- Владислав Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Форма шприця ідеально підходить для нанесення, навіть великий розмір шприця не заважає, головне тримати під прямим кутом і розмазувати носиком - навіть шпатель не потрібен. Тим більше, що потім радіатором можно притиснути і розмазати ))
- Достоинства:
- Гарно відводить тепло.
- Ігор Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Давно користуюсь мх 4, чудова термопаста, з гарною тепловіддачею,
- Роман Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Прийшла через день після замовлення. 45 грам на 80-90 "памазаній" вистачить))
- Достоинства:
- Топ за свої гроші
- Недостатки:
- Було б непогано, щоб в наборі була лопаточка та наперсток
- Артур Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Я нн очікував що даний товар матиме такий обєм ... тепер хоч бери сервіс по заміні термопасти відкривай.
По якості продукту нічого сказати поки не можу — тестую.
Перел заміною термопасти (вона як 2 роки відслужила) була температура близько 92 градусів пррцесор, карта 80 - (PHPStorm, Chrome, WSL Docker), ну або genshin на максималках)- Достоинства:
- Великий об`єм
- Недостатки:
- Відсутній шпатель для розмазування
Представник постачальникаДоброго дня, Артур. Дякуємо за відгук. Приємного використання
- Олександр Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Відмінно
- Єгор П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Перемазав відеокарту 2080 super, стара паста перетворилася на камінь і карта просто скидала частоти без розмов до 300мгц, а з тією, що намазав замість неї температури були на рівні 84-88 градусів без розгону (комплектна від кулера, не найкраще рішення). Зараз 67-68 градусів з розгоном невеликим (+120 по ядрам, 1250 по пам"яті).
Будемо дивитися, адже паста щойно намазана, і пишуть, що вона доволі швидко втрачає властивості і температури ростуть. Буду сподіватися, що все буде ок, поки що 5 зірок.
Консистенція хороша, без хитрощів вичавив на GPU доволі велику кількість без розмазування і притиснув системою охолодження.- Достоинства:
- Норм паста
- Недостатки:
- -
Представник постачальникаДоброго дня, Єгор. Дякуємо за відгук. Приємного використання
- Єгор
Пройшов майже рік, як перемазав карту, все як було так і лишилось - 67-68 градусів. Поставив би ще одну п'ятірку, але навіщо, оцінка і так 5.
Представник постачальникаДоброго дня, Єгор. Дякуємо за відгук. Приємного використання
- Роман Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не первый раз покупаем термопасту MX-4 - качественный продукт, который гарантировано обеспечит падение температуры.
И вот, наконец, в большой упаковке !!!
Кому интересно, можно посмотреть #мояраспаковка- Достоинства:
- Качество, большой обьем.
- Недостатки:
- нету
Представник постачальникаДобрый день, Роман. Благодарим за высокую оценку. Приятного использования
- Константин Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отличное качество
- Юрий Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Нарешті велика кількість появилась. але на жаль неможна прийняти участь у акції що у Арктік проходить.
- Достоинства:
- Як завжди якість.
- Недостатки:
- немає
Представитель компанииЮрий а почему не можете принять участие в акции ? Нужно со сканировать код и отправить его и примите участие в розыгрыш денежного приза.
- Юрий Б***
Пробував написали що на наш регіон непоширюється ця акція. Типу Україна чи що, я так і не зрозумів. Пробував, попробую ще раз.
- Роман К***
Удивляюсь так называемому представитель компании ARCTIC, который не знает, что Украина не участвует в розыгрыше призов. Хотя бы потрудились бы почитать, что у вас типа представителя компании написано на сайте производителя термопасты! Надо знать английский или гугл переводчик вам в руки. ИЗУЧАЙТЕ МАТЧАСТЬ прежде чем вы отвечаете покупателям и вводите их в заблуждение!!!
- Максим П***Продавец: Rozetka
Який термін придатності?
- Достоинства:
- Чудова, багато років користуюсь
- Денис Х***Продавец: Rozetka
Я користуюсь пастами Arctic ще з мх2. Спробував мх4 (на даний момент - мій фаворит) і мх6. 4ка - це класика з ідеальними показниками за таку ціну. Я її використовував у консолях, материнках, процах і відеокартах. Всюди - падіння максимальних температур, тихіша робота систем охолодження і швидше розсіювання тепла. Жоден, повторюю - ЖОДЕН пристрій не потребував заміни пасти роками! Арктік - я вас обожнюю)
- Достоинства:
- Добре відводить тепло, не висихає, просто накладається на робочі поверхні.
- Недостатки:
- Та немає!
- Саша Д***Продавец: Rozetka
Паста просто супер! Ничего плохого могу сказать, но цена конечно завышена(( На Intel i5 5900f температура просто на глазах спала!
- Достоинства:
- Есть!
- Недостатки:
- Из недостатков, только цена!
- Роман Р***
нормальная цена )
Представник постачальникаДобрый день, Роман. Благодарим за отзыв. Приятного использования
- Алексей П***Продавец: Rozetka
Как скоро она появится в наличии? И планируется ли тюбик по больше, например видел у mx 2 на 65 грамм кажется, хотелось бы и эту такую же большую)
