Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Кулер Arctic Freezer 36 (ACFRE00121A)

Код:  423441594
Оценка пользователей 4.55/5
на основе 21 отзыв
  • 5 звезд
    16 оценок
  • 4 звезд
    2 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Олексій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Кулер сам пособі не поганий, але є дуже не приємний нюанс, не поклали гвинти до am4 процесорів, думав спочатку що діло в пластикових проставках, але ні, діло було в коротких гвинтах, витратив еще нормальну суму за окремий комплект під кулер.

    Достоинства:
    На Ryzen 5 5600x при максимальній нагрузці в довгий період часу прогону температури впали десь на 15 градусів. Було 86 стало 69-70 градусів. Не ідеал, але нормальні температури для цього процесора.
    Недостатки:
    Немає гвинтів до am4 сокету. Будете докупати гвинти. Думаю на інтелі все буде ок, під нього гвинти поклали. Краще вибрати щось інше.
    • Владимир Б***

      а так вот в чем дело было, а я на заводских его прикрутил, надеюсь материнка не выгнеться от такого

  • Олексій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    В комплект не поклали спейсери (пластикові проставки) на am4

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Павло
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Тихий, красивий, зручно встановлювати, щось охолоджує. Два кулєра.
    Працює на 5700х.
    Без розгону тримає нормально, в стрес тесті Аіди 73 градуси.
    Але в ОССТ при 130 ватах температура сягає 90 градусів.
    Можливо, невелика 'п'ятка' кулера тому причина, не закриває весь процесор.
    Паста МХ6.

    Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    В тексті
  • Анатолий Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    За эти деньги очень хороший вариант.

    Достоинства:
    качественный товар
    Недостатки:
    нет
  • Андрій Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Немає в комплекті гвинтів під АМД тільки під Інтел, для АМД вони не підходять.
    Сам кулер хороший, на 5600g температура в стрестесті впала з 89(боксовий Wraith Stealth) до 62-63

    Достоинства:
    Тихий, охолоджує
    Недостатки:
    комплектація
  • Костятнтин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    В комплекті нема болтів для кріплення AM4/AM5 процесорів.
    В інструкції сказано використовуйте ті, що у вас в комплекті. Для інтел поклали. Шо за брєд. В мене стояв боксовий кулер, болти там не зйомні. Тепер треба шукати і купувати окремо болти, щоб цей кулер поставити.

    Достоинства:
    Немає
    Недостатки:
    Нема є болтів кріплення під AM4/AM5
    • Олександр

      Не треба вводити людей в оману.
      Якщо ви не спромоглися зрозуміти навіть відеінструкцію, то краще довірте заміну кулера більш розумній людині.
      Все там є у комплекті, болти універсальні - що для амд кріплення, що для інтел. Єдина різниця, що інтел треба кріпити через спеціальну рамку у комплекті.

    • Ярослав

      Так теж був в щоці від цього болти що в комплекті є малими і башта буде просто крутитись, а на жаль цього не вказали так цілком гарний кулер

    • Олексій М***

      Як вирішили цю проблему

  • Занудний Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    безальтернативний кулер за ці гроші. рівна площадка і дуже продуманий дизайн. у інших вона може бути крсиво заполірована але кривою. тут все чдово. і продумали щоб посередина площадки кріплення притискало. 1 кулера достатньо. другий можете в корпусі десь задіяти. навіть при одному кулері моежте його на 750 обертів поставити і забути. 4 трубки і площи радіаторів вистачить на більшість проців.
    зараз продається вже четверта ревізія. змінилось кріплення на МБ.
    знадобиться дуже довга викрутка.
    тюбик термопасти на два рази. там є відмітка але не завжди легко побачити сам поршень. ставите краплю посередині проца і просто даєте розтіктися пасті. про шпатель можете забути.

    Достоинства:
    ціна/якість
    Недостатки:
    з якістю може і не пофартити
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Дмитро. Дякуємо за відгук. Приємного використання

  • Олег Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже добре виглядає, топ за свою ціну

    Достоинства:
    стильний, тихий, ціна
    Недостатки:
    не виявив
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Олег. Дякуємо за відгук. Приємного використання

  • Олександр Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    За ці гроші дуже гарний варіант.
    Брався під 9600х.
    По перше, виглядає він шикарно.
    Стрес тест аіда та СВ24 на 10хв обидва, у сайлент режимі при обертах до 980, більше 73 градусів не було.
    При 1300-1500 обертах середня 60.5, макс 67.
    Це все в 88 Вт режимі, у 105Вт буде 5градусів /-.

    Достоинства:
    - зручне кріплення кулерів, без скоб
    - кулера з'єднуються послідовно
    - мх6 у комплекті
    Недостатки:
    Не знайшов
  • Артем Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Крутой кулек

    Достоинства:
    Красивый тихий вкусный
    Недостатки:
    Нету
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Артем. Дякуємо за високу оцінку продукції. Приємного використання

  • Микита Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Брав для охолодження Ryzen 5700X3D. Легко встановлюеться, не заважає модулям памяті. Чудво тягне повітря тому будьте увжані і не забудьте про продув VRM корпусними вентеляторами якщо є така протреба. МХ-6 в комплекті вистачило на встановлення, але я використав більше ніж потрібно було. Як на мене найкращій куллер у цьому ціновому діапазоні.

    Достоинства:
    Чудовий куллер! 5700X3D під час стресс тестів тримав температуру у 60 градуси.
    Недостатки:
    Не знайшов
  • Покупатель
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Легко устанавливается. Тихий при не очень больших оборотах.

    Достоинства:
    Все отлично
    Недостатки:
    -
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня! Дякуємо за відгук. Приємного використання

  • Дмитро С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Good

  • Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Yep

  • Саша К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Кулер бомбезний легкий в установці
    Брав на Ryzen 5 5500 з запасом вище 58°
    Помоєму небачив працює дуже тихо зо своі кошти топ ще даже осталась термопаста ще на 1 раз від тоі що в упаковці

    Достоинства:
    Чудесне охолодження
    Недостатки:
    Немає
  • Ярослав П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не було в упаковці інструкції. Може в кого є,скиньте плиз.
    Виглядає досить не погано. Ставлю поки 5 зірок.

  • Владимир Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Установка кулера помотала мне нервы, плата Асус Tuf 550m plus, левая часть каркаса легла на транзисторы и накренилась, болты на кулере на пружинах и тупо не достали до отверстий когда я пытался прикрутить. Либо у меня проц высокий 5600x, либо нужно это пружину делать попроще. В итоге сначала прикрутил каркас к кулеру а потом понемногу закручивал все болты. По другому я бы просто соскользнул отвёрткой и что то сломал. Порадовала комплектация и внешний вид. Есть термопаста mx6 которой хватит раза на 3, и каркас под процы интела. С моем Midi tower, кулер стал почти вплотную к стенке, и выдал хороший результат по температурам. В простое 35-40 градусов, под нагрузкой 50-60.

    Достоинства:
    Комплектация, внешний вид, продуктивность
    Недостатки:
    Способ установки
    • Владимир Б***

      Прошло пол года, температуры начали подниматься, и в режиме пользования почти всегда были в районе 55-60 градусов, чаще 60. В нагрузке 70 и выше. Открутил поменял термопасту, еле присобачил обратно ( с установкой все таже проблема), и температуры вернулись к прежним как после покупки.35-40 в режиме просмотра, 55-60 в нагрузках. Все уще топовый кулер как по мне.

  • Мар'ян Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Цей кулер тримає температуру на рівні DeepCool AK500 який в 2.5 рази дорожчий !!!!! За ці кошти ви не знайдете кращого кулера, тому що таких не існує !

    Достоинства:
    Температура, ціна і тиша
    Недостатки:
    Їх немає
  • Руслан Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже ефективний та тихий охолоджувач. Задовольнив на 100%. Просте встановлення. Охолоджує Р5 5700Х у цьому пеклі добре навіть з одним кулером. При звичайному використанні проц 50-55 при 700 обертах. Ціна, гарантія, якість - 5 з 5ти. В Короні 1.3 до 75 розігрів при 1300-1400 об. Корпус CHIEFTEC Libra (LF-02B-OP) 2+, 1-, 1+ збоку.

    Достоинства:
    Дуже ефективний та тихий при відповідному налаштуванні у бівісі.
    Недостатки:
    Не виявлені.
  • Игорь Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Якісний кулер за невеликі гроші. Охолоджує Razen 5 3600

    Достоинства:
    Якісний, недорогий
    Недостатки:
    Незнайшов
    • Мар'ян Г***

      Які у Вас частоти процесора і які температури ?

  • Ігор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    найкращий за ціну, імениті конкуренти типу ноктуа/ бі кваєт - коштують в 2-3-5 раз дорожче,

    розумні габарити, нічому не заважає, нічого не стирчить зверху, вліз навіть у доволі тісний корпус

    2 вентилятора зі зручним кріпленням(просто притиснути до радіатору), короткі кабелі вентиляторів, не треба іх накручивати навколо вентилятора, але дивіться щоб у вам на матері було куди їх втикнути

    просте(классичне) монтування радіатора, раз в 10 зручніший ніж той що в комплекті.

    на процессорі 2600 з легким розгоном температура в простої упала з 50-55 на комплектовому Wraith Stealth до 32 градусів

    Достоинства:
    ціна, 2 вентилятори з кліпсами, габарити
    Недостатки:
    -
    • Олександр Ф***

      Вітаю! Скажіть будь-ласка. У вас другий кулер на видув на скільки оборотів працює? У меня приблизно на около 900 +- . А на вдув на 1700

    • Мар'ян Г***

      Якщо на материнській платі тільки один роз'ям для кулера cpu тоді цей кулер не підійде ?