Отзывы покупателей о Видеокарта ASUS PCI-Ex GeForce RTX 4060 Ti Dual Advanced Edition 16GB GDDR6 (128bit) (2580/18000) (1 x HDMI, 3 x DisplayPort) (DUAL-RTX4060TI-A16G)

5 отзывов

Код:  393782160

Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Владислав Більницький
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купував на заміну GTX 1650 super. Мав деякі переживання стосовно потужності свого блоку живлення, чи вистачить його, оскільки минула карта споживала 125 ват, а ця цілих 165. Маю бж Deepcool DN 500, процесор r5 3600, і все спокійно запрацювало. Тестував 5 днів в різних іграх на максимальних налаштуваннях, ніяких вилітив і вибухів не відбулось. Якісного бж на 500Вт цілком вистачає якщо ви не берете цю відеокарту в пару з якимось i9 чи r9 які споживають більше 100 ват.
  Щодо тестів то в жодній грі і в жодній програмі температура ніколи не підіймалась більше 75 градусів в продуктивному режимі, на карті є фізичний перемикач між режимом q та p, і як я зрозумів вони визначають тихий та продуктивний режим. При цьому кулери при максимальному навантаженні працюють максимум на 40-50% відсотків потужності, і це досить дивно бо вони могли б спокійно тримати карту в межах 65 градусів, але автоматично в них такі налаштування.Що до пам'яті то TLOU 1 на високих налаштуваннях в 2К захавав 11гіг, більше в жодній грі в мене поки що за межу 8гіг не виходило при тому що граю я тільки в 2К. Загалом враження від карти дуже приємні. Коробка виглядає дуже презентабельно, також в комплекті під паралоном знайшов приємні подарунки, не дуже корисні але все одно приємно.

  Достоинства:
  Енергоекономічна, тиха, холодна. Наявність dlss 3. Багато vram
  Недостатки:
  Трохи дивно себе поводять кулери, тому краще налаштувати їх в ручну.
  • Представник бренду

   Доброго дня, Владиславе! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!

 • Анатолій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Досить непогана відеокарта на 2023 рік для Full HD. Хоть тут і шина на 128 біт але вона має кеш 2 рівня на 32мб який допамагає обігнати 256 бітну шину 3060ті. Також на карті розміщена память від Hynix, но нетреба боятись так як тут вже не 1гб чіпи а 2гб в яких виправлена ця проблема. Ну і саме найбільша перевага даної відеокарти це Frame Generation який в мою випадку додав мені 40 фпс приросту на ультра в Alan Wake 2, input lags небуло так як для правильно роботи FG потрібно більше чим 8 гб памяті.
  В підсумку хочу сказати що даної відоекарти ще хватить спокійно на 3-4 роки, всеж 16гб це майбутні характеристи ігор, особливо це помітно в star wars jedi survivor яка на ультра хоче більше чим 12гб памяті. Ну і FG який збільшить ще актуальність карти 1-2 роки)

  Достоинства:
  16 гб, dlss 3.0, frame generation
  Недостатки:
  gddr6 а не gddr6x
  • Представник бренду

   Доброго дня, Анатолій! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!

 • Батовський Володимир
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Товар привезли через день, прийшов зі всіма пломбами та не ушкоджений. Поки провів тільки один день з нею, провів тести в іграх, у резиденту 4 все працює чудово, на максимальних настройках можна комфортно грати у 75 фпс ( в мене монітор 75 гц). Варзон та DMZ також чудово працюють на ній. Також грав у ДМС 5, гра старенька, але навіть так карта видає 140-180фпс при 70% свого використання, бо процесор заслабкий. Граю в Full HD , тому дискомфорту вона не визиває, на відміну від старенького ксеону кому потрібно на покій :(

  Достоинства:
  Гарний варіант для Full HD геймінгу у майбутньому ( вже зараз резидент 4 їсть 13 гб у фулл хд)
  Недостатки:
  Якщо брати без знижок ціна трохи зависока, якщо є можливість, беріть дешевше
 • Вадим
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Доставили на наступний день у пункт видачі
  коробка запечатана

  Достоинства:
  Все супер
 • Евгений Фабрика
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  На замену gtx 1060 6 gb то что надо!

  • Ярослав Іванечко

   А какой у вас блок питания? Сколько ват? Я думаю, что мой game max GP 500, должен тащить, там єсть 8 -ми ринка.

  • Роман

   Ярослав, я б не радив використовувати цей блок живлення. Gamemax це хороший варіант тільки в тому випадку, якщо відеокарти зовсім не шкода. Все ж таки блок живлення це не те на чому варто економити. Він можливо і "потягне", хоча я в цьому і сумніваюсь, але це буде просто впритик, я б не радив так ризикувати.