Размер вентилятора
Тип охлаждения
 • Для корпуса
 • Воздушное охлаждение

Описание Кулер Antec Prizm 120 мм ARGB (0-761345-75284-8)

Кулер Antec Prizm 120 мм АRGB обеспечивает наилучшую производительность при низком уровне шума. Благодаря яркому АRGB LED освещению и дизайну, вентилятор является привлекательным вариантом освещения для любой установки. Гидравлический подшипник предоставит более длительный срок службы и обеспечит более высокую производительность.

Характеристики Кулер Antec Prizm 120 мм ARGB (0-761345-75284-8)

Назначение
Страна-производитель
Частота вращения
 • 2000 об/мин
Размер вентилятора
Питание
 • Вентилятор: 4 pin; ARGB: 3 pin
Дополнительно
 • Поток воздуха: 45.03 фут³/мин
  Максимальное статическое давление: 2.56 мм H2O
Размеры
 • 120 х 120 х 25
Вес
 • 200 г
Разъемы питания
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 2

 • Кравець Олександр
  • Продавец: Rozetka

  Придбав 5шт. у іншому магазині. Адресована підсвітка дозволяє обрати між багатьма режимами підсвітки, які обмежуються лише самим ПЗ, яке ви використовуватимете. До речі, живлення підсвітки - 5V.
  Мат плата зареєструвала максимальні обороти на рівні 1830rpm, що майже відповідає заявленим показникам, хоча, можливо, це похибка вимірювання мат. плати. Вважаю, що це краще, ніж купувати низькооборотні куллери, адже всі сучасні материнки вміють регулювати обороти відповідно до температури. Тому,ви завжди зможете понизити частоту оборотів, якщо вона вам заважає (і якщо температури дозволяють). А от, якщо корпус гарячий і куллер на 1200RPM не може впоратись, то це вже складніше...

  Загалом куллери хороші, але для мене був один величезний мінус. Вони шумлять! Мова не про потік повітря від роботи куллера. Шумить сам підшипник і це чути навіть, якщо прокрутити лопасті рукою. Тому цей шум чутно практично однаково чітко не залежно від частоти оборотів. Не думаю, що це брак, оскільки всі 5 куллерів звучать однаково. Можливо, для когось це незначний шум, але за 370грн я очікував кращого результату.
  Дешеві куллери Arctic за 100грн звучать, порівняно з цим абсолютно безшумно!

  Рекомендую віддавати перевагу be quiet! Pure Wings 2 120 mm PWM high-speed (BL081). 300грн, немає підсвітки, теж 4-pin живлення, такі ж макс обороти і абсолютно безшумні, порівняно з цими.

  Достоинства:
  Адресована підсвітка синхронізується з ПЗ більшості виробників мат. плат. Живлення куллерів - 4-pin (на мат. плату). Кожен куллер має розгалужувач підсвітки, тобто, всі куллери можна підключити на один роз'єм підсвітки материнської плати - RGB-hub не потрібен! Високі обороти куллера.
  Недостатки:
  Шумні, на будь яких оборотах!
 • Іван
  • Продавец: Rozetka

  Придбав одразу декілька цих кулерів для свого новенького персонального комп'ютера. Ціна його мене повністю влаштовує, набагато дешевше, ніж у подібних аналогів з даними характеристиками. Кулер виготовлений якісно, надійна збірка, він дуже довговічний, бо має 12 місяців гарантії. Встановити кулер легко, все йде в комплекті та без проблем підключається. Він працює дуже тихо, навіть на максимальній потужності. Я дуже радий, що взяв саме цей кулер. Щиро рекомендую!

  Достоинства:
  Ціна, дизайн, тихий, встановлення, якість
  Недостатки:
  Немає
Смотреть все отзывы →

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления