- Олексій М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Кулер сам пособі не поганий, але є дуже не приємний нюанс, не поклали гвинти до am4 процесорів, думав спочатку що діло в пластикових проставках, але ні, діло було в коротких гвинтах, витратив еще нормальну суму за окремий комплект під кулер.
- Достоинства:
- На Ryzen 5 5600x при максимальній нагрузці в довгий період часу прогону температури впали десь на 15 градусів. Було 86 стало 69-70 градусів. Не ідеал, але нормальні температури для цього процесора.
- Недостатки:
- Немає гвинтів до am4 сокету. Будете докупати гвинти. Думаю на інтелі все буде ок, під нього гвинти поклали. Краще вибрати щось інше.
- Владимир Б***
а так вот в чем дело было, а я на заводских его прикрутил, надеюсь материнка не выгнеться от такого
- Олексій М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
В комплект не поклали спейсери (пластикові проставки) на am4
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- ПавлоОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Тихий, красивий, зручно встановлювати, щось охолоджує. Два кулєра.
Працює на 5700х.
Без розгону тримає нормально, в стрес тесті Аіди 73 градуси.
Але в ОССТ при 130 ватах температура сягає 90 градусів.
Можливо, невелика 'п'ятка' кулера тому причина, не закриває весь процесор.
Паста МХ6.- Достоинства:
- Працює
- Недостатки:
- В тексті
- Анатолий Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
За эти деньги очень хороший вариант.
- Достоинства:
- качественный товар
- Недостатки:
- нет
- Андрій Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Немає в комплекті гвинтів під АМД тільки під Інтел, для АМД вони не підходять.
Сам кулер хороший, на 5600g температура в стрестесті впала з 89(боксовий Wraith Stealth) до 62-63- Достоинства:
- Тихий, охолоджує
- Недостатки:
- комплектація
- КостятнтинОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
В комплекті нема болтів для кріплення AM4/AM5 процесорів.
В інструкції сказано використовуйте ті, що у вас в комплекті. Для інтел поклали. Шо за брєд. В мене стояв боксовий кулер, болти там не зйомні. Тепер треба шукати і купувати окремо болти, щоб цей кулер поставити.- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Нема є болтів кріплення під AM4/AM5
- Олександр
Не треба вводити людей в оману.
Якщо ви не спромоглися зрозуміти навіть відеінструкцію, то краще довірте заміну кулера більш розумній людині.
Все там є у комплекті, болти універсальні - що для амд кріплення, що для інтел. Єдина різниця, що інтел треба кріпити через спеціальну рамку у комплекті. - Ярослав
Так теж був в щоці від цього болти що в комплекті є малими і башта буде просто крутитись, а на жаль цього не вказали так цілком гарний кулер
- Олексій М***
Як вирішили цю проблему
- Занудний Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
безальтернативний кулер за ці гроші. рівна площадка і дуже продуманий дизайн. у інших вона може бути крсиво заполірована але кривою. тут все чдово. і продумали щоб посередина площадки кріплення притискало. 1 кулера достатньо. другий можете в корпусі десь задіяти. навіть при одному кулері моежте його на 750 обертів поставити і забути. 4 трубки і площи радіаторів вистачить на більшість проців.
зараз продається вже четверта ревізія. змінилось кріплення на МБ.
знадобиться дуже довга викрутка.
тюбик термопасти на два рази. там є відмітка але не завжди легко побачити сам поршень. ставите краплю посередині проца і просто даєте розтіктися пасті. про шпатель можете забути.- Достоинства:
- ціна/якість
- Недостатки:
- з якістю може і не пофартити
Представник постачальникаДоброго дня, Дмитро. Дякуємо за відгук. Приємного використання
- Олег Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже добре виглядає, топ за свою ціну
- Достоинства:
- стильний, тихий, ціна
- Недостатки:
- не виявив
Представник постачальникаДоброго дня, Олег. Дякуємо за відгук. Приємного використання
- Олександр Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
За ці гроші дуже гарний варіант.
Брався під 9600х.
По перше, виглядає він шикарно.
Стрес тест аіда та СВ24 на 10хв обидва, у сайлент режимі при обертах до 980, більше 73 градусів не було.
При 1300-1500 обертах середня 60.5, макс 67.
Це все в 88 Вт режимі, у 105Вт буде 5градусів /-.- Достоинства:
- - зручне кріплення кулерів, без скоб
- кулера з'єднуються послідовно
- мх6 у комплекті - Недостатки:
- Не знайшов
- Артем Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Крутой кулек
- Достоинства:
- Красивый тихий вкусный
- Недостатки:
- Нету
Представник постачальникаДоброго дня, Артем. Дякуємо за високу оцінку продукції. Приємного використання
- Микита Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Брав для охолодження Ryzen 5700X3D. Легко встановлюеться, не заважає модулям памяті. Чудво тягне повітря тому будьте увжані і не забудьте про продув VRM корпусними вентеляторами якщо є така протреба. МХ-6 в комплекті вистачило на встановлення, але я використав більше ніж потрібно було. Як на мене найкращій куллер у цьому ціновому діапазоні.
- Достоинства:
- Чудовий куллер! 5700X3D під час стресс тестів тримав температуру у 60 градуси.
- Недостатки:
- Не знайшов
- ПокупательОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Легко устанавливается. Тихий при не очень больших оборотах.
- Достоинства:
- Все отлично
- Недостатки:
- -
Представник постачальникаДоброго дня! Дякуємо за відгук. Приємного використання
- Дмитро С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Good
- ДмитроОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Yep
- Саша К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Кулер бомбезний легкий в установці
Брав на Ryzen 5 5500 з запасом вище 58°
Помоєму небачив працює дуже тихо зо своі кошти топ ще даже осталась термопаста ще на 1 раз від тоі що в упаковці- Достоинства:
- Чудесне охолодження
- Недостатки:
- Немає
- Ярослав П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не було в упаковці інструкції. Може в кого є,скиньте плиз.
Виглядає досить не погано. Ставлю поки 5 зірок. - Владимир Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Установка кулера помотала мне нервы, плата Асус Tuf 550m plus, левая часть каркаса легла на транзисторы и накренилась, болты на кулере на пружинах и тупо не достали до отверстий когда я пытался прикрутить. Либо у меня проц высокий 5600x, либо нужно это пружину делать попроще. В итоге сначала прикрутил каркас к кулеру а потом понемногу закручивал все болты. По другому я бы просто соскользнул отвёрткой и что то сломал. Порадовала комплектация и внешний вид. Есть термопаста mx6 которой хватит раза на 3, и каркас под процы интела. С моем Midi tower, кулер стал почти вплотную к стенке, и выдал хороший результат по температурам. В простое 35-40 градусов, под нагрузкой 50-60.
- Достоинства:
- Комплектация, внешний вид, продуктивность
- Недостатки:
- Способ установки
- Владимир Б***
Прошло пол года, температуры начали подниматься, и в режиме пользования почти всегда были в районе 55-60 градусов, чаще 60. В нагрузке 70 и выше. Открутил поменял термопасту, еле присобачил обратно ( с установкой все таже проблема), и температуры вернулись к прежним как после покупки.35-40 в режиме просмотра, 55-60 в нагрузках. Все уще топовый кулер как по мне.
- Мар'ян Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Цей кулер тримає температуру на рівні DeepCool AK500 який в 2.5 рази дорожчий !!!!! За ці кошти ви не знайдете кращого кулера, тому що таких не існує !
- Достоинства:
- Температура, ціна і тиша
- Недостатки:
- Їх немає
- Руслан Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже ефективний та тихий охолоджувач. Задовольнив на 100%. Просте встановлення. Охолоджує Р5 5700Х у цьому пеклі добре навіть з одним кулером. При звичайному використанні проц 50-55 при 700 обертах. Ціна, гарантія, якість - 5 з 5ти. В Короні 1.3 до 75 розігрів при 1300-1400 об. Корпус CHIEFTEC Libra (LF-02B-OP) 2+, 1-, 1+ збоку.
- Достоинства:
- Дуже ефективний та тихий при відповідному налаштуванні у бівісі.
- Недостатки:
- Не виявлені.
- Игорь Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Якісний кулер за невеликі гроші. Охолоджує Razen 5 3600
- Достоинства:
- Якісний, недорогий
- Недостатки:
- Незнайшов
- Мар'ян Г***
Які у Вас частоти процесора і які температури ?
- ІгорОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
найкращий за ціну, імениті конкуренти типу ноктуа/ бі кваєт - коштують в 2-3-5 раз дорожче,
розумні габарити, нічому не заважає, нічого не стирчить зверху, вліз навіть у доволі тісний корпус
2 вентилятора зі зручним кріпленням(просто притиснути до радіатору), короткі кабелі вентиляторів, не треба іх накручивати навколо вентилятора, але дивіться щоб у вам на матері було куди їх втикнути
просте(классичне) монтування радіатора, раз в 10 зручніший ніж той що в комплекті.
на процессорі 2600 з легким розгоном температура в простої упала з 50-55 на комплектовому Wraith Stealth до 32 градусів- Достоинства:
- ціна, 2 вентилятори з кліпсами, габарити
- Недостатки:
- -
- Олександр Ф***
Вітаю! Скажіть будь-ласка. У вас другий кулер на видув на скільки оборотів працює? У меня приблизно на около 900 +- . А на вдув на 1700
- Мар'ян Г***
Якщо на материнській платі тільки один роз'ям для кулера cpu тоді цей кулер не підійде ?
