Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Кулер Arctic Freezer 36 A-RGB (ACFRE00124A)

Код:  423441606
Оценка пользователей 4.78/5
на основе 12 отзывов
  • 5 звезд
    7 оценок
  • 4 звезд
    2 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Влад В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Для i5 14600kf недостаточно, ревёт как самолёт без разгона, нужна водянка.

    Достоинства:
    Хороший но не для горячих процов
    Недостатки:
    Не рассчитал, заказал водянку от этого же бренда, этот будет лежать , но это мой косяк.
  • Вячеслав С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Доброго дня! Пишу новий відгук! Старий не актуальний бо я не правильно підключив вентилятори! Крутився тільки один! Тепер два працюють! Райзен 7500Ф 30 потужність 90 ват температура більше 80 в OCCT тесті не підіймалась! Обмеження переклав на Motherboard і все! Прожарка на ультрах 2к в батлфілд 2042 температура теж під 80!!! В цілому за свої кошти гарний кулер!

    • Вячеслав С***

      Перейшов на райзен 7800х3d тдп 90 ват температура 85 в стресс тестах ! В іграх менше! Канал на ютубі з тестами @lllO_Olll-t1c

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Вячеслав. Дякуємо за високу оцінку продукції. Приємного використання

  • Вячеслав С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже цікавий кулер)))) викрутка в комлекті не підходить під ті шурупи які треба нею закручувати))) далі провода кородкі! У мене мсі х870 томагавк і порти аргб підсвічування в самому низу то треба перехідник або як я зробив під самою відеокартою протягнув провід до низу що майже хватило але провід натянутий! І найголовніше шум! Ну це боінг! На маленьких обертах гул як у боінга а на максимальних без гула але шумно !!!! Я брав бо зацікавило кріплення легке! Так воно дійсно легке і прикольне! І мені сподобалась підсвітка! Але шум мінус, потрібно в налаштуваннях біоса в ручну виставляти оберти вентилятора! Райзен 7500ф з пастою яка шла в комплекті до кулера гріється до 85 гралусів(((( А і забув сказати про інструкцію встановлення кулера! Її нема! Є тільки на коробці кью р код і коли хочеш перейти по ссилці то нічого не відкривається!!!!

    Достоинства:
    Красиво підсвічування
    Недостатки:
    Шум
  • Вячеслав З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Відмінний кулер з ціною до 50$. Чудове охолодження із запасом на майбутнє

    Достоинства:
    Тихий, простий монтаж
    Недостатки:
    Відсутні
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Вʼячеслав. Дякуємо за високу оцінку продукції. Приємного використання

  • Сергій К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Гарна річ, особливий респект за комплектацію та пропрацьованість інструкції.

    Достоинства:
    Ціна, якість, зовнішній вигляд
    Недостатки:
    Не виявив
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Сергій. Дякуємо за високу оцінку продукції. Приємного використання

  • Алексей А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Взял под свой 12400,что могу сказать в occt при тесте выше 42градусов не поднимается температура. комплектация просто огонь, отдельное спасибо за рамку для сокета 1700. Удобные крепления вентиляторов.

    Достоинства:
    Комплектация Внешний вид, Уровень охлаждения, Цена
    Недостатки:
    Не обнаружил.
  • Ренат Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    За цю ціну недоліків майже немає,кулер тихий,працює ідеально, підсвітка гарна,є можливість вимкнути.Рекомендую для процесорів до 135 ват,тоді буде працювати тихо і ефективно.

    Достоинства:
    Термопаста mx-6 в комплекті,залізна рамка для інтелів
    Недостатки:
    Немає
  • Дмитро З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Придав тут . Приємний кулер , вигляд , комплект, зручність монтажу, підсвічування і встановлення вертушок дуже зручне . Процесор 5700x3d без андервольту , в синтетиці і в надважких іграх в 40 градусну спеку тримає 72-74 градусів на максимум обертів , що є дуже не погано , без навантаження 52 градуса в цю спеку . В середніх онлайн іграх 60% обертів 62-65 градусів.

    Достоинства:
    Гарний , пакування , комплект , дизайн , 2 вентилятора, приємна argb
    Недостатки:
    4 тепло трубки , пятка не на всю кришку процесора , після 65 %обертів відчутно по шуму
  • Удовенко Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Заказал 21.04 забрал 25.04 как розетка и обещала. Сроки доставки выполнили чётко без задержек. Понравилось ещё то что от стоимости кулера мне списали 200 бонусных гривен приятная скидка плюс бесплатная доставка. Товар без повреждений коробка без повреждений всё супер. Чек дали. Гарантию не дали но по сути там нечему ломаться. Производитель даёт гарантию на его работу 6лет думаю так и будет.

    Достоинства:
    Отличный кулер. Вид у него очень красивый вес с вентиляторами 919 грамм, на коробке написано 917. Ничего не болтается всё плотненько собирается.
    Недостатки:
    Пока не обнаружил
  • Виталий С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Доставка длится уже 5 дней

    • Илья К***

      ждите, это ваша проблема!

  • Макс Б***
    Продавец: Rozetka

    встановлював на am5 для ryzen 5 7600, в простої при обертах 500 - 600 темп - 40 ⁰С,
    я не знаю хто придумав такі кріплення вентиляторів, але якщо за таке дають оскар то це йому, наскільки зручних кріплень я ще не зустрічав, дякую.

    *коробочка трошки "світ побачила" але то таке.

    Достоинства:
    зручне встановлення, кріплення для вентиляторів
    Недостатки:
    не виявлено
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Макс. Дякуємо за відгук. Приємного використання

  • Андрій М***
    Продавец: Rozetka

    Зробив замовлення, прийшов забирати, а товарного вигляду він не мав, коробка таке відчуття що всю Укрїну побачила, як собаки по гризли . Відмовився купувати

    Достоинства:
    Щодо куллера як бренда нічого поганого не маю
    Недостатки:
    Немає
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Андрій. Дякуємо за відгук. Приємного використання