Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Кулер Arctic Freezer 36 A-RGB (ACFRE00125A)

Код:  423441627
Оценка пользователей 4.33/5
на основе 6 отзывов
  • 5 звезд
    3 оценок
  • 4 звезд
    2 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Федір Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже задоволений, встановлення було легке, якщо головою подумати, бо інструкції нема або хоча б посилання на відеоінструкцію, в комплекті вже йшла термопаста MX6, що нажаль не вказано, і тому купив окрему. Дуже тихий на малих обертах, але в моєму випадку на високих обертах він починає гудіти, десь треться або підшипник недобре змащений, вентилятори дуже легко встановлюються, але щоб їх зняти треба взяти щось подібне до пластикового медіатору, алезавдяки кріпленню через шапки гвинтів у гнізда на кулері, нема ніяких проволочок, але єдиний мінус це довжина самих дротів живлення вентиляторів, їх в задній відсік корпуса не завести, щоб заховати і там підключити, але нормально виглядають і спереду
    Результати бенчмарку з процесором Ryzen 7 9700x додаю. Грівся під час випробувань наступним чином:
    Мультиядерний тест не більше 70градусів на 100%
    Одноядерний тест не більше 60градусів на 10-15%
    Але в реальних умовах в гта 5 на ульрах процесор розігрівався до 80° але кулер нормально його охолоджував і тримав в районі 73-80, але звісно, він починав гудіти чомусь (і це саме не нормальний шум а не нормальна робота, бо він з'являється і зникає коли працює на одних і тих самих обертах) але загалом я задоволений

    Достоинства:
    Вигляд, тихий на низьких обертах, легко встановлювати
    Недостатки:
    Відсутність інструкції, гул на високих обертах
    • Федір Ч***

      Уточнення, гул наявний, але сильний шум був від відеокарти

  • Марія З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    все отлично! спасибо)

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Марія. Дякуємо за відгук. Приємного використання

  • Тарас П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Легкий в установці, не гучний, великий комплект але є проблема на другий день перестав працювати RGB

    Достоинства:
    Комплектація, Зовнішність, Установка
    Недостатки:
    Конектори і проводка жахлива по якості
    • Тарас П***

      З RGB все добре, це софтова проблема була

  • Владислав К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Поставил его вместо бокового кулера на процессор ryzen 3600x . Разница в 20-25 градусов, от того что было. Шума неслышно, рекомендую

    Достоинства:
    Удобно и легко крепится на am4 термопаста mx6, безумный.
    Недостатки:
    Не заметил
  • Іван Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Привіт шановне панство :) На жаль , відгук буде на 3-ку…
    Два вентиля - ок , підсвітка дуже яскрава (навіть не вмикаю) .
    Якість збірки - пушка ! 50 градусів в простої…
    Я 3 рази знімав кулер . MX-6 , Zalman і навіть Noctua пробував…
    Але справа в тому , що пʼятак дуже вузький (він не покриває проц , навіть попри те , що кристал посередині…)
    Якби не термопаста й т.д - повернув би…

    Достоинства:
    - тихий , виглядає по-БАГАТОМУ , ціна :)
    Недостатки:
    - не розсіює він 245 ВТ… В мене 5700X споживає 90вт , і він ледве його утримує в межах 75 градусів (стрес-тест)
    Габарити (160 мм)
    • Олександр

      То в чому проблема? Цей процесор не тротлить до 95 градусів, у вас запас ще 20 градусів, тобто майже 25%.

    • Іван Ш***

      Друже , попередній кулер був ID-Cooling 223 Basic і та сама температура. А ти порівняй габарити , к-сть мідних трубок іще й ДВА КУЛЕРА .
      Я міняю кулер заради кулера ?
      Це риторичне питання…

  • Олександр К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Шлях до білого компа коштовний та довгий, кулер в цьому допоміг

    Достоинства:
    Круто виглядає, гарні кріплення для вентиляторів, недорого
    Недостатки:
    подешевшав на 120 грн на наступний день (
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Олександр. Дякуємо за відгук. Приємного використання

    • Павел П***

      Він тихий чи шумний?

    • Олександр

      Кулер розверни