Отзывы покупателей о Процессор AMD Ryzen 5 7600 3.8GHz/32MB (100-100001015BOX) sAM5 BOX

9 отзывов

Код:  364755957

Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Владимир Гайдабура
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Боксовый кулер нужно менять сразу - шумный и под серьезной нагрузкой не тянет. Жаль, когда покупал не было позиции без кулера. Я заменил на ID-Cooling SE-225 - прямой контакт и 5 трубок. 70-80 градусов в достаточно компактном корпусе под стресс-тестом с подогревом в лице gfx4070. Интегрированная графика тоже неплохая для нетребовательных игр типа стратегий.

  Достоинства:
  Мощный
  Недостатки:
  Боксовый кулер
 • Вадим Скрипник
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Крутий проц
  Гаряченький

 • павел захарчук
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дякую магазин розетка крутой проц.

  Недостатки:
  Нету
 • Ґілберт
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Спочатку без проблем працював під стоковим кулером, а потім я прикріпив здоровий тавер з тихеньким вентилятором. Не стрес-тестив на температуру, я не буду запускати якісь завдання які змушували б його працювати на 100% потужності.

  Взяв материнку з 3-ма відеовиходами, всі три монітори працюють одночасно без жодних проблем, 4k 60 fps відео на ютубі не скіпають кадри. 8к вже не може :) В мене були і нвідіа і радеон карти, і вбудовані інтел і амд, і я ніколи не мав ніяких проблем з драйверами. Те ж саме й тут, скачав драйвер з сайту АМД і все працює.

  Потім виміряю скільки бере енергії в порівнянні з кабілейком інтелом.

  Єдине що викликало певні незручності це BIOS-UEFI виробників материнок, які мабуть ще не до кінця розібрались з AM5. Для спортивного інтересу я зміг розігнати зелені планки Hynix до 6400 з хорошими таймінгами, але довелось розшифровувати що означають певні пункти меню біоса і лазити по всяких субменю. І в деяких ревізіях біосів є якісь налаштування, в наступних вже нема, а потім в наступних знову є, тільки в іншому меню і називається по-іншому. От шо за люди їх роблять...
  Але буде це все працювати в стоці на JEDEC таймінгах, бо комп для роботи.

  Достоинства:
  Дуже швиденько працює, є вбудована графіка, є рідний кулер (хоч і малий)
  Недостатки:
  Трохи сира платформа
  • Денис Черков

   А идет ли термо паста в комплекте ?
   Или нужно будет отдельно брать?

  • Женя

   Який кулер взяли до нього?

 • Олексій Шершньов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Чудовий процесор. Холодний, недорогий, потужний, з можливістю розгону, є вбудована відеокарта, та сумісний з АМ4 системами охолодження.
  У стрес тестах температура не перевищувала 80 градусів, споживання не перевищувало 90 Ват. Поставив на процесор Deepcool AK620, ПК взагалі не чутно.

  У комплекті до процесора є звичайний кулер. Тобто за свою ціну - це чудовий продукт.

  Достоинства:
  Холодний, недорогий, потужний, з можливостю розгону, сумісність систем охолодження
  Недостатки:
  Форма теплорозподільної кришки
  • Igor

   Нагружал проц вместе со встроенной графикой? Т-80Со со встроенной графикой?

  • Олексій Шершньов

   Igor, тестував у стоці, відразу після встановлення ос (win 11 pro 22H2), без жодних відключень, чи налаштувань у bios.

 • Ярослав Василенко
  Продавец: Rozetka

  Память працює на стандартній частоті 4800 без проблем, ПК стартує швидко. Продуктивність в іграх шикарна, будь що іде 100+ фпс якщо без лока.
  При переході на amd expo бере свою заявлену частоту 6000, але іде так зване "тренування памяті", секунд 30-40 і після того вже стартує завантаження ОС, загалом 45-50 сек точно займає завантаження. Чекав півроку на онови біоса-що виправлять, біос зараз січневий 2024, але проблема із довгим стартом нікуди неділась, підскажіть якщо хто в курсі що в тому біосі ще потрібно ПОШАМАНИТИ

  Достоинства:
  продуктивність
  Недостатки:
  танці з біосом
 • Денис К.
  Продавец: Rozetka

  Использую этот проц с материнкой b650m aorus elite ax, куллер noctua nh-d15.

  Материнка и проц подружились сразу. Память на экспо сразу взяла частоту 6000. Встройка не для современных игр, но нравится что она здесь есть. В простое, при обычном использовании компа (браузер например) проц греется 41-43 градуса, несколько часов гейминга - 70-75 это макс (скрин прикрепляю). В рабочих задачах 5ггц держит стабильно.

  Чисто по ощущениям - очень приятно работать. У меня ноутбук с 15w процом 3500u в рабочих задачах тупит нереально, по сравнению с этим компом. Здесь вообще никаких лагов и подвисаний я не замечал. Теперь я туплю чаще чем комп))

  Достоинства:
  Производительный, холодный
  Недостатки:
  для меня нет
  • Сьорл Девид

   чем охлаждаете его?

 • Сергей Семко
  Продавец: Rozetka

  КС 1.6 на встройке полет нормальный !!!

 • Микола
  Продавец: Rozetka

  По роботі процесора нарікань немає, чергове чудо інженерної думки від AMD. А от заявлений TDP у 65 Вт - скоріше записані по інерції і абсолютно не відповідає дійсності. Процесор реально гарячий, боксовий кулер можете навіть не виймати. Поставив башту із розсіюваним TDP у 150 Вт, корпус добре продувається, загалом 4 корпусних кулери плюс на радіаторі, температура в простої 39 градусів. Тому навіть не Х-версія на стоковій частоті 3.8 ГГц вимагає хорошого охолодження.

  Достоинства:
  Швидкість, нова платформа
  Недостатки:
  Гарячий
  • Ігор

   Це тому, що АМД розраховує TDP по дуже хитровигаданій формулі, в якій енергоспоживання процесора взагалі не фігурує. Мабуть, заради маркетингу. Реальне енергоспоживання цього процесора по замірах - 88 Вт.