Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Термопаста ARCTIC MX-4 45 г (ACTCP00024A)

Код:  78566324
Оценка пользователей 5/5
на основе 13 отзывов
  • 5 звезд
    9 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Владислав Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Форма шприця ідеально підходить для нанесення, навіть великий розмір шприця не заважає, головне тримати під прямим кутом і розмазувати носиком - навіть шпатель не потрібен. Тим більше, що потім радіатором можно притиснути і розмазати ))

    Достоинства:
    Гарно відводить тепло.
  • Ігор Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Давно користуюсь мх 4, чудова термопаста, з гарною тепловіддачею,

  • Роман Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Прийшла через день після замовлення. 45 грам на 80-90 "памазаній" вистачить))

    Достоинства:
    Топ за свої гроші
    Недостатки:
    Було б непогано, щоб в наборі була лопаточка та наперсток
  • Артур Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Я нн очікував що даний товар матиме такий обєм ... тепер хоч бери сервіс по заміні термопасти відкривай.
    По якості продукту нічого сказати поки не можу — тестую.
    Перел заміною термопасти (вона як 2 роки відслужила) була температура близько 92 градусів пррцесор, карта 80 - (PHPStorm, Chrome, WSL Docker), ну або genshin на максималках)

    Достоинства:
    Великий об`єм
    Недостатки:
    Відсутній шпатель для розмазування
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Артур. Дякуємо за відгук. Приємного використання

  • Олександр Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Відмінно

  • Єгор П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Перемазав відеокарту 2080 super, стара паста перетворилася на камінь і карта просто скидала частоти без розмов до 300мгц, а з тією, що намазав замість неї температури були на рівні 84-88 градусів без розгону (комплектна від кулера, не найкраще рішення). Зараз 67-68 градусів з розгоном невеликим (+120 по ядрам, 1250 по пам"яті).
    Будемо дивитися, адже паста щойно намазана, і пишуть, що вона доволі швидко втрачає властивості і температури ростуть. Буду сподіватися, що все буде ок, поки що 5 зірок.
    Консистенція хороша, без хитрощів вичавив на GPU доволі велику кількість без розмазування і притиснув системою охолодження.

    Достоинства:
    Норм паста
    Недостатки:
    -
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Єгор. Дякуємо за відгук. Приємного використання

    • Єгор

      Пройшов майже рік, як перемазав карту, все як було так і лишилось - 67-68 градусів. Поставив би ще одну п'ятірку, але навіщо, оцінка і так 5.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Єгор. Дякуємо за відгук. Приємного використання

  • Роман Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не первый раз покупаем термопасту MX-4 - качественный продукт, который гарантировано обеспечит падение температуры.
    И вот, наконец, в большой упаковке !!!

    Кому интересно, можно посмотреть #мояраспаковка

    Достоинства:
    Качество, большой обьем.
    Недостатки:
    нету
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрый день, Роман. Благодарим за высокую оценку. Приятного использования

  • Константин Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отличное качество

  • Юрий Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Нарешті велика кількість появилась. але на жаль неможна прийняти участь у акції що у Арктік проходить.

    Достоинства:
    Як завжди якість.
    Недостатки:
    немає
    • Представитель компании
      Представитель компании

      Юрий а почему не можете принять участие в акции ? Нужно со сканировать код и отправить его и примите участие в розыгрыш денежного приза.

    • Юрий Б***

      Пробував написали що на наш регіон непоширюється ця акція. Типу Україна чи що, я так і не зрозумів. Пробував, попробую ще раз.

    • Роман К***

      Удивляюсь так называемому представитель компании ARCTIC, который не знает, что Украина не участвует в розыгрыше призов. Хотя бы потрудились бы почитать, что у вас типа представителя компании написано на сайте производителя термопасты! Надо знать английский или гугл переводчик вам в руки. ИЗУЧАЙТЕ МАТЧАСТЬ прежде чем вы отвечаете покупателям и вводите их в заблуждение!!!

  • Максим П***
    Продавец: Rozetka

    Який термін придатності?

    Достоинства:
    Чудова, багато років користуюсь
  • Денис Х***
    Продавец: Rozetka

    Я користуюсь пастами Arctic ще з мх2. Спробував мх4 (на даний момент - мій фаворит) і мх6. 4ка - це класика з ідеальними показниками за таку ціну. Я її використовував у консолях, материнках, процах і відеокартах. Всюди - падіння максимальних температур, тихіша робота систем охолодження і швидше розсіювання тепла. Жоден, повторюю - ЖОДЕН пристрій не потребував заміни пасти роками! Арктік - я вас обожнюю)

    Достоинства:
    Добре відводить тепло, не висихає, просто накладається на робочі поверхні.
    Недостатки:
    Та немає!
  • Саша Д***
    Продавец: Rozetka

    Паста просто супер! Ничего плохого могу сказать, но цена конечно завышена(( На Intel i5 5900f температура просто на глазах спала!

    Достоинства:
    Есть!
    Недостатки:
    Из недостатков, только цена!
    • Роман Р***

      нормальная цена )

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрый день, Роман. Благодарим за отзыв. Приятного использования

  • Алексей П***
    Продавец: Rozetka

    Как скоро она появится в наличии? И планируется ли тюбик по больше, например видел у mx 2 на 65 грамм кажется, хотелось бы и эту такую же большую)