Портативная колонка AWEI Bluetooth Y210 6 Вт Черная (38-SAN480)

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Портативная колонка AWEI Bluetooth Y210 6 Вт Черная (38-SAN480) 2

#43963182
Це жах . За такі гроші гіршого звука я не чув. Одна середина , більше нічого . Зверніть увагу , що старші моделі коштують ще дорожче. Не рекомендую.
#41310237
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Замовляв колонку не тут, але судячи по ціні та її змінах, це один і той же продавець. Прийшла в плівці, видно, що упаковка не відкривалась. Розміри в характеристиках бачив, але не чекав, що вона така маленька)). Радіо нема, бо в описах товару пишуть, що є. При увімкненні гучна мелодія, долі ламаною англійською дуже гучно повідомляє про готовність сд карти і відразу починає грати. Звук мені сподобався, в міру баси, середні, високі. Хочу зменшити гучність, натискаю "-" , він засвічується, гучність не міняється. Натискаю "+", теж нічого. Хаотичними натисканнями виявляю, що для зменшення гучності треба натиснути "+", і поки він секунду світиться, швидко натиснути "-". І так кілька раз. На мінімалці грає дуже гучно, спокійно розмовляти в кімнаті дискомфортно. По відеооглядах бачив нормальну регуляцію звуку. Це напевне пояснює таку низьку ціну на цю партію. Колонка ніби оригінал, на коробці скрізь тиснення, кабель з логотипом фірми як в оглядах. Є QR коди, але по них не перевіряв, бо треба скачувати якусь китайську програму. Як блутуз колонка, то зауважень нема, регуляція телефоном норм. Батарею за два дні по приблизно 1 годині в день ще не посадив, і до речі телефон не показує рівень її заряду. Є чеська колонка "Gogen", то її рівень показує.
Достоинства: Чистий, насичений звук до 80-90% гучності, симпатичний дизайн, зборка, ніби якісні кабелі зарядки та "aux". Щоб розірвався блутуз, прийшлось відійти за 12 метрів через дві стіни.
Недостатки: Заляпується софттач пластик (руки мию))), зміна режимів озвучується гучно і різко, недолуге управління гучністю в моїй моделі, зависокий рівень мінімальної гучності, сенсорне керування.
gadget mall
Добрый день, Василий.
Спасибо вам за отзыв!
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!