Отзывы покупателей о Процессор AMD Ryzen 5 7500F 3.7GHz/32MB (100-100000597MPK) sAM5 Multipack

2 отзыва Код:  397537935
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Іван Бученко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Ідеальне співвідношення між ціною та продуктивністю.

  Достоинства:
  Продуктивність-ціна,майбутній апгрейд бо АМ5
  Недостатки:
  Немає
 • Юрій Дублянко
  Продавец: Rozetka

  Почитав я багато обзорі і тестів процесорів за 200$, і цей процесор виявився самим кращим в цій ціновій категорії, він потужніший за конкурентів Intel Core i5 12400,Intel Core i5 13400. Особливо велика перевага цього процесора над інтелами проявляється в іграх. Однозначно рекомендую. Під максимальним навантаженням CPU споживав 85-90 Вт, в іграх 75-80 Вт, під час одноядерних тестів 35-40 Вт. Тішить те, що материнська плата почувала себе комфортно. Ryzen 5 7500F без проблем працюватиме на дешевих материнських платах. Складність відведення тепла – головний недолік процесора. Рекомендую зайнятися андервольтингом, який знижуює напругу живлення CPU, яке AMD для збільшення частки процесорів, придатних для експлуатації на заявлених частотах, за традицією встановлює з великим запасом. Наприклад, мій Ryzen 5 7500 виявився здатним зберігати стабільність при зсуві кривої напруги вниз. Установка Curve Optimizer Magnitude - 20 для всіх ядер одночасно не призводила до втрати процесором здатності працювати абсолютно стабільно, при цьому напруга процесора впала на 0.08В, що в свою чергу зменьшило температуру процесора в максимальну навантажені на 9 градусів а енергоспоживання на 14Вт. Це дуже добре тому що коли система охолодження не справляється починається тротлінг, андервольтинг допомагає ефективно з цим боротися і дозволяє отримати кращу продуктивність.

  Достоинства:
  Максимальна потужність за свої гроші, а особливо одноядерна, довга підтримка AM5, ціна, кращий ігровий процесор в своєму ціновому сегменті (доречі показує майже таку саму ігрову потужність як в двічі дорожчий ігровий 5800x3D!!!)
  Недостатки:
  нагрів, але з ним можна боротися
  • Роман Присмицкий

   яка плата к вас?

  • Архіп Шкляр

   Тарас

  • Іван

   і має таку ж ігрову потужність як такий самий по ціні 5800х, але до якого не треба дорогу оперативку, дорогу мат плату, і в якого немає "головного недоліку цього процесора – складність відведення тепла"