, Артем! Дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро прикро, що Ви зіткнулись з труднощами при використанні нашої продукції. В разі виникнення додаткових питань, запрошуємо до контакту зі службою технічної підтримки, слідуючи за посиланням: ссылка
Наші фахівці зроблять все можливе, аби допомогти у вирішенні проблеми.
Чудова плата за свої кошти
Працює більше місяця щодня
З 5700х завелась одразу
Можливо хтось не бачив,мале верхній м2 без охолодження стандарту 4.0
Нижній 3.0 з охладом
Стоїть у парі з 32 ддр4 3800 6800 таф
При першому запуску не завелось на індикації озу, вийняв поставив і пісня)
Все ок
Все добре але не хватає підключень для арбг
Ти плату ставиш чи ялинку новорічну наряджаєш?
Все працює.
Месяц в строю, работает без каких либо дефектов. Рекомендую.
Вже беру третю материнку від Asus, і все чудово! Asus TUF Gaming B550M-Plus теж не підвела. Надійна, з хорошим охолодженням і зручним BIOS. Дуже задоволений своїм вибором!
Працює
Бомба, проц завівся одразу, без танців з бубном
Хороша материнка, компактна, якість Asus як завжди - на високому рівні, підключення всі є
Материнка супер але з хязяєном їй не повезло
omg
But why? Это потому что она черная?)
Круто
Розкажеш як такого домогтися?
хороша плата. R5 5600 завівся без оновлення біосу
Привіт. Купував влітку того року. Усім задоволений але все ж є нюанси. Перший це схоже міг косяк. В корпусі є Type-C але підключити не можу бо не має такого роз'єму, ну це ладно. Діло в іншому. Переодично вибиває помилку ОЗУ. Ось дивишся відео в ютюб і тобі бац чорний екран. Просто вирубає і приходиться блоком вимикати. Думав діло в ОЗУ, взяв інші на тест і теж саме вийшло. А буває можеш грати в важкі ігри і все добре, а тут на простій так сказати задачі видає помилку. На мат.платі засвідчується індикатор озу. Доречі може просто вимкнути так сказати на робочому столі, коли зовсім нічого не робиш.
Система.. р5 5600, рх6700хт, 16гб озу виставив на 3200..
Доброго дня, Святославе! Нам щиро прикро, що Ви зіткнулись з труднощами при використанні нашої продукції. В описаній ситуації, запрошуємо до контакту зі службою технічної підтримки, слідуючи за посиланням: ссылка
Наші фахівці зроблять все можливе, аби допомогти у вирішенні проблеми.
Прекрасна материнська плата, вставив підключив і працює без оновлень, для даних комплектуючих:
-Корпус be quiet! Pure Base 500
-Вентилятор be quiet! Shadow Wings 2 140 mm (4 штуки)
-Розгалужувач вентиляторів корпуса Arctic
-Процесор AMD Ryzen 7 5700X3D
-Кулер be quiet! Pure Rock 2 Black
-SSD диск Kingston FURY Renegade with Heatsink 1TB NVMe M.2
-SSD диск Kingston SSDNow A400 480GB 2.5 (2 штуки)
-SSD диск Gigabyte 256GB M.2 2280 NVMe
-Відеокарта MSI PCI-Ex GeForce RTX 4070 Super 12G Gaming X Slim
-Оперативна пам’ять Kingston Fury DDR4-3200 (4x8-32gb)
-Блок живлення Gigabyte 750W 80+ Gold
Привіт підскажи як у тебе з температурами на цьому проці і цією башнею? Точно все теж саме просто думаю чи башні мало не буде під цей проц.
В стоці 32—34 градуса, в грі сталкер 60 градусів башня справляється
Можеш підказати як підключав порти передньої панелі?
Первый комп который накопил за полгода
В общем эта материнка
Райзен 5 3600
Kingston fury ddr4 3200 16gb
Sata Samsung evo 870 500gb
Воообщем для тех кто впервые собирает и я видел несколько отзывов по поводу что не стартует больше 3000 МГц памяти так вот а вы не пробовали вставить плашки в А2 и В2 слот
Сначала подумал что все капец даже Биос обновил а потом выяснилось что плашки не там где надо стоят и вот недо x.m.p заработал як треба
Вирішив оновити комп, придбав материнську плату ASUS TUF GAIMING B450M-PLUS, зібрав, включив, реакції на кнопку увімкнення немає (діоди на материнській платі світяться і переливаються, чергова напруга є)... Розібрав, відніс назад в магазин, здав по гарантії. Через два тижні повернули, сказали що відремонтували. Ще раз збираю, а результат такий само, чергова напруга є, реакції на кнопку живлення немає. Жодного акта про виконану діаностику і роботи мені не надали. Техпідтримка мовчить... Здається це буде останній раз, коли я щось купую на Розетці.
Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка
Доброго дня, Олег! Нам щиро прикро, що Ви зіткнулись з труднощами при використанні нашої продукції. В описаній ситуації, запрошуємо до контакту зі службою технічної підтримки, слідуючи за посиланням: ссылка
Наші фахівці зроблять все можливе, аби допомогти у вирішенні проблеми.
ТОП за свої гроші.
Моя порада, читайте не тільки пару верхніх відгуків, а добряче листайте до низу, зекономите собі багато часу і нервів!!!! Купив комплект на збірку нового компа, зібрали, а він не запускається, горить індикатор процесора. Подумав спочатку проблеми з проц., але переставивши вісі комплектуючі на стару материнку усе запрацювало (коротке описання). П.с. сумісність усіх комплектуючих перевірена га сайті виробника, просто брак. А коли почитав відгуки до кінця, зрозумів що відсоток браку у даної моделі ОЙ який не маленький.
Тому наразі оцінка товару -0, а щодо Розетки, скажу що доставка була швидкою, тепер побачимо коли і чи повернуть кошти, бо бачу по коментарях з цим у них можуть бути проблеми
не пробовали обновить биос через BIOS FlashBack? ибо был подобный случай, на х570 хиро, все крутилось старта не было, 3 проца не стартовало, после обновления завелось, но какой пост был, не помню
В доповнення до попереднього відгуку.
Відправили материнську плату представники Розетки у сервісний цент. Брак підтверджений. Звісно брак усунули, але честь і хвала Розетці сумлінно повернули кошти на моє прохання.
Розетці спасибі!
В звязці ASUS RTX 4060, ASUS B550M-PLUS, Kingston Fury Renegade 32GB 3600Hz, Ryzen 5 5600. Маткринка показує себе добре, політ нормальний. Материнська плата виконана дуже добротно, приємно тримати в руках та збирати, радіатори досить тяжкі.
Єдиний мінус, це доставка від розетки на відділення перенеслась на 5 днів. Хоча я спеціально замовляв все від продавця саме «Розетка», щоб усе було в наявності, але шо маємо, то маємо
Який стоїть блок живлення ?!
Приїхала разом із Ryzen 5 5600x та Deepcool Gammaxx 400K. Все запустилось одразу, проте є момент.
Я не знаю, чи це нормально, але ОЗУ не хоче працювати у словах А1 В1 (1 та 3 слоти). ПК просто не заводиться. Я поставив у А2 і В2
Ну потом что оперативка 2 и 4 слот ставится по заводу
Возможно особенность платы в том что пока не будет 2 и 4 слот 1 и 3 не заработают
Материнка понравилась, в установке проблем не возникло, запустилась с первого раза на процессоре AMD Ryzen 7 5700X3D 3.0GHz/96MB, обновил Bios до последней версии. Все легко и просто. Спасибо Розетке за быструю доставку.
Дуже гарна материнка, все сподобалось, мабуть найкраща за свою ціну. Все сходу завелось без додаткових налаштувань:
- Ryzen 5 5600
- Kingston Fury DDR4-3600 32768 MB PC4-28800 (Kit of 2x16384) Beast Black
- Kingston FURY Renegade 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4.0 x4 3D TLC NAND
Сподобався дизайн. Також швидка доставка (на наступний день) від Розетки.
Трішки не зрозумів рішення поставити радіатор на нижній слот m.2 (3.0) замість радіатору на верхні слот (4.0). Також особисто мені не вистачило роз'ємів для корпусних вентиляторів (всього 2), але це не критично.
Под вертушки там три роземи
Дякую за ваш коментар, Сергій, але на материнці я особисто бачу тільки 2 роз'єми 4pin для корпусних вентиляторів.
Те саме вказано в специфікаціях на офіційному сайті ASUS: "2 x Chassis Fan connector(s)".
Якщо допоможете знайти третій - буду дуже здивований і вдячний.
Підключай у роз'єм для рсо і не парся.
Не дякуй
Пока работает , дальше посмотрим .