Отзывы покупателей о Материнская плата Asus ROG STRIX Z790-E Gaming Wi-Fi (s1700, Intel Z790, PCI-Ex16)

11 отзывов Код:  358011399
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Дмитрий Скорик
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Отличная мат.плата. Покупал для перехода на DDR5 да и в целом для обновления ПК на максимальные характеристики. Работает эта красавица в комбинации с i9-13900KF, видеокартой 4090, DDR5 оперой 6ГГц, БП Thor 1200 и охладом Ryujin III 360, всё это в корпусе от ROG. Шикарная материнка, есть вайфай, в общем всё что нужно для современного железа:) Мой рекомендасьон!

  Достоинства:
  То что нужно для перехода на DDR5
  Недостатки:
  нет
  • Представник бренду

   Доброго дня, Дмитрий! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!

 • Green
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Материнка в цілому гарна по споживчим якостям, але за таку ціну і виконання розраховуєш, що вона буде відповідати своїм заявленим параметрам. Але материнка не тримає пам’ять із свого ж QVL-списку, а саме G.Skill F5-7600J3646G16GX2-TZ5RK (Hynix A-Die, звісно) не працює на 7600 на жодному з трьох XMP-профілів з i9-13900k – валить помилки і не допомагають навіть ручні налаштування в тому числі напруг IMC, IVR TX, SA тощо. Звісно ж, все, що можна оновлено до останніх версій, в тому числі Intel ME і Біос. Пішов я на rog-форум Асуса, а там… повно аналогічних тем, що Стрікси не хочуть нормально працювати з високими частотами пам’яті, отакої. В результаті всіх спроб, стабільно пам’ять запрацювала лише на 7400, так що для взяття високих частот краще обрати якусь іншу материнку, або не переплачувати за кіти з високими частотами і взяти якісь 6600 які з тим же успіхом можуть поїхати до тих же 7400 вручну.
  До речі, звернув увагу, що заявлена підтримка 7400, 7600 і 7800 і більшого обсягу пам’яті присутня лише на маркетинговій сторінці продукту, а в інструкції, як в електронній, так і в друкованій, що йшла з платою, підтримка частот заявлена 7200 максимум. Схоже, маркетологи Асуса перемогли інженерів і після якихось доопрацювань біоса заявили підтримку частот пам’яті, які материнка тримає як пощастить, можливо, з якимись відбірними процами, бо я дуже сумніваюсь, що в топовий 13900k поганенький контролер пам’яті поставили. Можливо, з майбутніми оновленнями щось покращиться, але я б не дуже на це розраховав, бо після багатоденного вивчення теми стало ясно, що Стрікси – не ті материнки на яких пам’ять заведеться «з коробки» на високих частотах. Також, кому цікаво - сумісна із водянкою Arctic Liquid Freezer II - 420 ревізії 7 (з допрацьованою кришкою помпи).

  Достоинства:
  Гарно напакована.
  Недостатки:
  Погано тримає заявлені високі частоти пам'яті.
  • Денис Скакун

   У вас підсвітка на цій материнці з цим комплектом пам'яті не глючинь? Не зависає? У мене на схожій материнці Asus з буквою F така проблема є з комплектом G-Skill 32GB 6000 і ще з TEAM 32GB T-Force Delta RGB. Разом з підсвіткою починає глючити вся система і навіть неможливо перезавантажити після цього комп'ютер.

  • Андрій Козицький

   Перепрошую, а для чого потрібні такі частоти пам'яті, бо сам розглядаю кіт з 6000...

  • Green

   Денис Скакун, про підсвітку не знаю, в мене чорний ящик і вона вимкнена.

   Андрій Козицький, щоб не була вузьким місцем в системі і в залежних від швидкості пам'яті задачах. DDR5 з її частотами по суті може працювати лише в Gear2 (контроллер пам'яті процессора працює на вдвоє меншій частоті, ніж пам'ять), тоді як DDR4 працювала ще в Gear1 - синхронно на одній частоті з контролером пам'яті. Тому, високі частоти не зайві, хоча основний приріст є десь до 6400-6600, далі вже приріст продуктивності від частоти майже непомітний у звичайних задачах.

 • Володимир Ломінський
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Доброго дня!

  Встановив на цю материнку Corsair 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Vengeance RGB (CMH32GX5M2B6000C40)
  4 штуки. Тобто, в сумі у мене 64 гБ оперативної пам'яті.
  Звичайно ж зробив XMP enabled в BIOS.
  Після того почали зависати ігри і з'являтись синій екран на windows 11.
  Хоча, якщо XMP disabled, то все ок.

  Подумав, що швидше за все якась планка пам'яті погана, але схоже, що ні. Проблема у першому слоті DIMM материнки. Якщо запустити комп'ютер з трьома планками пам'яті в слотах 2,3 і 4 + XMP enabled, то все ок. Тести на цілісніть роботи пам'яті проходять. Я вже пробував різні комбінації і все вказує на перший слот DIMM.

  Хочу здати по гарантії в ремонт, щоб перевірили.

  Достоинства:
  Все круто, але є нюанс
  Недостатки:
  Некоректно працює перший слот DIMM при XMP enabled
  • Green

   Взагалі, розгон 4-х модулів завжди важчий і буде на меншій частоті, ніж двох модулів, погугліть. Треба було 2х32 брати для таких цілей.

  • Георгий Тонкий

   Воно і не має працювати, для Вас базова частота по специфікації процессора 4000 Мгц. Все що вище то розгін.

 • Сергей Зинченко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  На 5 балов из пяти

  Достоинства:
  достойная за эти деньги
  Недостатки:
  нет
  • Представник бренду

   Доброго дня, Сергей! Дякуємо за Ваш відгук!

 • Сливка Мирослав
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Простота підключення , багато оснащена.
  Апаратний розгін

  Достоинства:
  Багато функціональна
  Недостатки:
  Поки нема
  • Представник бренду

   Доброго дня, Мирославе! Дякуємо за Ваш відгук!

 • Александр Кондрашов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Плата попалась с браком, не помогло ни обновление биоса, ни переустановка винды, ни что бы то ни было еще. Суть проблемы: компьютер сам перезагружается, помимо этого еще лагает звук в наушниках(прерывается, иногда пропадает), дамп памяти выдает причину: driver_verifier_dma_violation, перепробовал все советы, какие только нашел в гугле - ничто не помогло. На иностранный форумах нашел похожие случаи у людей, там написали, что это баг материнских плат LGA1700, где искать справедливости - не знаю, проблема плавающая, бывает раз в неделю, бывает раз в месяц, но комп сам по себе перезагружается, звук тоже лагает рандомно. От продукта такого уровня за такую цену получить такое качество - просто унизительно. Более продукцией Asus пользоваться не буду и никому не рекомендую.

  • Представник бренду

   Доброго дня, Александр! Нам щиро прикро, що Ви зіткнулись з труднощами при використанні нашої продукції. В описаній ситуації, рекомендуємо звʼязатись зі службою технічної підтримки, слідуючи за посиланням: ссылка
   Наші фахівці зроблять все можливе, аби допомогти у вирішенні проблеми.

 • Андрій Куренін
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Отличная материнка, но АСУС, блин!
  Вот как можно догадаться, если у тебя видяха напроце, что чтобы включить поддержку старого формата загрузочных дисков/флешек MBR, тебе надо поставить дискретную видеокарту? Промучился двое суток, чтобы развернуть бэкап винды из под Акрониса.
  И вот как еще догадаться, что антенна WiFi, которая идет в комплекте, также является антенной и блютуза, который без нее вообще работать не будет, или точнее может он что-то и увидит, но если это устройство только положить на корпус компьютера?

  Недостатки:
  Минус звезду тем, кто писал мануал
  • Андрій Куренін

   И если честно, Вам надо было бы слепить единицу. Я уже собирался нести сдавать материнку, потому-что думал, что это вкупе с проблемой блютуза это брак. Если бы я бы случайно не положил наушники на корпус и они не законнектились, я бы об этом и не догадался. И если бы не лазил бы сутки по биосу и не нашел подсказку, что если расшарить память на дискретной видеокарте, то перестанут загружаться диски с бутсектором MBR. Я не заню, среднестатистический пользователь, думаю, понес бы плату на сервис, потерял бы месяц времени и нервов!!!

  • Андрій Куренін

   И еще один момент:
   Косяки со встроенной графикой.
   Периодически пропадает изображение в винде. Просто отключается на секунду, а потом включается вновь. И если открыть например меню нижней панели винды, появляются артефакты изображения и цвета. С дискретной видеокартой такого нет. Гугли говорит, что такое очень часто встречается, особенно на ноутбуках со встроенной графикой и решения я так и не нашел. Исходя из того, что этот баг проявляется только под виндой, можно сказать, что это косяк наверно АСУСа. На процессор драйверов нет, винда должна работать нормально.

  • Представник бренду

   Доброго дня, Андрій! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї! В описаній ситуації, рекомендуємо звʼязатись зі службою технічної підтримки, слідуючи за посиланням: ссылка
   Наші фахівці зроблять все можливе, аби допомогти у вирішенні проблеми.

 • Руслан Гаврилюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Очень крутая материнка, тяжелая просто как кусок метала, очень хорошее охлаждение М2 ssd 25-30 градусов, комплектация отличная куча мелочей в коробке все есть, все работает и все распознает и все тянет, для нее нет ограничений - это материнка на вырост. Очень доволен, настоятельно рекомендую к покупке!

  Достоинства:
  Одни только достоинства можно перечислять очень долго. Просто супер мать!
  Недостатки:
  нет
  • Представник бренду

   Доброго дня, Руслане! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!

  • Олександр

   Как сеть, не пропадает, ато слишал жалобы на отвал i226v

 • Віктор
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Материнська плата з великим потенціалом. Спочатку видавала 55 помилку по оперативній пам'яті. Вже подумав, що став щасливим власником бракованої серії данних материнок. Проблема вирішилась перестановкою планок, спочатку 1 потім 2 одночасно повернув на місце, коли біос розпізнав оперативку.
  При встановленні ос, віндовс не бачить м.2 ссд, але проблема вирішується.

  Достоинства:
  Великий потенціал налаштувань.
  Недостатки:
  При встановленні ос, віндовс не бачить м.2 pcie3.0 ссд
  • Представник бренду

   Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї! У разі винекненя питань, Ви можете звʼязатись зі службою технічної підтримки, слідуючи за посиланням: ссылка
   Наші фахівці зроблять все можливе, аби допомогти у вирішенні проблеми.

 • Роман
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Ця материнка повністю розкриває потенціал процесорів від Intel 13-го покоління та пам‘яті DDR5. Якщо любите займатись OC, то купуйте її. Висока якість, швидкісні інтерфейси, безліч портів.

  Достоинства:
  Asus, лінійка ROG Strix, дуже наворочена материнка.
  Недостатки:
  Висока вартість особливо в цей час, краще її купувати під час акцій.
 • Іван Маланчук
  Продавец: Rozetka

  Перевірте всю лінійку материнських плат Asus z790 на правдивість інформації. А то наприклад дана модель підтримує 192гб оперативки, а не 128.